جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us

جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us

جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us

هر چقدر هم که دنیای بازی های ویدئویی گسترده شود، هنوز هم برخی از از عناوین جذاب تر و دوست داشتنی تر از بقیه هستند. اگر عناوین جذاب بازی های ویدئویی را دنبال می کنید، حتما با بازی The Last of Us هم به خوبی آشنایی دارید. این بازی از معروف ترین و محبوب ترین عناوینی است که مخاطبان را به خود جذب کرده است. همان طور که گفتیم این روزها عناوین زیادی در بازار وجود دارد که می تواند مخاطب را راضی کند. اما اگر شما جز آن دسته از گیمرهای سختگیر هستید، احتمالا از هر عنوانی خوشتان نخواهد آمد.

جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us
جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us


The Last of Us جز آن بازی هایی است که می تواند نظر گیمرهای سختگیر را هم به خود جلب کند. زیرا این بازی در بخش داستانی و گیم پلی بی نظیر است. به طور کلی وقتی که یک بازی در این دو بخش از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد، می توان به آن اطمینان کرد. البته که The Last of Us از جهات دیگر هم مورد توجه مخاطبان و کارشناسان قرار گرفته است. این عنوان از دید بسیاری از افراد، بی نقص و بی نظیر است. به همین جهت به الگویی در ساخت بازی های ویدئویی تبدیل شده است.”ناتی داگ” با ساخت این عنوان نشان داد که توانایی بازی های نسل هشتمی تا چه اندازه زیاد است.
علاوه بر The Last of Us، بازی های دیگری هم در این نسل مورد توجه قرار گرفته اند. God of War یکی از آنهاست که طرفدران زیادی دارد. چندی پیش اخباری از سوی “کوری بارلوگ” به عنوان کارگردان نسخه تازه این بازی PS4  منتشر شده است. او گفته است که برای ساخت نسخه تازه God of War توجه ویژه ای به The Last of Us شده است. زیرا The Last of Us یک الگوی تمام عیار به منظور ساخت بازی با کیفیت و قابل است. اگر تمایل دارید تا مابقی صحبت های بارلوگ را بخوانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

صحبت های بارلوگ در مورد نسخه تازه God of War
آنچه که در ادامه می خوانید تمامی صحبت های بارلوگ در مورد نسخه تازه God of War است: ” The Last of Us جز آن دسته از بازی های بی نظیری است که به سختی می توان از آن اشکالی پیدا کرد. این بازی دارای ابعاد منظم و تعریف شده ای است که در نهایت موجب شده است تا مخاطبان با یک عنوان مورد انتظار مواجه شوند. The Last of Us به درجه بالایی از پختگی رسیده است و می توان آن را یکی از بهترین بازی های نسل هشتمی دانست.
به همین دلیل ما در ساخت نسخه تازه God of War به بازی The Last of Us توجه ویژه ای کرده ایم و در تلاشیم تا God of War را هم به این حجم از پختگی و کیفیت برسانیم. به طور کلی باید اعتراف کنیم که ما در ساخت نسخه تازه God of War مسیر حرکت تازه ای را در پیش گرفته ایم. مسیری که به خوبی با فراز و نشیب هایش آشنا نیستیم، اما The Last of Us تا حدی مسیرمان را هموار کرده است و از سختی های کارمان کاسته است. حالا دیگر تمامی کارشناسان و بازی بازان می دانند که The Last of Us چه بازی شگفت انگیزی است.
البته نباید کتمان کرد که این میزان محبوبیت برای بازی The Last of Us ثمره تلاش های بی وقفه تیم ناتی داگ است. این مجموعه دارای نیروهایی خستگی ناپذیر و نابغه است. به همین خاطر ما از اینکه با استودیوی ناتی داگ مقایسه شویم، استقبال می کنیم. بهتر است همه بازی سازان قبول کنند که The Last of Us تاثیر به سزایی در جهان بازی های نسل هشتمی داشته است. به طور کلی این عنوان دنیای بازی های نسل هشتمی را گسترده تر کرده است و توقع مخاطبان را از جهان بازی ها ارتقا داده است.
حالا مخاطبان به دنبال بازی های پیچیده تری هستند که از بخش داستانی و گیم پلی متفاوت تری برخوردار باشد. در The Last of Us پاسخ تمامی سوالات در مقابل کاربر گذاشته نشده است. همین موضوع موجب شده است تا ذهن گیمر درگیر شود و با هدف رسیدن به پاسخ سوالات مختلفی که در ذهن دارد، به راه بیفتد. این اتفاق اصلا چیز کمی نیست و باید بابتش به استودیوی ناتی داگ آفرین گفت! زیرا این مجموعه با ساخت The Last of Us بستری را فراهم کرده است تا دنیای بازی ها پیچیده تر و مرموزتر از قبل شوند. “

آشنایی با بازی God of War
God of War جز آن بازی هایی است که مخاطبان برایش روزشماری می کردند. همین اتفاق کار بازی سازان را سخت تر کرده بود. زیرا انها باید به دنبال خلق اثری می رفتند که از همه لحاظ نظر مخاطبان را به خود جلب کند. بازی بازان و کاربرانی که عضوی از خانواده بزرگ سونی هستند، همواره برای انتشار بازی های انحصاری این کمپانی روزشماری می کنند. بازی هایی که در نوع خودشان بی نظیر هستند و تا کنون توانسته اند مخاطبان سخت گیر را راضی کنند. در طول مدت زمانی که مراحل ساخت بازی God of War طی می شد، استرس های زیادی به مخاطبان وارد شد.
با هر خبری که منتشر می شد، کاربران نگران آینده و نتیجه بازی God of War می شدند. خوشبختانه تمامی تغییراتی که در طول مدت ساخت این عنوان اعمال شد، به نفع God of War بود و در نهایت یک خروجی بسیار مناسب به دست مخاطبان و علاقمندان رسید. عنوانی که خیلی زود در بین طرفداران بازی های نسل هشتمی شناخته شد و توانست تا امتیاز متای ۹۵ را از آن خود کند. بدون شک وقتی متوجه می شوید که این بازی چنین امتیاز متایی را کسب کرده است، بدون تردید به سراغش می روید. اول از هر چیزی به سراغ بخش داستانی بازی God of War می رویم.

جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us
جزئیات و بررسی بازی بهبود یافته God of War PS4 با الهام از The Last of Us

خودتان را برای یک تغییر بزرگ آماده کنید! زیرا این نسخه تازه از لحاظ داستانی هیچ شباهتی به نسخه های پیشین ندارد. حالا “کریتوس” از دنیای یونان دور شده است و خودش را به اسکاندیناوی رسانده است. نکته مهمی که در نسخه تازه God of War به چشم می آید، اضافه شدن بار احساسی به بازی است. اگر نسخه های قبلی را امتحان کرده باشید، حتما با دنیای این بازی آشنایی دارید. دنیایی که فارغ از احساسات، جنگ و درگیری را روایت می کند.
حالا در نسخه God of War 4 ، کریتوس هم تغییر کرده است. او در نسخه تازه مسئولیت تازه ای پیدا کرده است. مسئولیتی که اصلا از او انتظار ندارید! بله او به فرزندش متعهد است و با تمام روحیه خشمگینش در برابر فرزندش مطیع و آرام است و در قبال تربیت او، احساس مسئولیت می کند. کریتوس هنوز هم اگر پایش بیفتد، همان آدم خشمگین و جنگ طلب است. اما روحیه پدری و دلسوزی هم پیدا کرده است که به خوبی با روحیه جنگ طلبی اش تلفیق شده است. بدون شک بخش داستانی God of War یکی از بهترین قسمت های بازی است.
بسیاری از مخاطبان این عنوان جذاب را به خاطر داستان بی نظیر و فوق العاده منسجمش دنبال می کنند. اما این بازی علاوه بر اینکه در بخش داستانی حرف های زیادی برای گفتن دارد، در بخش گیم پلی هم بسیار خوب است. این عنوان در بخش گیم پلی از نسخه های قبلی خود دور نشده است و ماهیت اصلیش را حفظ کرده است. بهتر است بگوییم که God of War برای پلی استیشن۴، به صورت تمام و کمال به یک عنوان نسل هشتمی تبدیل شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =