جزئیات و بررسی بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 و اعتبارات محدود کننده

اعتبارات بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 روزانه کاربران را محدود می نماید

جزئیات و بررسی بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 و اعتبارات محدود کننده

اخیرا معلوم شده Star Wars Battlefront 2، تازه ترین محصول از دنیای پرطرفدار جنگ ستارگان، در قسمت آرکید کاربران را جهت به دست آوردن اعتبار، به صورت روزانه با محدودیت مواجه کرده است. در طی اخبار جدید مشخص گشته است که محصول استار وارز بتلفرانت ۲ پلی استیشن ۴ ، برای امتیازهایی که در قسمت آرکید به وسیله ی کاربران به دست می آید ، محدودیت روزانه ای را تعیین نموده است.
البته چندی پیش هم از این ماجرا مطلع شده بودیم اما گریز توییتری اندرو رینر از گیم ‌اینفورمر به این داستان تبدیل به بهانه ‌ای شد تا این موضوع نیز در کانون توجه ها قرار بگیرد و به گناهان بتلفرانت ۲ اضافه کند. این محدودیت موجب می گردد شما این امکان را نداشته باشید تا جهت کسب اعتبار بیشتر گریند نمایید؛ در حقیقت گریند کردن به معنای تکرار یک عمل به صورت متوالی می باشد. در این شرایط اگر گیمر قصد داشته باشد که امتیاز های بیشتری را به دست بیاورد، مجبور خواهد شد که به واسطه ی خرج پول واقعی از لوت ‌باکس‌ها استفاده نماید. در واقع ، استار وارز بتلفرانت ۲ با ایجاد این محدودیت از پیشرفت گیمر ها جلوگیری کرده و آنها را به استفاده از پول واقعی تشویق می کند.

اعتبارات بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 روزانه کاربران را محدود می نماید
جزئیات و بررسی بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 و اعتبارات محدود کننده

مدتی قبل بود که تیم DICE بیانیه ‌ای را به اشتراک گذاشت که بر طبق آن، این استودیو می خواهد بازی را با توجه به نظرات و انتقادات کاربران دستخوش تغییراتی نماید. مثالی از این تغییرات را کمی قبل هم با کاهش پیدا کردن مبلغ مورد نیاز جهت دریافت قهرمان های بازی مشاهده کردیم. می بایست منتظر بمانیم و ببینیم آیا ری اکشن های منفی مخاطبان در مقابل این محدودیت ، موجب این خواهد شد که تیم سازنده نسبت به حذف آن اقدام کند یا خیر.
محصول استار وارز: بتلفرانت ۲ در روز ۱۷ نوامبر به شکل رسمی ارائه خواهد گشت و در حال حاضر فقط به وسیله ی سرویس EA/Origin Access بر روی پلتفرم‌ های ایکس باکس وان و کامپیوتر قابل اجرا می باشد. مخاطبان این بازی در طی روز های قبل نگرانی ‌های زیادی را در مورد عملکرد بازی نشان داده اند به این دلیل که احتمال دارد، الکترونیک آرتز آن را به تجربه‌ ی «پول خرج کن تا پیروز شوی» مبدل نموده باشد. علت اصلی نگرانی ‌ها آنجا می باشد که توانایی خرید مواردی در این بازی وجود دارد که میتوانند به طور مستقیم در گیم پلی این محصول تاثیر گذار باشند.
در حقیقت این گونه به نظر می رسد که هر شخص با خرج کردن پول بیشتر، امکان این را خواهد داشت تا تجربه‌ی موفق تری از بازی را داشته باشد و بدین صورت دیگر توانایی های واقعی هر کاربر به طور واضح قابل اندازه گیری نخواهد بود. با این حال بایستی صبر کنیم و ببینیم سازندگان این محصول تا چه حد آمادگی ایجاد تغییر در بازی خود را دارند. راجع به اینکه جنگ ستارگان مجموعه عظیم و به شدت پرطرفداری می باشد و از بابت اینکه تا به کنون محصولات گوناگون شگفت انگیزی در حوزه های متفاوت با محوریت آن خلق گشته اند، تردیدی وجود ندارد.

اعتبارات بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 روزانه کاربران را محدود می نماید
جزئیات و بررسی بخش آرکید بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 و اعتبارات محدود کننده

در هر صورت در رابطه با مجموعه ‌ای حرف می زنیم که یکی از پربار ترین دنیا ‌های فانتزی و تعدادی از معروف ترین کاراکتر ها را دارا می باشد. اما موضوعی که پیش میاید این است که تنها به منزله ی داشتن یک پشتوانه ی مستحکم ، نمی توان موفقیت را ضمانت نمود و این موضوع به طور واضحی در ارتباط با بازی Battlefront 2 صدق می کند. اثری که بعد از موفق عمل کردن ورژن پیشین ، ساختش در استودیو دایس با کمک استودیو‌های کرایتریون و موتیو استارت خورد و این بار قرار بر این شد تا مهم ترین نقطه ضعف ورژن پیشین که عدم وجود قسمت تک ‌نفره داستانی بود را نیز برطرف کنند و سازندگان ، قصه ای برای این اثر مد نظر داشتند که از زبان یک سرباز امپراطوری بازگو می شود.
قصه بازی، داستان یکی از سربازان بزرگ امپراطوری به اسم آیدن وِرسیو را به تصویر می کشد. کاراکتری که در اولین مواجهه با او ، این گونه به نظر می رسد که قرار است کاراکتر اصلی یکی از جذاب ترین قصه های مجموعه‌ ی «استار وارز» باشد و در هسته ی مرکزی داستانی واقع شود که از جنبه ای متفاوت، این دنیای علمی تخیلی عظیم را به تصویر می کشاند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =