جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4

جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4

جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4

کمپانی سونی با انتشار پلی استیشن ۴ و حمایت فراوان و از همه جوانب برای این دستگاه به چشم می امد که این کنسول مدت فراوانی بورس را در پی خود گرفته بود. شرکت مایکروسافت با تاکید بر سیاست های خویش که مربوط به بازی نبود ومبدل شدن ایکس باکس وان به یک کنسولی که از کاربردهای فراوانی برخوردار بود که از گیم های انحصاری هم برخوردار می باشد در حالیکه در شش ماهی که گذشت فروش دستگاه مایکروسافت ترقی کرده است.

جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4
جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4

این دستگاه همیشه خود را می خواهد به پلی استیشن برساند. ولی در این حال زمان زیادی برای رسیدن به این موضوع است و کمپانی سونی به سادگی و احتمالا در همان آغاز ورود خویش به این اثر رسید. در اصل الان میتوان گفت که کنسول شرکت سونی را یک اثر بر ای تمام قشر دنیا و کاربران توصیه کرد وکمپانی سونی در سال های گذشته و با انتشار دستگاه دستی پلی استیشن ویتا آن را با قیمت بسیار اندکی از آن قیمتی که باید باشد عرضه کرد و این کار به این دلیل بوده است که به کاربران بفهماند همه می توانند از ان بهره ببرند.
این کار همان کاری می باشد که در نسل های گذشته سگا با مگا درایو انجام داده بود و و به موفقیت هم رسید. و نینتندو با وی یو توانایی این را نداشت که این کار را انجام بدهد. انتشار شیرین پلی استیشن ۴ به اسم یک دستگاه بازی پر قدرت که برای نسل هشتم ساخته شده است با تمام امکاناتی که در این کنسول موجود می باشد و با تمام این مورد ها ارزش این اثر بسیار اندک است و در دسته متوسط قرار گرفته است یک پیشرفت بسیار عالی برای کمپانی سونی بوده است که این کنسول توانایی این را داشته است که در صدر جدول فروش قرار بگیرد.
زمان زیادی نگذشت که در آخر حمایت نرم افزاری پر قدرتی از این دستگاه و سیاست هایی که تسهیل کننده هستند دستیابی به این گیم به طور مثال دسترسی به اشتراک گذاشتن گیم ها در بین ۳ گیمر دستگاه سونی به یک کنسول پر طرفدار تبدیل شد هر چند که این حجم محبوبیت در بین بازیکنانی که در آمدشان اندک است بیشتر بود. کمپانی سونی با انتشار لوازم یدکی و جانبی و بعد از آن هدفون واقعیت مجازی رخصت نداد که پلی استیشن چهار به یک اثر پرولتاریا مبدل شد وجوانب شیک و امروزی آن را هم در نظر گرفت.
اوضاع بورس ایران تقریبا شبیه به غرب می باشد.کنسول کمپانی سونی در کشور ایران محبوبیت بیشتری دارد جای بحث دارد ولی اینکه این دستگاه خیلی خیلی زیاد از رقبا و به علت احترامی که برای نینتندو قائل هستند فروخته شده است هیچ شک و شبهه ای در این مورد وجود ندارد. قضیه اصلی و مهم سخت افزار و پس از آن دستیابی به گیم ها می باشد. کمپانی سونی با ps4 به راهی که در آغاز نسل هشتم طی کرده بود و انتظار آن ر ا می کشید تا پیشرفت پلی استیشن ۲ را کسب کند.

جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4
جزئیات و بررسی برتری Nintendo Switch نسبت به PS4

ولی اکنون در نیمه راه به یک دشمن تازه نفس روبه رو شده است و این رقیب نامش نینتندو سوییچ است. کنسول نینتندو یعنی کنسولی که موفقیت های فراوانی را کسب کرده بود یا همان wii در کشور ایران اصلا کنسول پر طرفدار و محبوبی نبوده است. احتمالا این جریان هم به این دلیل است که در ایران دائم به دنباله سخت افزار های پر قدرت تر و توان رندر کردن گیم ها میگشت و wii در اصل برای این موضوع تشکیل داده نشده است.
و این اثر اصلا تایم مناسبی را برای نشان دادن خود نیافت وانتشار این دستگاه در سال های اخر زندگی گلی استیشن ۲ و در سالهای آغازین ایکس باکس ۳۶۰ یک خطای بزرگ بیش نبود. و در کل این قضیه فقط برای کسانی که این کالا را وارد می کنند اشتباهی بیش نبوده است. و این کنسول در ایران توانایی فروش زیاد را نداشت. طرفداران ماریو و زلدا و کربی متروید و موضوعات دیگر جذاب نینتندو هستند که به زندگی نامی این مارک در ایران یاری کردند و نینتندو سوییچ هم توانایی این را کسب نکرده است که جایگاه پلی استیشن ۴ را بگیرد و طرفداران ان را به طرف خود بکشاند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =