جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4

جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4

جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4

یکی ازسبک هایی که بازی های رایانه ای در باب آن ساخته می شود و علاقه مندان زیادی را به سمت خود کشانده است، سبک یا ژانر ورزشی می باشد، مخصوصا بازی فوتبال که امروزه پر طرفدارترین ورزش محسوب می گردد.اولین سری این بازی ها در سال ۲۰۱۱ برای کنسول خانگی و رایانه های شخصی تولید شد.بازی Rugby Challenge 3-Wallabies Edition سومین سری از بازی های Rugby Chllenge که توسط استودیوی Wicked Witch Software وبراساس مسابقات Wallabies وAll blacks در استودیوم Eden park در سی آوریل ۲۰۱۶ برای پلتفرم های ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳، رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ ساخته و انتشار یافته است.
در بازی مذکور یک مسابقه فوتبال آمریکایی اجرا می شود که نزد علاقه مندان و طرفداران این ورزش راگبی نامیده می شود.این بازی به صورت شبیه سازی شده در زمین چمن با تعداد پانزده یا سیزده نفر ساخته شده که با یک توپ تخم مرغی شکل با هم به رقابت می پردازند.بازیکنان باید از مهارت و سرعت لازم برخوردار باشند.گیمر به عنوان سرمربی تیم فوتبال در نظر گرفته می شود که قرار است تیم را هدایت کند تا در بهترین جایگاه قرارگیرد.

جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4
جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4

این بازی PlayStation را می توان به دو صورت آفلاین و آنلاین اجرا کرد. در این نسخه از بازی طبق به روزرسانی هایی که انجام شده، گیمر می تواند تیم خود را کاملا شخصی سازی کند، به نقل و انتقالات و خرید بازیکن های معروف و سفارش تیم خاص بپردازد یا حتی نوع لباسی مشخص و تتو خاص بازیکن را خودش تعیین کند. البته لازم به ذکراست که برای خرید و باقی کارها در تیم باید هزینه پرداخت کند.رقابت های بین المللی و حالت حرفه ای بازی راگبی در نسخه جدید گنجانده شده است.
قبل از شروع هر مسابقه و تورنومنت اصلی، تیم برای یافتن نقاط ضعف و مشکلات به مسابقه با تیم های قوی تر از خود می پردازد تا در مسابقه اصلی مشکلی ایجاد نشود،این گونه بازی را در حالت آفلاین و تک نفره می توانید بازی کنید. درحالت آنلاین شما می توانید با دوستان یا کاربران دیگر بازی،مسابقه دهید تا برنده یا بازنده میدان مشخص شود. همین امر یکی از برجسته ترین نکاتی است که سبب علاقه مخاطبان به بازی می شود.
از طرفی هم گیمر می تواند به جای هر کدام از بازیکنان بازی کند و از دید او بازی را ببیند. بازی راگبی از خشونت بالایی برخوردار است و همیشه در بازی های واقعی بازیکنان در حال مصدوم شدن هستند. در نگاه اول از این بازی طبق اسم آن که فوتبال آمریکایی گفته می شود تصور می شود که یک بازی آمریکایی است، در صورتی که ریشه این بازی در انگلیس بوده و تفاوت هایی زیادی بین فوتبال آمریکایی و راگبی وجود دارد.
پسر بچه ای هنگام فوتبال بازی کردن توپ را در دست گرفت و دوید با همین کار،بازی راگبی ایجاد شد. تفاوت هایی بین دو بازی وجود دارد که با هم به شرح چند مورد آن می پردازیم. درفوتبال آمریکایی بازیکنان لباس های سنگین و زیادی به تن دارند ولی در راگبی تنها بالشتک های کوچکی روی سر و شانه هایشان قرارمی دهند.تعویض در فوتبال آمریکایی نامحدود ولی در راگبی نهایتا هفت نفراست.در راگبی تنها دو نیمه به مدت چهل دقیقه بازی می شود اما در فوتبال آمریکایی چهار قسمت پانزده دقیقه ای بازی می شود که بعد دو قسمت،زمانی برای استراحت در نظرگرفته خواهد شد.

جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4
جزئیات و بررسی بازی Rugby Challenge PS4

در فوتبال آمریکایی یک داور اصلی و شش داور و یازده بازیکن وجود دارد،اما در بازی راگبی سه داور اصلی و یک داور چک کننده فیلم ویدیویی و پانزده بازیکن در این بازی ایفای نقش می کنند. مسابقات قهرمانی در فوتبال آمریکایی، لیگ ملی فوتبال و مسابقات قهرمانی راگبی را اتحادیه راگبی می نامند. ویژگی های قابل توجهی در نسخه جدید بازی در نظر گرفته شده است،از جمله: گرافیک و طراحی بازی نسبت به نسخه های قبلی خود به گونه ای ساخته شده که فضای زمین فوتبال واقعی، برای بازیکن القا می شود و یک مسابقه واقعی را تجربه می کنید.
بازی شامل صد و ده گروه و پنجاه استادیوم می باشد. ویژگی شوت کردن در فاصله معین و پاس کاری تنها با دست نیز در این نسخه گنجانده شده است؛سیزده دقیقه از بازی برای آشنایی مخاطبان قبل از انتشار بازی پخش شد. این بازی جذاب و مهیج، نظرات مثبت منتقدان را نصیب خود کرده است. بازی به زبان های انگلیسی و فرانسه تفسیر و تحلیل شد.
جاستین مارشال وگرانت نشبت مفسران زبان انگلیسی واریک بیبل و توماس لمبارد مفسران فرانسوی بازی هستند و بدین زبان ها بازی را گزارش می کنند.بازی مورد نظر به ارزش حدود پنجاه دلار در فروشگاه ها به فروش می رسد. ویژگی خاص دیگر داشتن استراژی در بازی است. گیمر باید بتواند تیم خود را از سیزده فصل عبور دهد و از حریفان خود پیشی بگیرد حدود نود درصد از کاربران اینترنت،از این بازی ویدیویی رضایت خود را اعلام داشتند. داشتن یک ایده و استراتژی ورزشی می تواند تجربه جالبی برای شما باشد. بنابراین حتما این بازی را امتحان کنید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =