بازی Knockout League PSVR کمپانی Grab Games

جزئیات و بررسی بازی Knockout League PSVR کمپانی Grab Games

طی رویداد پلی استیشن اکسپرینس ۲۰۱۷ زیر نظر کمپانی سرگرمی های Sony، استودیو گرب گیمز خبر جدیدی را در رابطه با بازی Knockout League اعلام کرد که طبق گفته ی آن ها این بازی بر روی کنسول واقعیت مجازی PlayStation قابل دسترس خواهد شد. قابل ذکر است که این بازی پیش تر برای هدست های واقعیت مجازی پلتفرم رایانه ی شخصی عرضه شده بود. سازندگان بازی اطلاعاتی را در رابطه با جزئیات آن بیان کرده اند که در ادامه می توانید به مطالعه ی این توضیحات بپردازید.

این بازی بوکس با دارا بودن سبک آرکید و تک نفره، قصد دارد که فضای جدیدی را برای طرفداران بازی های واقعیت مجازی به وجود بیاورد. شاید این یک تجربه ی جدید برای کاربران به شمار آید که بتوانند یک بازی بوکس را با شبیه ساز واقعی آن در هدست های واقعیت مجازی امتحان کنند. در گیم پلی این بازی شما از حرکاتی همچون جا به جا شدن و یا جا خالی دادن می توانید استفاده کنید و باید توجه داشته باشید که این کار را به راحتی و با حرکات بدن خود می توانید انجام دهید.

جزئیات و بررسی بازی Knockout League PSVR کمپانی Grab Games
جزئیات و بررسی بازی Knockout League PSVR کمپانی Grab Games

کافی است در طول بازی فقط از کنترلرهای واقعیت مجازی استفاده کنید تا بدون فشردن هیچ دکمه ای و به طور کاملا آزادانه، ضربات مشت را بر روی حریفان خود اعمال کرده و یا از حملات آن ها فرار کنید. به طور کلی شما باید در این بازی مدام در حال تحرک باشید و سعی کنید که واکنش های سریعی را از خود نشان بدهید. قسمتی برای تمرین اولیه ی بازیکنان مشخص شده که در آن جا قادر خواهید بود با مکانیک بازی بهتر آشنا شوید. سپس می توانید با انتخاب شخصیت موردنظر خود از بین کاراکترهای متعدد، وارد لیگ بازی شده و مسابقات خود را به طور جدی آغاز کنید.

به طور کلی ویژگی ها و قابلیت هایی برای این بازی در نظر گرفته شده که در ادامه، آن ها را مختصرا توضیح می دهیم. اولین ویژگی مهم این بازی، استفاده از کنترل های واقعیت مجازی برای مبارزه با حریفان می باشد که در این قسمت همان طور که قبلا اشاره شد باید با حرکات بدن از ضربات مشت خود استفاده کنید و با جا خالی دادن از ضربه خوردن فرار کنید تا بتوانید به مقام اول دست پیدا کنید. ویژگی دیگر این بازی که به جذابیت آن نیز افزوده، تعدد و تنوع کاراکتر های موجود می باشد.

موجوداتی عجیب و تاریخی که همگی در نقش یک بوکسر حرفه ای ظاهر شده اند، اما هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و شما می توانید با انتخاب شخصیت مورد نظرتان در برابر حریفان خود ظاهر شوید وسعی کنید آن ها را از پا در بیاورید. و اما قابلیت مهم دیگر این بازی مربوط به محیط تمرینی شما می باشد. در این قسمت برای شما یک مربی در نظر گرفته شده که می تواند به شما آموزش های لازم را ارائه دهد و قابلیت های شخصی شما را همچون قدرت بدنی و سرعت و… را رشد و ارتقا دهد.

این بازی هم اکنون بر روی دو هدست واقعیت مجازی HTC Vive و آکیولس ریفت قابل دسترس می باشد. در آینده نیز قرار است به زودی بر روی کنسول پلی استیشن VR عرضه شود، که البته هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی زمان انتشار آن مشخص نشده است. این بازی طی رویداد PlayStation Experience 2017 معرفی شد و کمپانی سازنده ی آن توسط یک تریلر و نمایشی از تصاویر بازی، به این توضیحات اشاره کرد. رویداد PSX چند سالی است به علت رشد و گسترش صنعت بازی توسط کمپانی سرگرمی های تعاملی Sony اجرا می شود.

جزئیات و بررسی بازی Knockout League PSVR کمپانی Grab Games
جزئیات و بررسی بازی Knockout League PSVR کمپانی Grab Games

این رویداد در نظر دارد که بتواند زمان و فضای بیشتری را به بازی های زیرنظر شرکت سونی اختصاص دهد. پیش تر شاهد بودیم تمام این برنامه ها و بازی ها فقط در نمایشگاه E3 به صورت سالیانه برگزار می شد و تمام کمپانی های بازی ساز بزرگ در آن شرکت می کردند اما اکنون با افزایش تعداد بازی سازان و تنوع در سبک بازی ها و کنسول ها، دیگر این نمایشگاه نمی تواند به تنهایی برای ارائه ی تمام محصولات کمپانی های بزرگی همچون Sony جوابگو باشد. در نتیجه این رویداد توسط شرکت ژاپنی سونی طراحی شد که هرساله در ایالات آمریکا برگزار می شود و توانسته به ارائه و معرفی آثار بزرگی از کنسول هایی همچون پلی استیشن و… بپردازد و تمام اخبار و اطلاعات مرتبط با آن ها را نیز پوشش دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − دو =