جزئیات و بررسی بازی‌ های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

جزئیات و بررسی بازی‌ های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

جزئیات و بررسی بازی‌ های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

با شروع ماه آگوست سال ۲۰۱۸ لیست بازی های رایگان برای کسانی که اشتراک پلی استیشن پلاس را دارند منتشر شده است. طبق روالی که در گذشته نیز وجود داشته است کسانی که کنسول های پلی استیشن ۴ ، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا را در اختیار دارند هر کدام می توانند. دو بازی اختصاصی داشته باشند، بجز این کمپانی سونی در نظر دارد دو بازی اضافه را هم به صورت مجانی برای دارندگان این اشتراک در نظر بگیرد. اما بازی هایی که قرار است در آگوست منتشر شود از این قرار می باشند:

جزئیات و بررسی تاریخ و محل برگزاری رویداد Japan Studio Meeting 2018
جزئیات و بررسی تاریخ و محل برگزاری رویداد Japan Studio Meeting 2018

پلی استیشن ۴:

Mafia lll
در یک بررسی کلی می توان این بازی را تقابل نقاط مثبت و منفی قلمداد کرد. در واقع برآیند مزایا و معایب این بازی ما را به این نتیجه می‌ رساند که این بازی یک بازی فوق‌ العاده نیست در عین حال چندان هم بد نیست که بتوان آن را به عنوان یک شکست حساب کرد. در واقع یک بازی معمولی می باشد که برای افرادی که به روایت‌ های داستانی قوی علاقه مندند و به وقایعی که در دهه ۶۰ میلادی آمریکا اتفاق افتاده است اهمیت می دهند لذت بخش خواهد بود. می توان گفت که اگر سازندگان تازه کار این بازی کمی از مشکلات آن را حل کنند این بازی می تواند در سطح نام خود جا بیافتد.

Dead by Deadlight
این بازی در ژانر ترس و بقا دنبال می‌ شود. ایده ای که برای بازی در نظر گرفته شده بسیار جذاب می باشد. کمپانی های سازنده این بازی یعنی استودیو ناتی برو بیهیویر اینتراکتیو از این ایده استفاده کردند که در یک بازی چند نفره یک نفر نقش قاتل را ایفا کنند و بقیه بازیکن ها باید به عنوان قربانی بازی را دنبال کنند. بدیهی است قاتل باید سعی کنند قربانی ها را شکار کند و قربانی ها باید برای فرار از دست قاتل تلاش کنند.
می توان این بازی را یک موش و گربه بازی تمام و کمال دانست سوپرایزهای بازی به همین جا ختم نشده و این بازی هیچ چیزی در بخش خلاقیت کم ندارد. برای مثال دنیای بازی در هنگام بازی کردن ایجاد می شود. انتخاب ها در این بازی بسیار پر استرس خواهد بود و هرگز نمی‌توانید پیش بینی دقیقی از اینکه با چه چیزی روبرو خواهید شد داشته باشید.

جزئیات و بررسی بازی‌ های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست
جزئیات و بررسی بازی‌ های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه آگوست

پلی استیشن ۳:

Bound by Flame
داستان بازی اما داستان کلاسیک نجات دنیا می باشد این بار تعدادی سرباز و جنگجو این وظیفه را بر عهده دارند. گروهی به نام Ice Lords در تلاش اند دنیا را به کمک مرده های متحرک از بین ببرد و سربازان قصه ما باید با از بین بردن این گروه جلوی نابود شدن دنیا را بگیرند. نام کاراکتر شما Vulcan می باشد که طی اتفاقاتی توانسته است قدرت‌ های عجیبی که اکثرا در پایه آتش هستند را داشته باشد.

Serious Sam 3: BFE
این بازی همانند نسخه های پیشین خود درباره نجات دنیا می باشد و در بخش داستانی کمی ضعیف به نظر می‌رسد و به همین دلیل منتقدانی هم دارد. در هر حال اگر از طرفداران بازی Playstation شوتر اول شخص باشید این بازی برای شما سرگرم کننده خواهد بود. تنوع سلاح ها در بخش داستانی در سطح خوبی قرار دارد، مبارزات شما در محیط های باز و بزرگ اتفاق خواهد افتاد. تنوع در میان دشمنان هم در سطح قابل قبول است. هر چند همه ی بازی های این سری ارزش امتحان کردن را دارند ولی با این حال ممکن است شما طرفداربازی های شوتر اول شخص باشید ولی از این بازی خوشتان نیاید چرا که این بازی نه به علت ضعف ها بلکه به دلیل داستان کلی اش ممکن است مقبول واقع نشود.

پلی‌استیشن ویتا:

Draw Slasher
این بازی برای این کنسول بسیار جذاب و پر جزئیات محسوب می شود شما در این بازی هم می توانید بخش داستانی را دنبال کنید و هم می توانید از بخشی که پایان می‌یابد استفاده کنید و در نهایت بخش آرکید هم برای شما تعبیه شده است. قیمت این محصول حدود ۶ دلار می باشد شما در این بازی با گرافیک زیبا و تصاویری کارتونی از دشمنان عجیب و غریب روبرو هستید و با کشتن آنها می توانید مسیر خود را پیش ببرید.

Space Hulk
این بازی که برای چند کنسول دیگر هم عرضه شده است در ژانر استراتژیک می باشد و از بازی Warhammer 40,000 الهام گرفته شده و منتشر شده است. بد نیست اشاره کنیم که در Warhammer 40,000 ما شاهد درگیری سه نژاد فراگیر در دنیای وارهمر مدرن یعنی ارک ها، الدار ها و بلادریون ها بودیم ، بازی Space Hulkرا می توان به صورت یک نفره و یا گروهی انجام داد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =