جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال ۲۰۱۸

جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال 2018

جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال ۲۰۱۸

صاحبان هر کسب و کاری برای پیشرفت و توسعه کارشون، لازمه روند سود و زیان خودشون رو بدونن. برای این کار یا خودشون زحمت این کار رو می کشن یا این که از موسسه های مشاوره درخواست می کنن. موسسه NDP یکی از موسسات متخصص در امر توسعه کسب وکارهای رایانه ای هستش و هر ماه در زمینه های مختلف فروش بازی، نرم افزار، سخت افزار و لوازم جانبی در آمریکا گزارش های معتبری منتشر می کنه.

جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال 2018
جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال ۲۰۱۸

یکی از گزارش هایی که این موسسه هر ماه منتشر می کنه درباره پر فروشترین کنسول ها و بازی ها در آمریکاست. به گزارش این موسسه آمارهای در ماه جولای ۲۰۱۸ نشون میده که نینتدو در بین همه کنسول های بازی مقام اول رو به دست اورده. نینتدو سوییچ از نظر درآمد و محصول به عنوان پرفروش ترین کنسول درجولای سال ۲۰۱۸ انتخاب شده. این محصول هفتمین کنسول بازی خانگی محصول شرکت نینتندو هستش که در سال ۲۰۱۷ به بازار اومد.
کنسول نینتندو سوییچ صفحه نمایش ۶.۲ اینچی HD لمسی و دو تا دسته بازی به اسم جوی کان داره که به صورت کشویی در دو طرف کنسول قرار می گیرن. این کنسول با یک ترافلاپ قدرت پردازش، قدرتمندترین کنسول نینتندو هستش. بعد از شروع تولید، این کنسول هفت بار و در دو ماه پیاپی ژوئن و جولای تو لیست پر فروش ترین کنسول آمریکا قرار گرفته و از شرکت های رقیب خودش یعنی مایکروسافت و سونی پیشی گرفته. همچنین NPD گزارش داده که امسال برای نینتندو از سال ۲۰۰۹ تا الان بهترین سال بوده و در این ماه برای فروش بهترین رکورد رو زده.

با این که کنسول نینتندو سوییچ در ماه جولای این مقام رو به دست اورده، ولی هنوز هم PS۴از اول سال ۲۰۱۸ تا ماه جولای پرفروشترین کنسول محسوب میشه. یکی دیگه از کنسول هایی که این ماه شرایط بهتری نسبت به قبل پیدا کرده کنسول نسل هشتم Xbox ۱ هستش. و با توجه به فروش امسال این محصول و تولید کنسول میان نسل Xbox X ، مایکروسافت موفقیت بزرگی در فروش کنسول های بازی به دست اورده.
کل فروش سخت افزار در ماه جولای سال ۲۰۱۸ معادل ۲۱۷ میلیون دلاره که با رشد ۱۹ درصدی نسبت به سال گذشته در همین ماه روبرو هستیم. همینطور این فروش از اول سال ۲۰۱۸ تا آخر ماه جولای به رقم ۱.۹ میلیارد دلار رسیده و جمعا ۲۱ درصد نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته. مدیر شرکت NPD معتقده که فروش امسال کنسول های بازی از سال ۲۰۱۱ تا به امروز پیشرفت چشمگیری داشته. و همچنان به روند صعودی خودش ادامه میده.

پرفروش ترین بازی ها در آمریکا جولای ۲۰۱۸
موسسه NPD در زمینه فروش بازی های ویدئویی هم آماری منتشر کرده که نشون میده بازی Octopath Traveler، بازی مخصوص کنسول نینتندو سوییچ، تو ماه جولای در صدر جدول بازی های ویدئویی قرار گرفته. البته تو این آمار فروش دیجیتالی بعضی از بازی ها در نظر گرفته نشده. احتمالا با احتساب فروش دیجیتالی این بازی، آمار فروش بالاتر هم خواهد رفت.

جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال 2018
جزئیات و بررسی بازی ها و کنسول های پرفروش آمریکا درسال ۲۰۱۸

در مقام دوم این جدول بازی GTA V قرار داره که ۵ سال از انتشارش می گذره و در ماه جولای در لبست پرفروش های بازی ویدئویی قرار گرفته. با انتشار لبست پرفروش های بازی، آمارها نشون میدن که در این ماه ۱۲ درصو فروش نسبت به سال گذشته در همین ماه کم شده و میزان فروش به ۲۴۶ میلیون دلار رسیده.

۲۰ بازی ویدئویی پر فروش در ماه جولای در آمریکا
رتبه بازی، نام بازی، کنسول بازی

 1.  Octopath Traveler نینتندو و مایکروسافت
 2.  Grand Theft Auto V PS 4، PS 3، Xbox 1، Xbox 360، PC
 3.  Mario Kart 8 نینتندو و Wii U
 4.  Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نینتندو سوییچ، PC، Xbox 1، PS 4
 5.  The Legend of Zelda: Breath of the Wild ینتندو و Wii U
 6.  Far Cry 5 PC، PS 4، Xbox 1
 7. Super Mario Odyssey نینتندو سوییچ
 8.  The Crew 2 PC، PS 4، Xbox 1
 9.  Rainbow Six Siege PC، PS 4، Xbox 1
 10.  Mario Tennis Aces نینتندو سوییچ
 11.  FIFA 18 PS 4، PS 3، Xbox 1، Xbox 360، PC، اندروید
 12.  Lego Incredibles PS 4، Xbox 1، PC، نینتندو سوییچ، macOS, Macintosh
 13.  God of War PS 2
 14.  Captain Toad: Treasure Tracker نینتندو سوییچ، Wii U
 15.  NBA 2K18 PS 4، PS 3، Xbox 1، Xbox 360، PC، IOS، نینتندو سوییچ، اندروید
 16.  Call of Duty: WWII PS 4، Xbox 1، PC
 17.  Detroit: Become Human PS 4، PC
 18.  MLB 18: The Show PS 
 19. Minecraft PS 4، ، Xbox 1، اندروید، نینتندو سوییچ
 20. Destiny 2 PC، PS 4، Xbox 1

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + چهار =