جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن

جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن

جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن

خیلی از ما تا کنون با بازی های ویدئویی زندگی کردیم. بسیاری از ما زمانی هایی که سن و سال کمتری داشتیم، برای مدتی درگیر یک بازی تازه می شدیم و شب و روزمان را به آن عنوان گرده می زدیم. اگر شانس می آوریدم و تابستان با این دست از عناوین تازه و جذاب رو به رو می شدیم که حسابی شانس آورده بودیم. اما اگر در فصل درس و مدرسه گیر کرده بودیم، حسابی ضرر می کردیم. زیرا مجبور بودیم به اصرار خانواده به سراغ درس و مدرسه برویم.
آن هم در شرایطی که تمام فکر و ذکرمان را به بازی مورد نظر دوخته بودیم. در آن زمان چاره ای نداشتیم به غیر از اینکه خیلی زود به درس و کتابمان سر و سامان بدهیم و در وقت اضافه به سراغ بازی Playstation مورد نظر برویم. اما مشکل اینجا بود که آن زمان های کم پاسخگوی آن تب تند نبود و مجبور بودیم در حالی که شب شده است و هنوز به جایی که دلمان می خواسته، نرسیدیم قید ادامه بازی را بزنیم و مابقی کارمان را به فردا بیندازیم.

گیمرهای قدیمی به خوبی به یاد می آورند که در سال های گذشته عناوین و آثار این چنین متنوع روانه بازار نمی شد. در آن زمان ها عناوین بسیار کمتر بودند. اما همان عناوین محدود هم اکثرا مورد توجه کاربران قرار می گرفتند. بدشانسی بزرگ زمان رقم می خورد که گیمرها خودشان را برای یک عنوان تازه آماده می کردند و تمامی اخبار را حول محور این بازی تازه دنبال می کردند و پس از مدتی خبر می رسید که ساخت بازی مورد نظر متوقف شده است.

جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن
جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن

در ان زمان این خبر مثل پتکی بود که به سر گیمرها خورده می شد. زیرا آنها برای تجربه یک بازی تازه و هیجان انگیز به دلشان صابون زده بودند و تا مدت ها اخبار مربوط به آن را هم دنبال کرده بودند. اما پس از مدتی متوجه شده بودند که تمام این پیگیری ها بی دلیل بوده است و قرار نیست تا به دستاورد و تجربه ای تازه برسند. البته که این شرایط تا کنون پا بر جا مانده است. اگر چه در حال حاضر عناوین متنوع و زیادی روانه بازار شده است، اما هنوز هم شنیدن خبری تازه در مورد ساخت عنوانی جدید مثل گذشته لذت بخش است.
در این شرایط گیمرها به صفحات مجازی کمپانی سازنده رجوع می کنند و تمامی اخبار را به روز دنبال می کنند تا با شور و هیجانی بی مثال بازی های تازه را تجربه کنند. اما خدا نکند که خبر برسد این عنوان تازه نصفه کاره رها شده است. در این شرایط تمامی کاربران به صدا در می آیند و اعتراضشان را به گوش کمپانی سازنده می رسانند.
خوشبختانه فضای مجازی نقش موثری در رسیدن نظرات کاربران به گوش کمپانی های سازنده داشته است.
حالا گیمرها می توانند از طریق ایستاگرام، توییتر، فیس بوک و… اخبارشان را به گوش کمپانی های بازی ساز برسانند و در صورت نیاز انها را برای ادامه این راه همراهی کنند. خوشبختانه فضای مجازی بسترسازی مناسبی انجام داده است و تا به کمپانی های بازی ساز برای ادامه راه ساخت عناوین مختلف انگیزه داده شود. ما تصمیم داریم تا در ادامه این مقاله در مورد یکی از بازی های نسل هشتمی صحبت کنیم که چندی پیش خبر لغو شدن ساخت آن منتشر شده بود. و حالا پس از مدتی خبر رسیده است که برای کنسول پلی استیشن ۴ روانه بازار می شود.
Disaster Report 4 Plus: Summer Memories بازی است که چندی
پیش کمپانی سازنده خبر لغو ساخت آن را منتشر کرد و به تازگی اعلام کرده است که نظرش تغییر کرده است و این بازی را به زودی به دست مخاطبان می رساند. در ادامه مقاله بیشتر در مورد این بازی انحصاری پلی استیشن ۴ با شما صحبت خواهیم کرد.

ماجرای ساخت بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories
همان طور که گفتیم چندی پیش کار ساخت بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories متوقف شده بود. اما به تازگی و در آخرین شماره از هفته نامه Famitsu اطلاعات تازه ای به گوش رسیده است. Famitsu یکی از پرمخاطب ترین مجله های ژاپنی است که در حوزه گیم فعالیت دارد. به تازگی این مجله خبری را منتشر کرده است که در آن در مورد انتشار بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories برای پلی استیشن ۴ صحبت شده است.
جالب است بدانید که خبر لغو بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories پس از زلزله توهوکو در ژاپن منتشر شد. در آن زمان فراهم نبودن بستری مناسب برای ادامه ساخت این بازی به عنوان دلیل اصلی لغو Disaster Report 4 Plus: Summer Memories اعلام شد. اما به تازگی معلوم شده است که زلزله توهوکو علت این اتفاق نبوده است. در حال حاضر دلایل دیگری برای این توقف اعلام شده است. گویا دور بودن این بازی از استانداردهای حال حاضر و هم چنین عدم به روزرسانی بازی موجب شده بود تا کار ساخت Disaster Report 4 Plus: Summer Memories لغو شود.
هم اینک کار ساخت بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories به دست استودیوی Granzella سپرده شده است. این استودیو بازی مورد نظر را در همان چهارچوب قبلی پیش برده است و فقط تلاش کرده است تا آن را به استانداردهای موجود نزدیک تر کند. اعمال تغییرات تازه و نزدیک کردن این بازی به استانداردهای موجود موجب شده است تا بخش هایی از این بازی به شدت درگیر تغییرات شود.
گویا استودیوی Granzella ناچار شده است برای ارتقای کیفیت این عنوان گیم پلی پایه این بازی را تغییر دهد. این تغییرات موجب شده است تا در این ساختاربندی تازه، Disaster Report 4 Plus: Summer Memories برای پلی استیشن ۴ تدارک دیده شود و به عنوان یک بازی انحصاری برای کنسول های سونی شناخته شود.

جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن
جزئیات و بررسی بازی لغو شده Disaster Report 4 Plus PS4 و انتشار مجدد آن

آشنایی کلی با بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories
شما با حضور در Disaster Report 4 Plus: Summer Memories به شهری بی نام و نشان وارد می شوید. شما در قالب کاراکتری هستید که برای یافتن شغل پا به این شهر بی نام و نشان گذاشته اید. اگر چه هدف شما از ورود به این شهر واقعا ساده و معمول است اما اتفاقاتی که در ادامه بازی رقم می خورد ، شما را درگیر اتفاقات تازه ای می کند که موجب می شود راه سختی پیش رویتان قرار بگیرد. شما باید تمام تلاشتان را بکنید تا از جانتان محافظت کنید.
تشنگی و گرسنگی رایج ترین و پیش پا افتاده ترین حس هایی است که در طول بازی با آن مواجه هستید. شما باید تمام تلاشتان را به کار ببندید تا با به کارگیری استراتژی ها و مکانیزم های کاربردی، جانتان را نجات دهید. در واقع در Disaster Report 4 Plus: Summer Memories همه چیز برای حضور در یک عنوان پرهیجان در سبک بقا فراهم است که می توانید میزان مهارتتان را برای نجات جان خود به چالش بکشید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهار =