بازی The Walking Dead Saints and Sinners VR

جزئیات و بررسی بازی The Walking Dead Saints and Sinners VR

این روز ها زامبی ها طرفداران بسیاری دارند. چه در زمینه بازی های ویدیویی و چه در زمینه فیلم ها این روز ها بسیاری از پروژه ها با این موضوع یعنی زامبی ساخته می شوند. زامبی ها را همه شما می شناسید. انسان هایی که یک بیماری انتقالی گرفته اند و در واقع تبدیل به مرده هایی شده اند که حرکت می کنند و قصدشان کستن انسان ها و آلوده مردن انسان های سالم به مریضی شان است. مریضی این زامبی ها از طریق خون و گاز گرفتن انتقال پیدا می کنند.

زامبی ها وقتی یک شخص را گاز بگیرند آن شخص تبدیل به زامبی می شود و تنها راهش این است بعد از اینکه زامبی ای کسی را گاز گرفت اندامی که گاز گرفته شده است را ببرند. البته این موضوع زامبی کاملا خیالی است و در دنیای واقعی همچین مریضی و موجوداتی وجود ندارند.
زامبی ها معمولا پوستی رنگ پریده، دندان ها و دندان های بد شکل و زشت و طرز راه رفتنشان آرام است و انگار به صورت خسته راه می روند. حال که با زامبی ها آشنا شدید راجب مجموعه های موفقی که درباره آن ها ساخته شده صحبت کنیم. فیلم ها، بازی ها پلی استیشن و کامیک بوک خای مختلفی از این موجودات ساخته شده اند.

جزئیات و بررسی بازی The Walking Dead Saints and Sinners VR
جزئیات و بررسی بازی The Walking Dead Saints and Sinners VR

بازی های فانتزی نظیر Plant vs zombie که مبارزه گیاهان با زامبی هارا نشان می دهد و طرفداران بسیاری نیز دارد. یا فیلم World War Z که با محوریت زامبی ها ساخته شده است و طرفداران بسیاری نیز دارد. اما یکی از مجموعه هایی که مدت هاست در حال ساخته شدن است و بسیار طرفداران زیادی نیز دارد مجموعه Walking Dead یا همان مردگان متحرک است که خیلی سال است سریالش در حال منتشر شدن است و درباره زامبی ها است.

در این فیلم فردی در بیمارستان از خواب بیدار میشود و متوجه میشود همه افراد شهرش بجز چند نفر تبدیل به زامبی شده اند و بعد از آن سعی میکند که با افراد سالم سعی کنند که زنده بمانند و آلوده نشوند. این فیلم‌ موفق که از روی آن کامیک بوک های جذابی نیز تولید شد توانست محبوبیت بسیاری زیادی کسب کند. پس از مدتی بازی ای با محوریت این فیلم برای پلتفرم ها معرفی شد که گرافیک جذاب و داستان خوبی و همچنین گیم پلی راضی کننده ای داشت و توانست طرفداران این مجموعه را جذب خود کند.

اما همانطور که می دانید مدتی است بازار واقعیت مجازی گرم شده است و شرکت ها به تولید بازی هایی با پشتیبانی از این ویژگی دست می زنند. واقعیت مجازی با توجه به اینکه شما به صورت کامل در محیط بازی قرار می گیرید و بجای شخصیت اصلی بازی خودتان قرار می گیرید تبدیل به یکی از پلفرم های محبوب گیمر ها شده است. کنسول های VR مختلفی تا به امروز ساخته شدند.

کمپانی های معروفی مثل سونی دست به تولید PSVR زدن و توانستند در زمینه VR موفق ظاهر شوند و همچنین کمپانی های دیگر هدست های جالب و محبوبی نظیر Oculus و Htc view توانستند بین گیمر ها موفق ظاهر شوند .اما به تازگی در همایش کامیک کان کمپانی sky dance نسخه جدیدی از بازی واکینگ دد با نام The Walking Dead: Saints & Sinners معرفی کرد. این نسخه به صورت VR تولید می شود و داستان جدیدی را رقم میزند.

همچینن سیستمی در این بازی وجود دارد که از شما سوالاتی در طی روند گیم پلی بازی می پرسد و شما با تصمیم گیری هایتان تبدیل به یکی شخصیت مثبت و یا منفی می شوید. در عکسی که از این بازی معرفی شده است شما یک تبر خونین که احتمالا با آن زامبی ای کشته شده است را مشاهده می کنید. به غیر از این اخبار، خبر های جدیدی در دست نیست و تنها این اخبار تا به امروز منتشر شده است.

جزئیات و بررسی بازی The Walking Dead Saints and Sinners VR
جزئیات و بررسی بازی The Walking Dead Saints and Sinners VR

حال باید متتظر بمانیم و ببینیم که آیا این بازی میتواند موفق و خوب ظاهر شود یا خیر و آیا بازی کردن این بازی با VR برای گیمر ها لذت بخش است یا خیر. همچنین با توجه به اینکه این نسخه به احتمال زیاد حالت معمولی و غیر واقعیت مجازی ندارد به احتمال زیاد کمی در فروشش به مشکل بخورد که امیدواریم به این صورت نباشد و بتواند فروش خوبی را داشته باشد .نظرات خودتان را راجب این بازی و کلا این مجموعه و زامبی ها با ما در میان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 12 =