بازی Anthem به عنوان پردانلودترین بازی

جزئیات و بررسی بازی Anthem PS4 به عنوان پردانلودترین بازی ماه فوریه

در صدر لیست پردانلود ترین بازی های ماه فوریه (بهمن، اسفند) نام نو ظهور ترین بازی کمپانی BioWare ،Anthem، به چشم می خورد. جالب این جاست که این بازی با وجود اشکالات فراوان در حوزه ی اجرا، توانسته بیشترین مقدار دانلود را به خود اختصاص دهد. همچنین در این لیست، نام بازی Jump Force، جدید ترین محصول BANDAI NAMCO Entertainment به چشم می خورد که خود را در میان ۱۰ بازی برگزیده ی ماه جدا کرده است.

پس از جامپ فورس، نوبت به بازی Grand Theft Auto V می رسد. بازی که با وجود انتشار بازی های جدید به بازار، همچنان محبوبیت خود را در طول این چند سال حفظ کرده است. بازی Kingdom Hearts 3 در جایگاه پنجم و بازی Far Cry: New Dawn در جایگاه هشتم این لیست قرار دارند. در بخش پر دانلود ترین بازی های رایگان ماه فوریه، بازی پر طرفدار Apex Legends، محصول کمپانی الکترونیک آرتز با موضوع شوتر بتل‌رویال صدر نشین است اما بازی های الکترونیک آرتز موفق به اخذ جایگاهی در لیست پردانلودترین بازی‌های پلی استیشن VR نبوده و نام بازی هایی چون Beat Saber ،Superhot VR و Job Simulator در این لیست می درخشد.

جزئیات و بررسی بازی Anthem PS4 به عنوان پردانلودترین بازی ماه فوریه
جزئیات و بررسی بازی Anthem PS4 به عنوان پردانلودترین بازی ماه فوریه

در این جا ترتیب بازی های پر دانلود پلتفرم پلی استیشن ۴ را می بینیم:

همان طور که پیش از این گفتیم بازی Anthem در صدر جدول قرا دارد و رتبه ی نخست را ازآن خود کرده است . بعد از آن بازی Jump Force در جایگاه دوم و بازی Grand Theft Auto V در رتبه ی سوم قرار دارند. جایگاه چهارم متعلق به بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege است. بازی Kingdom Hearts III در جایگاه پنجم لیست و بعد از آن بازی های Far Cry 5 و NBA 2K19در جایگاه ششم و هفتم قرار دارند. بازی های Far Cry New Dawn و FIFA 19 و Red Dead Redemption 2 نیز به ترتیب در جایگاه هشتم، نهم و دهم لیست قرار دارند.

در مورد لیست بازی های رایگان باید گفت:

بازی های Apex Legends و Realm Royale و Fortnite در جایگاه اول تا سوم قرار دارند و بعد از آن بازی Warface موفق به اخذ جایگاه چهارم و دنبال آن بازی H1Z1: Battle Royale در جایگاه پنجم لیست قرار دارد. جایگاه ششم متعلق به بازی Brawlhalla است. جایگاه هفتم تا دهم هم به ترتیب متعلق به بازی های Switchblade  Paladins  Warframe و DC Universe Online Free-to-Play می باشد.

حال در مورد صدر نشین فوریه بیشتر بدانیم:

Anthem محصول کمپانی BioWare است که در تاریخ ۲۲ فوریه منتشر شده است اما با وجود گرافیک زیبایی که دارد، همچون بازی دیگر منتشر شده از این کمپانی در سال ۲۰۱۷، بازی Mass Effect: Andromeda، گیمر را به خود جذب نمی کند و یک بازی خسته کننده به حساب می آید همچنین مشکلاتی از قبیل روایت داستان و طراحی‌های فنی دارد.

نوبتی هم باشد نوبت به داستان این بازی می رسد:

داستان بازی انتم مربوط به انسان هایی است که در یک سیاره ناشناخته با موجوداتی که Urgoth نام دارند، درگیر هستند. آن ها با کمک لباس های ساخته شده توسط تکنولوژیShapers که جاولین نام دارد بر نژاد اورگاث غلبه کردند. اما با این وجود تاکنون نتوانسته اند شیء باستانی The Anthem of Creations که باعث تغییرات در محیط زیست می شود و هیولاهایی را وارد بازی می کند، تحت کنترل خود دربیاورند.

جزئیات و بررسی بازی Anthem PS4 به عنوان پردانلودترین بازی ماه فوریه
جزئیات و بررسی بازی Anthem PS4 به عنوان پردانلودترین بازی ماه فوریه

این گروه مبازر اعتقاد دارد که با تکنولوژی بالای شیپرز می توان The Anthem of Creations را کنترل کرد؛ برای همین به همراه سایر گروه‌ ها به عنوان مثال سنتینال‌ ها، تلاش می کنند تا گروه Dominion به این تکنولوژی دست پیدا نکند. اولین قابلیت های منحصر به فرد دیگری نیز دارد که از آن ها می توان به قابلیت پرواز اشاره کرد اما به دلیل اینکه موتور جاولین داغ می‌ شود، برای اینکه بتوان بیشتر در آسمان گشت و گذار کرد باید مراقب آن بود و با وارد شدن به ‌داخل آب یا رد شدن از زیر آبشارها آن را خنک کرد. علاوه بر این می توان در بخش پرداخت‌ های درون برنامه‌ ای، که مربوط به آیتم‌ های تزئینی است، ظاهر یا رنگ جاولین‌ ها را تغییر داد.

اشاره ای به نقاط قوت و ضعف بازی:

این بازی در حوزه ی موسیقی متن و صداگذاری، بسیار موفق است. به طوری که صدای سلاح‌ها در هنگام نبرد تداعی کننده یک نبرد واقعی است. صداگذاری بازی هم دارای دیالوگ‌های طنز بین کاراکترهای بازی است که به جذابیت آن افزوده است. از دیگر ویژگی های Anthem آنلاین بودن است و این امکان را به گیمر می دهد.

تا کوآپ چهار نفره تشکیل دهد و تمام مراحل اصلی و فرعی آن را با دوستان‌خود به اشتراک بگذارد. یکی از نقاط ضعف بازی بخش عدم وجود Mini Map و همچنین مشخص کردن مقصد است که در گشت‌وگذار آزادانه بازی و زمانی که هم‌تیمی‌های‌تان در نقاط مختلفی قرار دارند، نیازمند باز کردن نقشه اصلی است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 5 =