جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4

جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4

جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4

خانواده شگفت انگیز و جذاب و ماجراجوی ما این بار وارد دنیای لوگویی شده اند و می خواهند با دشمنان پلید بجنگند و از ویژگی های منحصر به فردی چون سریع مثل برق بودن dash و یا قدرتمند بودن Mr. Incredible و توانمندی های دختر داستان ما violet بهره ببرند تا بازی را برای طرفداران و دوستداران خود جذاب و لذت بخش کنند.مدیر هر کدام از مناطق این سرزمین لوگویی یک شخصیت بدجنس است که بازیکن باید او را شکست بدهد تا بتواند به مراحل بعدی برسد.
در این قسمت می توان یکی از تمایزهای این بازی با بسیاری از بازی های لوگویی را بیان کرد،که بازیکن می تواند در هر جای بازی که به آخر مرحله رسید با شخصیتی که باز کرده به مرحله دلخواه برگردد و در صورت برنده شدن، جایزه های جدیدی به دست آورد. بازی به شکلی است که انگار در فضای باز برگزار می شود هرچند در دو سرزمین بزرگ و متفاوت به صورت یک شهر و یک جزیره رخ می دهد ولی در این میان بازی کننده در هر قسمت دیگری از بازی که بخواهد می تواند گشت و گذاری داشته باشد.
در این بین، کاراکترهایی را می بینیم که به عنوان مهمان، از انیمیشن های دیگر وارد این بازی شده اند.از طرفی بازی در محیط هایی با رنگ آمیزی های جذاب و کارتونی انجام می شود و همین باعث انگیزه بیشتر برای ادامه این بازی در بین بازیکنان شده است.بازی Lego:Disney Pixars The Incredibles شاید نسبت به بازی های لوگویی دیگر برای بزرگسالان سهل و آسان باشد ولی برای افرادی با سن پایین تر بسیار هم مجذوب کننده است چرا که در این بازی پازل ها و معماها کمتر شده و صحنه های اکشن بیشتری را در بر دارد.

جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4
جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4

این شرح حال مربوط به بازی lego:Disney pixars the incredibles است که شرکت warner bros و استودیو TT Games آن را در ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸ برای رقابت با بازی های رایانه ای عرضه کرده اند، این بازی را می توانید در خلوت خود و به تنهایی انجام دهید و یا این که با چند تن از دوستان به جنگ با کاراکترهای بد آن رفته و برد و باخت در این بازی جالب را با دوستان نزدیک خود تجربه کنید.
محتوای ژانر بازی مذکور ماجراجویی و اکشن است؛ویژگی برجسته دیگر بازی lego:Disney pixars the incredibles این است که آن را می توان در کنسول های خانگی همانند رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و یا ایکس باکس وان ایکس بازی کرد و هر فرد علاقمند به این بازی می تواند به جای شخصیت محبوب خود بازی کند و آن را پیش ببرد. بازی lego the incredibles به دلیل داشتن محتوا و شخصیت های جالب و هیجان انگیز خود در قسمت بازی های اجتماعی و خانوادگی برنده جایزه بازی های رایانه ای بفتا شده است.
این بازی می توانست در بدو ورود خود سوال های بسیاری را در ذهن دوستداران خود ایجاد کند و نوعی شگفتانه باشد،ولی متاسفانه تبلیغات و عکس روی جلد جعبه بازی تا جایی خریدار را متوجه بازی می کند و همین امر سبب کاستن هیجان های شروع این بازی می شود.به طور کلی هنگامی که یک بازی ساخته می شود،ویدیویی هم از آن عرضه می شود تا در کنار بازی،مخاطبان را سرگرم کند،یا بلعکس زمانی که انیمیشنی ساخته می شد و طرفداران زیادی پیدا می کرد،شرکت سازنده به دنبال ساخت بازی ای با همان شخصیت ها و محتوایی مشابه و نزدیک به انیمیشن می بود.

جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4
جزئیات و بررسی بازی LegoDisney Pixars The Incredibles PS4

این بازی PS4 را می توان دنباله رو انیمیشن شگفت انگیزانی دانست که در سال ۲۰۰۴ ساخته شد.بازی هایی با سبک لوگویی از همان ابتدا نظر مثبت دوستداران بازی های رایانه ای را به خود جلب کرد و فروش زیادی را برای شرکت های سازنده ایجاد کرد.ویژگی برجسته دیگری که یک بازی را مورد استقبال قرار می دهد قوت پخش صدا و موسیقی آن است و این بازی هم از صدا گذاری عالی و قوی برخوردار می باشد، چنان چه کسی که در حال بازی با آن است احساس می کند در بطن بازی قرار دارد و صدای شخصیت ها را در کنار گوش خود می شنود.
و در آخر باید گفت که بازی Lego:Disney Pixars The Incredibles هر چند نظر مثبت علاقمندان به بازی های رایانه ای و حتی منتقدان را در پی داشته اما شایعه ای گسترش یافته که شرکت برادران وارنر بازی تکامل یافته تری از این بازی به نام Lego:Incredibles 2 را در دست تولید دارد که احتمالا بیش از بازی های قبلی جلب توجه می کند و فروش بیشتری را خواهد داشت.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 9 =