جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS4

جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS4

جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS4

در نسخه ی دوم بازی Hitman شان بین بازیگر مشهور هالیوود قرار است اولین هدفی باشد که توسط مأمور ۴۷ کشته می شود. طبق آنچه در تریلر این بازی نمایش داده شده، خودش هم از این موضوع اطلاع دارد. از زمان اضافه شدن این شخصیت به بازی، بازیکنان ۱۰ روز فرصت دارند تا او را به قتل برسانند. شان بین طی زمان فعالیت حرفه ای خود نقش های متفاوتی را بازی کرده و مرگ های گوناگونی را به نمایش گذاشته است.
وی در Hitman2 نقش Mark Faba را بر عهده دارد که سابقا عضو MI6 بوده است و سازمان The Undying را تأسیس کرده است که متشکل از قاتلان حرفه ای است.
Hitman 2 برای پلتفرم های PS4، ایکس‌ باکس ۱ و ویندوز ساخته شده است و یک بازی اکشن مخفی کاری است. این بازی از نظر گرافیک و جلوه‌های بصری با نسخه های قبلی هیچ تفاوتی ندارد. تنها طراحی مرحله های بازی است که درHitman 2 به چشم می آید.

جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS4
جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS4

داستان بازی دارای ۶ مأموریت است که در نقاط مختلف دنیا اتفاق می افتد. هوش مصنوعی که در بازی Hitman2 گنجانده شده است، دارای نقص هایی است. گاهی درست کار می کند و شما را از هوش بالای خود شگفت زده می کند و گاهی نیز با بی خیالی و بخشندگی زیاد از اشتباهات شما چشم پوشی می کند. هوش مصنوعی در بازی تنها زمانی متوجه قتل یا حرکت مشکوکی از شما می شود که با چشمان خود شما را در حال انجام آن ببیند و یا به وسیله ی شاهدی خبردار شود.
و این سبب می شود شما بتوانید اشتباهاتتان را جبران کنید.
در هر یک از مأموریت های Hitman2 شما با روش های خلاقانه ی برای کشتن مواجه می شوید که به دفعات برای تکرار آنها دعوت می شوید و در هر دفعه ای که یک مرحله از بازی را پشت سر می گذارید، ابزارها و امکانات جدیدی آزاد می شوند و قواعد بازی را کاملا تغییر می دهند. در این سری بازی وسایلی در اختیار دارید که با آنها درب اتاق ها را باز می کنید و یا می توانید از جلوی پلیس ها به آسانی عبور کنید بدون آنکه متوجه شما شوند و یا اینکه می توانید سلاح تک تیرانداز را روی پشت بام مخفی کنید و با کتنرل از راه دور هدفتان را به قتل برسانید.
در مرحله ای از این بازی وارد محله ای می شوید که همه ی همسایه ها مأمور مخفی هستند. یکی از مکان هایی که بازی در آن به وقوع می پیوندد شهر بمبئی است. که مکان بسیار شلوغی است و این شلوغی شرایط مطلوبی را برای آدمکشی به وجود می آورد.
علاوه بر امکاناتی که به Hitman2 اضافه شده اند به همراه تجهیزات دیگری که در حین بازی آزاد می شوند، میشن استوری هایی نیز ضمیمه ی این بازی شده اند که راهی متفاوت و خلاقانه را برای کشتن هدفها به شما ارائه می دهند.
این استوری ها داستان های فرعی هستند که به وسیله ی گفتگو های بین شخصیت های محیط روایت می شوند. و فرصتی را برای شما فراهم می آورند تا شما به اهدافتان نزدیک شوید.
در بین مراحل بازی Hitman 2 بخش هایی گنجانده شده است که می‌ توانند مدت زمان طولانی شما را سرگرم کنند تا مراحل بازی پی اس ۴ برایتان کسالت آور نشود. از جمله ی این بخش ها قسمت Sniper Assassin است. در این بخش همه چیز حالت طنز پیدا می کند.
اهدافی در این بخش در مدتی کوتاه به بازی اضافه شده اند و هر شخص تنها یک بار فرصت دارد تا ماموریت خود را به درستی انجام دهد. شما در این مأموریت باید سه شخصیت مهم را به همراه بادی گاردهایشان به قتل برسانید ولی به صورت کاملا مخفیانه باید این اتفاق رخ دهد؛ زیرا در صورت اطلاع هدف های دیگر از قتل، آنها فرار می کنند و مأموریت شما با شکست مواجه می شود.

جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS4
جزئیات و بررسی بازیگر معروف هالیوود به عنوان اولین Elusive Target بازی Hitman 2 PS418

در اینجا شما دخالت مستقیم در بازی ندارید و با یک اسنایپر وقایع را مدیریت می کنید. محیط های بازی و افراد دارای تنوع بسیاری هستند که باعث شده وارد شدن به هر بخش نیازمند به لباس مخصوص همان مکان باشد. گذشته از اینها دوربین های مخفی هر کدام به اندازه ی یک سرباز مسلح می تواند برای شما تهدیدکننده و خطرناک باشد. زیرا این دوربین ها با کشته شدن افرادیکه در محدوده ی دیدشان قرار دارند.
آژیر خطر را به صدا درمی آورند. علاوه بر این اگر با لباسی که مخصوص محل مورد نظر نیست از جلوی دوربین عبور کنید، نیروهای کمکی به شما حمله خواهند کرد و شما چاره ای جز فرار ندارید.
اگر شما تاکنون این بازی را تجربه نکرده اید اکنون فرصت مناسبی است که آن را تجربه کنید. در بازی Hitman 2 تمام مراحل بازی اول گنجانده شده است و امکانات بیشتر و جدیدتری نیز به آن اضافه شده است.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی Hitman 2 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =