جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

اخیرا ویدئویی از بازی darksiders 3 منتشر شده است که در آن فیوری با اسلحه خاص و منحصر به فردش دیده می شود.
از ویژگی های خاص این شخصیت دفاع در مبارزات است. این دفاع از نوع جا خالی دادن به ضربه های دشمن است که در نوع خود بسیار کارامد به شمار می آید. به این صورت که اگر نتوانید به موقع از خود دفاع کرده و جا خالی دهید ، به مشکل بر می خورید. قابلیت های خاص دیگری نیز از قبیل پرش دو تایی از محیط های صعب العبور به بازی اضافه شده است. ویدئوی این بازی با نام flame hollow منتشر شده است.بازی darksider 3 در تاریخ ۱۶ اذر ماه ( ۲۷ نوامبر ) برای پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شد.

جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

در مورد بازی darksiders :
بازی darksiders خیلی خوب و قدرتمند شروع کرد به طوری که برای ان اینده ی درخشانی را پیش بینی می کردند. طراحی های بسیار بی نظیری توسط بهترین های طراحی ، هنرمند طراحی کمیک ها joe madureira انجام شده بود. بازی darksiders توسط استودیوی vigil game در سال ۲۰۱۰ ساخته شده و به وسیله ی THQ منتشر شد. با استفاده از طراحی زیبا و تکنیک های فنی و استفاده از طراحان حرفه ای توانست یک بازی بی نقص و جذاب و مهیج را برای کاربران رقم بزند.
در سال ۲۰۱۲ درست دو سال از اینکه نسخه اول بازی را با موفقیت منتشر کرده بودند و بازخورد خوبی داشتند ، نسخه دوم بازی به نام darksiders 2 را برای پلی استیشن ۳ ، ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی توسط THQ عرضه شد. تغییراتی در نسخه دوم بازی اعمال شده بود که این نسخه را از نسخه قبلی تا حدودی متمایز کرده بود به طوری که به نظر می رسید یک بازی مجزا به حساب می اید ، که این تغییرات مورد حمایت و تشویق قرار گرفت. پس از ورشکستی مالی شرکت THQ امیدی به ساخت نسخه سوم بازی وجود نداشت تا اینکه شرکت gunfire games ساخت بازی را به عهده گرفت.
متاسفانه استودیوی vigil games دیگر ساخت نسخه سوم بازی darksider را برعهده ندارد و به جای ان گان فایر گیمز gunfire games ساخت نسخه سوم بازی را بر عهده داشته که البته gunfire از تعدادی کارکنان قبلی این استودیوی تعطیل شده که بر روی نسخه اول و دوم کار کردند استفاده می کند. و برای ساخت نسخه سوم به خوبی ایفای نقش کرده و توانسته اند به ان صورت که انتظار می رفت ان را ساخته و منتشر کنند. این بازی یکی از بهترین های سبک ماجراجویی و اکشن است، تجربه ای متفاوت به شما می دهد و به سختی می توانید هیجانی که بازی به شما می دهد را فراموش کنید.

نسخه سوم بازی darksider از زبان فارسی پشتیبانی می کند :
به طور قطعی یکی از بهترین خبر هایی که یک فارسی زبان طرفدار بازی های رایانه ای می تواند بشنود. گفته می شود اضافه شدن زبان فارسی به بازی darksider 3 قطعی است. این خبر باعث شده است که گیمر های فارسی زبان در شبکه های اجتماعی از سازندگان این بازی تشکر کنند. به جز بازی این جنگ من که توسط مارکت هیولا ایرانی منتشر شد. استفاده از زبان فارسی در دیگر بازی ها مرسوم نیست. گفته می شود حضور کمپانی THQ Nordic در نمایشگاه TGC می تواند دلایلی باشد که زبان فارسی نیز به پنل darksiders 3 اضافه شده است.

جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی بازی Darksiders 3 PS4 در ویدیوی آن

نقاط مثبت بازی darksider 3 :

  • نقشه ی پیچیده بازی که از عناصر سبک مترویدوانیا استفاده کرده است.
  • ساده تر شدن نقشه و بهتر فهمیدن ان
  • یکپارچه کردن راه ها و نقشه ها به صورت هوشمندانه
  • چالش های هیجان انگیز برای یافتن راه ها و رو به رو شدن با عناصر بازی
  • با توجه به بعضی مسیر های پیچیده عوامل این بازی راه هایی برای فرار از مسیر های پیچ در پیچ را در اختیاز بازیکن قرار می
  • دهند که به طور مطلق در ان مسیر در حلقه ای بینهایت اسیر نشود.
  • دادن قدرت های خاص به بازیکنان برای رفتن به منطقه ای جدید با توجه به نقشه

نقاط ضعف :

  • از دست دادن کنترل بر روی شخصیت اصلی
  • هدر دادن وقت به موجب عدم کنترل یا گم کردن مسیر ها

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of