جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW

جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW

جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW

بازی Uncharted از بازی هایی است که از طرف Sxsw در سال ۲۰۱۷ به عنوان بهترین و برترین بازی سال ۲۰۱۶ معرفی شده است. یکی از مهمترین جشنواره های هنری که به معرفی برترین بازی های سال می پردازد جشنواره Sxswمی باشد. این جشنواره که معمولا در تگزاس آمریکا برپا می شود برترین بازی ها را از نظر سینما، صدا و بازی انتخاب می نماید.در سال جاری بازی Uncharted 4 : A Thief’s End به عنوان یکی از شاهکارهای سال ۲۰۱۶ معرفی شد.
به جزء این بازی سایر بازی ها مانند Doom، Dishonored 2 ، Overwatch و Titanfall به عنوان نامزد بدترین بازی های این جشنواره به حساب آمدند. در جشنواره Sxsw که دارای ۲۳ قسمت بود در هر قسمت ۵ بازی رقابت می کردند و جایزه ای را کسب می نمودند. جالب تر اینکه بازی Uncharted 4 به جزء کسب عنوان برترین بازی سال به عنوان برترین بازی در بخش داستانی، انیمیشن و بصری هم جایزه به دست آورد.

جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW
جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW

کاراکتر نیتین در بازی Uncharted 4 به عنوان برترین کاراکتر منتخب سال معرفی شد. در بازی های چند نفره شوتر استودیو سازنده بازی Overwatchجایزه را به چهار بازی اختصاص داد و از بازی های الکتریکی پرطرفدار و برتر این جشنواره باید IP را معرفی نمود. عنوان برترین بازی موبایل به Pokemon Goتعلق گرفت و در تیتر بعدی لیستی از برترین بازی های جشنواره Sxswرا آورده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرد.

لیست برترین بازی های جشنواره Sxsw

 • در بخش برترین بازی سال

شاهد بازی Uncharted 4 : A Thief’s End ساخته شده کمپانی ناتی داگ،  Doom ساخته کمپانی بتسدا ( ایدسافتور )،  Dishonored 2 کاری از کمپانی بتسدا ( استریو آرکین )، بازی  Titanfall 2 کاری از کمپانی الکترونیک آرتس ( ریسپاون اینترتینمنت و بازی  Overwatch از کمپانی بلیزارد بوده ایم.

 • در بخش برترین بازی تلفن همراه

بازی  Severedکاری از استودیو درینک باکس، بازی  Pokemon Sun and Moon کاری از پوکمون ( گیم فریک )، بازی  Reigns کاری از دیولور دیجیتال ( تریال ) و بازی  Clash Royale  کاری از سوپر سل هستیم.

 • در بخش برترین بازی های رومیزی

بازی های Card Game Arkham Horror : The،  Captain Sonar،  The other،  Mechs Vs Minions و  Inis

 • در بخش برترین های Esports

شاهد بازی های  Overwatch  از کمپانی بلیزارد، از کمپانی اینفینیتی   Call of Duty : Infinite Warfare، بازی  Killer Instinct : Seson 3 از شرکت مایکروسافت، بازی  Steere Fighter 7 از شرکت کپکام، بازی  Gears of War 4 ازمایکروسافت می باشیم.

 • پرطرفدارترین بازی های جشنواره

بازی  Dead by War 4، Who’s Your Daddy،  Superhot Job Simulator 9

 • برترین بازی های ساخته شده طرفداران

بازی  Fallout 1/5 : Resuurrection، Enderal –The shards of order، Fallout Revelation و  A Standy Parable Short Film

 • برترین بازی های ابداع شده فرهنگی میتوکرامپ

بازی های Quadrilaterl Cowboy،  Fragments of Him، Black Fridau 1979، Revolution،  Ovwell

 • برترین های بخش داستانی

بازی Uncharted 4 : A Thief’s End از کمپانی ناتی داگ،  That Dragon Cancer از کمپانی نومیتس گیمز،  بازی  Oxen Free از کمپانی  نایت اسکول، بازی  Firewatch  از کمپانی پنیک  و بازی  The  Last Guadian از سرگرمی

 • برترین بازی از نظر طراحی

بازی  Inside، Overwatch،  Dishonored 2 ،  The Witness و  Uncharted 4

 • برترین بازی از نظر گیم پلی

بازی  Expect You To Die،  Dishonored 2،  The Witness و  Uncharted 4

 • برترین بازی ها از نظر گیم پلی

بازی  Expect You To Die،  Dishonored 2،  The Witness و  Uncharted 4 : Dark Souls III

 • برترین بازی های ساخته شده با جمع آوری بودجه سایرین

Starbound، Superhot، Darkest Dungeon،  Hyper Light Drifter، That Dragon  و  Cancer

 • برترین بازی های IP

Clancy’s The Division، Suprhot، Overwatch، Stardew Valley و بازی Firewatch

 • از برترین کاراکترهای بازی

نیتین دریک از  Uncharted 4،  هنری و دلیله از  Firewatch،  تریکو از بازی  Guardian، بی تی ۷۲۷۴ از بازی  Titanfall 2 و تریسر از بازی  Overwatch

 • برترین بازی های چند نفره

Overwatch،  Titanfall 2، Speed Runners،  Gears of War 4

 • برترین بازی های مرتبط سرگرم کننده

Fifa 17،  NBA 2K17،  Batman Arkham VR،  Total War : Warhammer و بازی  Batman The Telltale Series

 • برترین بازی های استایل هنری

The Witness،  Overwatch، Inside،  Ab2u و  Firewatch را می توان نام برد.

 • برترین انیمیشن

Overwatch،  Inside،  Doom،  Titanfall 2 و بازی  Final Fantasy XV

 • برترین دستاورد بصری

Uncharted 4،  Doom،  Battlefield، Final

 • برترین بازی از لحاظ فنی

بازی  Overwatch،  Battlefileid،  Pokmon Go، No Man’s Sky و Uncharted 4

 • از لحاظ برترین موسیقی

Doom،  Thumper،  Final Fantasy XV،  The Last Guadianو Hyper Light Drifter

 • و برترین جلوه های صوتی بازی

Dishonored 2 از استودیو آرکین،  Battelfield 1 از دایس،  Titanfall 2  از ریسپاون اینتر تیمنیت و بالاخره بازی  Uncharted 4 A Thief’s End از ناتی داگ هستیم.

بخش های متعدد جشنواره Sxsw
منظور از بخش های جشنواره سه قسمت موسیقی، فیلم و بازی بوده که با انتخاب یک بازی به آن رأی می دهند و در نهایت از میان نظرات و آرا پرطرفدارترین آن توسط داوران انتخاب می شود. بخش های بازی Sxsw 23 دسته تقسیم شده است و در هر دسته ۵ گروه رقابت می کنند. در این جشنواره از استودیوی ناتی داگ بازی Uncharted 4 را معرفی کرده اند که با اکثریت آرا جزء برترین بازی های سال شده است.

چهارمین نسخه بازی آنچارتد
مجموعه بازی های آنچارتد از بازی های ویدیویی بوده که دارای سبک پرشی در قالب ماجراجویی می باشد. سازنده این بازی استودیو ناتی داگ بوده که به وسیله شرکت سونی اینتراکتیو انترتیمنت انتشار یافته است. کل نسخه های بازی در مورد یافتن گنج است که توسط کاراکتری به نام نیتن دریک انجام می شود و نیتن دریک با سایر دوستانش به یافتن گنج ها در سراسر دنیا مشغول می شود.
شماره چهارم مجموعه های آنچارتد با نام آنچارتد می باشد که برای پلی استیشن ۴ منتشر گردیده است. جالب است بدانید که این نسخه فروشی معادل ۴۱ میلیون نسخه را در کل دنیا داشته است. بازی آنچارتد ۴ که در سال ۲۰۱۶ ساخته شد منحصر کنسول های پلی استیشن ۴ بوده و شما بار دیگر در نقش نیتن دریک که این بار یک جوینده گنج بازنشسته هستید به دنیای یافتن اش بازمی گردید.
از این نسخه تیزری در سال ۲۰۱۳ عرضه گردید که نشان دهنده انحصاری بودن بازی برای Ps4 بوده است. یک سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۴ این بازی که آخرین نسخه مجموعه بازی های آنچارتد محسوب می شد در کنفرانس E3 معرفی گردید. جالب است بدانید که آنچارتد ۴ مربوط به عاقبت دزد بودن می باشد. همان طور که می دانید نسخه سوم این بازی به فریب کاراکتر دریک مربوط است که در نسخه بعدی آن یعنی آنچارتد ۴ دریک به جستجوی گنج گم شده یا دزدیده شده می پردازد.

جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW
جزئیات و بررسی بازی Uncharted 4 PS4 برترین بازی جشنواره SXSW

چگونگی بازی Uncharted 4
روند بازی های Uncharted همگی به یک صورت می باشد.شما در نقش کاراکتر دریک می بایست کارهای پرش، حرکت، شنا و سایر حرکات آکروباتیک را انجام دهید که همگی این حرکات به وسیله کاراکتر بازی امکان پذیر است. از انواع سلاح های بازی می توان کلت کمری، شکاری، تک تیرانداز، آر پی جی و نارنجک را نام برد که به راحتی دشمنان کشته می شوند که بسته به هر محیط می بایست از این سلاح ها استفاده کرد. چگونگی بازی کردنتان در راه رفتن، مبارزه و ماجراجویی خلاصه می شود که در بعضی از جاها هم باید از وسایل نقلیه استفاده نمود و به طور کلی روند و چگونگی بازی کردن بازی کار آسانی است که گیمر به راحتی قلق آن را در دست می گیرد.

بررسی بازی انحصاری پلی استیشن ۴، Uncharted 4
از اولین روزهایی که این بازی ساخته شده منحصرا برای پلی استیشن ۴ بود که با ترکیبی از سبک های هیجانی ساخته شده است. آنچه که این داستان را به تصویر می کشد داستان و گیم پلی آن می باشد که البته سازنده بیشتر روی بخش داستانی آن تمرکز کرده است. در یک بررسی کلی از این بازی می بینید که ادامه سری های قبلی بوده که با جستجوی گنج همراه می باشد.
در این میان داستان این نسخه در مورد یک خانواده و نگرانی هایشان می باشد که پر از ترس و هیجان است. بازی Uncharted از بازی های برتر جشنواره Sxsw ایالات تگزاس بوده که از لحاظ برترین بازی در بخش داستانی، بخش برترین کاراکترها، بخش کاراکترهای ماندگار، برترین انیمیشن، برترین دستاورد بصری و برترین صدا و موسیقی برگزیده شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =