جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن

جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن

جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن

اگربا قابلیت های بازی پلی استیشن PuBG4 آشنایی داشته باشید هیچ وقت PuBG4 را دست پایین نمی گیرید به این دلیل است که این نسخه بعد از مرور کردن دوره ای که در ان این بازی ۱۲ ماه افت کرده است ولی با این حال این گیم باز هم توانایی این را داشته است که راه رشد خود را پیدا کند و به تکامل رسیده است و کاربران خود را به این جریان جلب نموده است و هواداران بسیاری را کسب کرده است.

جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن
جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن

در اواخر ایام سال ۲۰۱۸ گیمرهای کانال استیم گواهی روی داد غیر قابل انتظار و این روی داد چیزی نیست جز برگشت گیم playerunknowns battlegrounds به زمان بالارفتن می باشد. آنگونه که شما هم خبر دارید و در جریان این گیم می باشید با نمایان شدن گیم هایی از جمله fortnite و اثرهای دیگری از بتل رویال کاربران گیم PuBG4 به این نسخه مراجعه کرده اند و به این شکل آمار ارقام کسانی که از این نسخه ماهیانه PuBG4 استفاده می کنند پایین امده است.
پایین امدن آمار کاربران تقریبا یک سال کاهش داشت و این کاهش و پایین آمدن ۱ سال ادامه داشت ولی بعد از آن یکسال اکنون خبری را که خوشحالتان می کند را برایتان آورده ایم و آن خبر این است که آمار هایی که عرضه شده اند. کاربرانی که در این گیم فعالیت دارند بازی هایی از جمله بتل رویال و و کسی که صاحب این سبک است دارن راه های پیشرفت را طی می کنند و روز به روز توسعه می یابند. قابل بیان است که این نسخه بعد از انتشار کردن و موفق شدن رقیبای سر سخت خویش خیلی از کاربران و گیمرهایش را از دست داده است.
تعدادشان رو به پایین آمده است ولی این بازی در سال ۲۰۱۷ از ۴۱۸ هزار گیمر میزبانی می کرد و یک سال بعد ۸۹۶ هزار گیمر فعال را کسب کرد و بیننده ۷۳ درصد کاهش در تعداد گیمر ها شد و این موضوع خدشه های بزرگی را به او وارد کرد و انرژی این کمپانی را گرفت. اکنون به نظر می آید که این راه دیگر تمام شده است و به طور خلاصه بیش تر از یک میلیون و نیم میلیون گیمر و در نغزی که به اوج رسیده است بیش از ۳.۲ میلیون گیمر در ماه اول از سال ۲۰۱۸ به شکل فعال از این نسخه خوششان آمده است و لذت کافی را برده اند.
تعداد افرادی که این گیم را پلی می کردند در ماهی که گذشت حدودا شش درصد بیشتر شده است. اگر چه دیگر نسخه ای هماننده این اثرها از جمله dota2 و global offensive تقریبا گیمرهای بیشتری را توانسته به سمت خود بکشد ولی گیمرهایی که در PuBG4 فعالیت دارند خیلی تعداد بیشتری می باشند. شاید برایتان سوال و اما و اگرهایی پیش بیاید که علت این نمو و ترقی چه می تواند باشد ولی هیچ کس توانایی این را ندارد که بتواند به این پرسش جواب بدهد.
ولی عرضه ی ورژن ps4 این گیم صد در صد بدون تاثیر نبوده است. ولی در این راستا اضافه کردن santa claus که به کریسمس ربط دارد را هم نباید از خاطر ببریم. این افزونه دارای موضوعات و عناوینی است که با هوای سرد زمستان جور می باشد. ولی این نکته بسیار جالب است که بدانید گیمرها در این حالو هوای زمستان طالبان بیشتری دارد و از این پک بسیار استقبال کرده اند. خب علاوه بر این مورد هایی که برایتان توضیح داده ایم مپ نوینی برای گیمرها کامپیوتر عرضه شده است که به گیمران این اجازه را می دهد که شکل سرما و زمستان را به مپ های خویش بی افزایند.
تماشا کردن مپ های کهن و تکراری با شور و حال تازه ای بی تردید اندازه رضایت گیمرها را جلب کرده است و آن را توسعه داده است. باید بدانید که گیم PuBG4 برای کنسول های اندروید ios و ps4 وxbax ۱ کامپیوتر عرضه شده است. تاکنون عرضه پابجی روی ps4 مورد تایید قرار نگرفته بود که اکنون این روی داد بعد از چوهای گوناگون در ایام گذشته اتفاق افتاد و زمان عرضه شدن این بازی هم مورد تایید قرار گرفته است. بر این پایه پابجی در مورخ ۷ دسامبر نیز برای کنسول ps4 عرضه شده است.
گویا این ورژن قرار بوده است که دارای هر ۳ گیم باشد این گیم ها به اسم sanhok و erangel وmiramar می باشند. در صورتی که مایل به اجرای این گیم هستید توانایی این را دارید که که پابجی را برای ps4 از قبل خریداری کنید. کم ترین قیمت این ورژن ۳۰ دلار و زیاد ترین قیمت این ورژن ۶۰ دلار ارزش دارد و فرق میان این ورژن ها در دارا بودن survivor pass و اندازه کوین درون گیم می باشد. کارکنانی که این گیم را از قبل پیش خرید کرده اند دو عدد ایتم منحصر به فرد را میتوانند به دست بیاورند.
و در پایان پابجی کورپ خبر داد که گیم برای کنسول ps4 پرو هم بهتر شده است و روی ان کارکرد و گرافیکش از کیفیت والایی برخوردار می باشد. باید توجه داشته لاشید که کل پوسته های نمایانی منحصر به اتفاقات عرضه و تهیه و پیش خرید کردن این گیم هستند احتمال دارد که آیتم های منحصر به فرد دیگری هم برای دستگاه ps4 در روزهای اینده به این نسخه افزوده شود. در چند روز گذشته یک قروم به اسم resetera چند عدد از عکس ها و پوشه های ی ویژه گیم را در سرورهای شرکت سونی یافته اند.
بعد از این روی داد هم دنیل احمد جسنجو گر معروف صنعت گیم اخباری از عرضه این نسخه برای ps4 کرده است. اگر شما هم دنبال کننده خبرهای گیم هستید پس خبر دارید که در ماه سپتامبر سیستم درجه گذاری کره جنوبی ورژن ps4 گیم را در منوی خود قرار داده است. ولی تا کنون هیچ نشانه ای از طرف کسانی که این نسخه را ساخته اند نشده است ولی ما این قضیه را به پایان رسیده می دانیم. در واقع عرضه نشدن یکی از عظیم ترین گیم های سال های گذشته صنعت بازی بر روی دستگاهی مانند ps4 دیگر از دید مالی تصمیمی نمی باشد که خیلی درست و عاقلانه باشد.
در اخبار دیگری که از سوی پابجی آمده است متوجه شدیم که در این روزها رخت های جوکر و هارلی کویین به این گیم افزوده شده است .فورت نایت که اکثرا اورا را اسم دشمن دسته یک پابجی شناخته اند در این اواخر با مارول یکی از شخصیت های مشهور تانوس در حال همکاری می باشند و لی این شراکت مدتی است که محدود شده است .از این رو کمپانی PuBG4 برای اینکه از بقیه عقب نماند و کلامی برای بیان کردن داشته باشد دنباله ی دنیای فیلم و سینما را گرفته اند و به شرکت دی سی پیوسته اند.

جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن
جزئیات و بررسی بازی PUBG 4 PS4 و بیش از یک میلیون بازیکن فعال در ماه برای آن


بالاخره بعد از تهمت های بسیار ورژن ps4 گیم pubg به طور رسمی مورد تایید قرار گرفته است و کسانی که این اثر را ساخته اند تاریخ عرضه این موضوع ویدیویی که در انتظارش هستیم را معلوم کردند. با تمام توان می توان بیان کرد که موضوع ویدیویی pubg جز بهترین های گیمی است که در نسل هشتم قرار دارد. این کل داستان نمی باشد و گیم پر طرفدار پابجی مسبب شد تا کمپانی های گیم سازی دیگر ماننده کمپانی اپیک گیمز نیز به دنباله ساخت و پیشرفت موضوعات ویدیویی بتل رویال باشند. این اثر از اپیک گیمز به نام fortnite می باشد و بازی اش از بازی پابجی بهتر می باشد و به اسم بهترین و محبوب ترین بازی که تا الان وجود داشته این بازی به اسم بهترین شناخته شده است.
در سمت دیگر معروفیت بیش از حد شکل بتل رویال و کارکرد پرفکت گیم پابجی بر روی ۲ سری قدیمی و معروف کالاف دیوتی و بتلفیلد هم اثر گذار بوده است. و در خلاصه برای نخستین بار در دو گیم call of duty و black ops 4 battlefield v گواهی این را می داد که ما گواه می دهیم که شکل بتل رویال را دیده ایم. در کل گیم پر بازدید کننده PuBG توانایی این را داشت که نشان بدهد که برای انتشار موفقت امیز احتیاجی به یک کمپانی نشر کننده پر قدرتی ندارد.
این طرح و ایده خلاقانه و در پایان بازی کردن یک اثر ویدیویی می باشد که توانایی این را دارد که قدرت شیرین و یا باخت تلخی را برای کسانی که این اثر را ساخته اند را رقم بزنند .با بودن این برد های غیر قابل باور کسانی که دارای این دستگاه یعنی پلی استیشن ۴ می باشند تا به الان از تجربه این اثار ویدیویی که روی انها تاثیر فراوانی گذاشته محروم بده اند .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − دو =