جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim

جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim

جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim

میدانید که باندل های ارائه شده معمولا به گونه ای میباشند که کنسول بازی با باندل بازی شناخته شده ای ارائه میشود و به دلیل محبوبیت بازی میتواند جذب مخاطب کند و به روند خریداری کنسول توسط افراد سرعت ببخشد. اما زمانی که سونی تصمیم به ارائه ی باندل ۴ Valkyria chronicles پلی استیشن ۴ اسلیم گرفت در واقع این بازی هنوز عرضه نشده بود و قرار بر این بود که زمان عرضه ی باندل با انتشار بازی یکسان باشد و همینطور هم شد.
اما طبق روال عادی این نسخه با تعداد محدودی در ژاپن عرضه گردید و بیشتر باعث شد که مخاطبان و طرفداران سریع تر جهت خریدن آن اقدام کنند چرا که احتمال تمام شدن آن ها وجود دارد. البته گیمر های خریدار در این قسمت به دو بخش تقسیم میشوند. افرادی که با کمپانی ارائه دهنده ی بازی آشنایی دارند و طرفدار بازی هایشان هستند پس برای خریداری کردن باندل مشکلی ندارند و اتفاقا مشتاق هم هستند. اما تعدادی ترجیح میدهند که ابتدا بازخوردهای مختلف نسبت به بازی را ببینند که اگر خوب بود جهت خریدن بازی اقدام کنند که خب این افراد از خریدن باندل صرف نظر میکنند.

جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim
جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim

این نسخه از کنسول مانند دیگر کنسول ها همان رنگ مشکی ثابت خود را دارد به علاوه این که تصویری از تانک معروف بازی روی دستگاه حک شده است کهThe Hafen نام دارد. این باندل با دو ظرفیت متفاوت در بازار عرضه گردید که خب به دلیل این تفاوت ظرفیت شاهد تفاوت قیمت هم در آن بودیم و نکته ی دیگر درباره ی این باندل این است که بر خلاف انتظار هزینه ی بازی توسط بازیکن باید به صورت جداگانه پرداخت میشد و نسخه ی فیزیکی بازی و یا کد دانلود با این پک همراه نبود.
البته مورد های دیگری در این پک برای خریداران وجود داشت اما بازی کاملا مجزا از این پک ارائه میشد. حالا به شرحی از این بازی میپردازیم. همانطور که گفته شد این بازی یک بازی ژاپنی است که توسط سگا ارائه گردیده است. ظاهر بازی به صورت انیمه است و به نظر می آید که شخصیت های آرام با یک خط داستانی ریلکس در بستر بازی حاضر میشوند. اما وقتی که وارد این بازی میشوید متوجه میشوید که قضاوت از روی ظاهر کاراکتر ها برای حدس زدن روند بازی اصلا راه مناسبی نیست و میبینید که وارد یک بازی کاملا فایتینگ میشوید.
درواقع در طول بازی دو گروه ابر قدرت اروپا با هم وارد جنگ میشوند و هر کدام قصد دارد دیگری را بر زمین کوبد. این جنگ به دلیل کمیاب شدن نوعی ماده ی معدنی صورت میگیرد که نبودش باعث به خطر افتادن اقتصاد آن ها میشود. این دو جبهه که باهم سر جنگ دارند جبهه های Empire وFederation نام دارند که در این نسخه بازیکن در جبهه یFederation قرار میگیرد و در جنگ با جبهه ی مقابل تلاش به عمل می آورد. اگرچه در طول بازی شخصیت های متفاوت و به نوعی کاذب بسیار زیاد هستند اما از همان ابتدا بازیکن با شخصیت های اصلی به طور کامل آشنا میشود و برایش روشن میشود که هر کدام در کدام بخش و دارای چه مسئولیتی هستند.

جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim
جزئیات و بررسی باندل بازی Valkyria Chronicles 4 PS4 Slim

داستان بازی از زبان کاراکتر های مختلف از طریق گفت و گو هایی که باهم دارند برای بازیکن نقل میشود که متود خوب و جالبی است. یعنی همانطور که بازیکن در روند بازی پیش میرود با داستان آن هم به تدریج آشنا میشود. در این بازی یک نقشه وجود دارد که راهنمای خوبی برای بازیکن است. این نقشه نشان میدهد که نیروهای دشمن و خودی کجا قرار دارند و جنگ افزار های مختلف موجود در قسمت های مختلف را نیز نشان میدهد که شامل تک تیر انداز است و کاملا مشخص است که این تک تیر انداز کجا قرار دارد و از کدام جهت توانایی شلیک دارد.
دیگر موارد شامل مسلسل چی، آرپی جی زن و اسنایپر است که هر کدام به نحوی دشمن را مورد تعرض قرار میدهد. همچنین در قسمتی نیز تعمیرکار وجود دارد که در زمان نیاز به تعمیر سلاح ها و زره ها میپردازد و میتواند برای نیروهای خودی سنگر و یا راه های میان بر ایجاد کند.
این آپشن ها چیزهایی است که در ورژن های قبلی شاهد آن ها بوده ایم اما در ادیشن جدید خمپاره انداز نیز به بازی Playstation اضافه شده است که میتوانید کاملا بدون اینکه خطری تهدیدتان کند با فاصله ی زیاد به دشمن تعرض کنید و کمر همت بر نابودی اش ببندید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =