بررسی بازی Call of Duty WWII PS4

جزئیات و بررسی بازی Call of Duty WWII PS4 به عنوان مورد انتظارترین بازی کاربران

گروه تحقیقاتی نیلسن یک لیست از مورد انتظار ترین بازی هایی که تا قبل از تعطیلات سال جاری میلادی عرضه می شوند را ارائه کرده و در آن دیده می شود که بازی Call of Duty: WWII به عنوان مورد انتظار ترین بازی در صدر لیست قرار دارد. گفته می شود این بازی PS4 در آماری عجیب ۹۹ درصد بیشتر از نسخه های قبلی خود مورد انتظار کاربران است پس از این بازی Assassin’s Creed Origins با ۹۵ درصد توانسته در جایگاه خوبی قرار بگیرد و خبر خوبی برای سازندگان و منتشر کنندگان خود به همراه بیاورد.

در ادامه این لیست با نام بازی Star Wars Battlefront 2 مواجه می شویم که با ۹۰ درصد توانسته آمار خوبی از خود به جا بگذارد. همچنین بازی WWE 2K18 هم توانسته به عدد قابل توجه ۸۰ درصد دست پیدا کند. بازی های انحصاری Forza motorsport 7 و Gran Turismo Sport هم هر کدام با ۸۵ درصد نسبت به نسخه های قبلی خود توانسته اند پیشرفت خوبی به دست اورند. همچنین بازی های Super Mario Odyssey و Pokemon Ultra Sun & Moon با ۹۷ درصد در اوایل این لیست دیده می شوند.

جزئیات و بررسی بازی Call of Duty WWII PS4 به عنوان مورد انتظارترین بازی کاربران
جزئیات و بررسی بازی Call of Duty WWII PS4 به عنوان مورد انتظارترین بازی کاربران

اما بیاید با بازی که در صدر این لیست قرار دارد بیشتر آشنا شویم بازی ها و فیلم های بسیار زیادی درباره جنگ جهانی دوم ساخته شده است چرا که این جنگ جهانی یکی از مرگبارترین جنگ های شکل گرفته شده در طول تاریخ می باشد، ولی هنوز که هنوز است بسیاری از اثرهایی که با محوریت این جنگ ساخته می‌ شود استقبال می‌ کنند چرا که هیجان بسیار زیادی دارد و موضوعی نیست که به این زودی ها تکراری و خسته کننده شود، حال تصور کنید اثری که درباره این موضوع جذاب و هیجان انگیز ساخته می‌ شود یک نسخه از سری محبوب کالاف دیوتی هم باشد که همانطور که طرفداران این بازی می‌ دانند.

این بازی Playstation 4 کارش را در ابتدا از همین جنگ جهانی دوم شروع کرده است و بهترین صحنه هایی که از این بازی در یاد و بازیکنان مانده است در واقع مربوط به همین جنگ جهانی می باشد. در نسخه های مدرنی که از این بازی دیده می شود سلاح های بسیار ویژه و عالی وجود دارد ولی کماکان استفاده از تک تیری مثل Kar98 لذت خودش را دارد و در واقع طرفداران قدیمی این بازی لذت آن را با هیچ چیز دیگری نمی تواند عوض کند.

این نسخه از بازی حداقل از لحاظ داستانی یک تجربه بسیار خاص و فراموش نشدنی محسوب می شود این بازی در ساخت و جزئیات داستان و بازی توانسته به موفقیت خوبی دست پیدا کند. شخصیت‌ هایی که در این داستان با آنها آشنا می شوید در نبرد بسیار معروف جنگ جهانی دوم یعنی نرماندی حضور دارند، در واقع پرداختن به این ماموریت بسیار معروف در جنگ جهانی نشان می‌ دهد که این بازی اهداف بزرگی برای خود دارد. در فیلم های بسیار زیادی مانند نجات سرباز رایان ما شاهده این ماموریت بودیم و اطلاعات زیادی درباره آن وجود دارد ساخت یک اثر خوب درباره این نبرد نیاز به دقت و وسواس بسیار زیادی از آن وجود دارد چرا که آثار زیادی درباره آن ساخته شده است.

جزئیات و بررسی بازی Call of Duty WWII PS4 به عنوان مورد انتظارترین بازی کاربران
جزئیات و بررسی بازی Call of Duty WWII PS4 به عنوان مورد انتظارترین بازی کاربران

کماکان سازندگان بازی توانستند به خوبی از پس این چالش بر بیایند و صحنه‌ های سینمایی و انفجارها و تکه پاره شدن سرباز ها را به خوبی به نمایش بگذارند داستان بازی هیچ جا تکراری نشده و هر لحظه در حال تجربه یک چالش جدید و جذاب هستیم برای مثال جایی باید با یک ماشین یک قطار را تعقیب کنیم در یک مرحله دیگر شما باید با استفاده از لباس مبدل بین نازی ها حاضر شوید تا بتوانید راه را برای پس گرفتن پاریس از دست آن ها باز کنید. مرحله های دیگری وجود دارد که در آنها می توانید تانک ها و هواپیما ها را استفاده کنید و بدین وسیله هیچ گاه دچار حس تکراری شدن بازی نخواهید شد.

سازنده بازی می توانست بازی را تا ۱۵ ساعت برای بازیکنان کش دهند ولی هرگز دست به این کار نزدند و تنوع و هیجان را به اندازه کافی حفظ کردند. موضوع دیگری که درباره این بازی وجود دارد این است که آنها سعی نکردند فقط روی جنبه تیر اندازی و اکشن بازی تمرکز کنند و فقط به انفجار ها و کشتار ها بپردازند این بازی سعی دارد روی گروهی از سرباز ها بیشتر تاکید کند و هر از گاهی زندگی شخصی آن ها و تصمیم های انسانی آن ها را می بینیم و در واقع به روی دیگر جنگ نیز پرداخته می‌ شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =