بررسی بروز رسانی بازی Fortnite کمپانی Epic Games

جزئیات و بررسی بروز رسانی بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

در سال ۲۰۱۷ اپیک گیمز بازی جدید و متفاوت خود را در سبک جهان باز و بقا به صورت رایگان منتشر کرد. به دلیل رایگان بودن بازی و قابلیت چند نفره آن و همچنین عدم نیاز به PS plus روی پلتفرم پی اس ۴ طولی نکشید که این بازی جدید توسط اپیک گیمز و پیپن کن فلای توسعه یافته بود به شدت محبوب شد. البته کار اینجا تمام نشد و با آپدیت های بعدی و اضافه شدن مود بتل رویال محبوبیت بازی چندین برابر شد و حضور چند میلیون پلیر فعال در بازی و سود بسیاری که فورتنایت برای سازندگانش در پی داشت سند این موضوع است.
البته فورتنایت از همان ابتدا با رقیب سر سخت خود ینی PUBG به شدت دست و پنجه نرم می کرد به طوری که این دو تبدیل به دو قطب مخالف و قدرتمند از بازی های بتل رویال شدند. بازی Fortnite توانست با ویژگی های متفاوت و فانتزی شکل و همچنین کاملا رایگانش در مدت کمی طرفداران زیادی پیدا کند.

جزئیات و بررسی بروز رسانی بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games
جزئیات و بررسی بروز رسانی بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

این ویژگی رایگان بودن البته نه تنها در بخش بتل رویال وجود داشت و برای تجربه Save the world بازی باید هزینه مشخص شده را پرداخت می کردیم. جذابیت این بخش از بازی هم خالی از لطف نیست و بسته به سلیقه گیمر می تواند جذابیت زیادی داشته باشد و ساعت های زیادی گیمر را به خود مشغول کند. با محبوبیت روز افزون فورتنایت اپیک گیمز بالاخره تصمیم به انتشار این عنوان برای اندروید را گرفت که با استقبال خوبی نیز مواجه شد.
البته فورتنایت بر روی گوگل پلی قرار نگرفت و برای دریافت آن باید به سایت اپیک گیمز مراجعه کنید و فورتنایت به صورت انحصاری برای پرچم داران سامسونگ و البته آیفون منتشر شد و دیگران را از تجربه فورتنایت بر روی اسمارت فون محروم کرد. حال با آپدیت بزرگ ۲.۵.۰ فورتنایت رو به رو هستیم که تغییرات بزرگی بر روی هر دو مود بازی یعنی هم بتل رویال و هم سیو د وورد ایجاد کرده است. در رابطه با این تغیرات گوناگون می توان به اضافه شدن نوعی نارنجک جدید اشاره کرد که قابلیت پرتاب کردن دشمنان را دارد و یک سلاح Rare است که می توان آن را از صندوق ها و در بعضی مواقع از روی زمین پیدا کرد.
دیگر تغییر قابل ذکر بازی اضافه شدن انواع اسلحه های مختلف در هر دو مود بازی است. همچنین قابلیت جدیدی به بازی اضافه شده که در شرایط مختلف رزولیشن بازی را مدیریت می کند تا ما دیگر شاهد افت فریم نباشیم، می توان گفت که درخشان ترین بخش این آپدیت جدید نیز همین است و واقعا حضور همچین چیزی در بازی حس می شد. کمپانی اپیک گیمز هم برای پلیرهای فورتنایت در آپدیت جدید ۲.۵.۰ رایگان شدن بخش سیو د وورد است.

جزئیات و بررسی بروز رسانی بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games
جزئیات و بررسی بروز رسانی بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

بخش سیو د وورد

سیو د وورد که قبل تر به آن اشاره شد بخش بسیارسرگرم کننده ای از بازی فورتنایت است که با جهان باز و قابلیت بازی چند نفره می تواند جذابیت خاص خود را برای گیمر داشته باشد، اما از ابتدای انتشار بازی این قسمت از فورتنایت رایگان نبود و برای ورود به آن مجبور به پرداخت مبلغی بودیم که در آپدیت آخر، اپیک گیمز بالاخره از خیر این مبلغ گذشت و اکنون تجربه بازی به طور کامل رایگان است.
البته نگران نباشید هنوز هم آیتم برای خرید درون برنامه ای در فورتنایت زیاد است، از اسکین و گلایدرهای متنوع گرفته تا انواع چکش و رقص ها و ایموت های گوناگون.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =