جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده

جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده

جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده

کمپانی سازنده بازی Dying Light 2 برای پلی استیشن ۴ و سایر کنسول ها اعلام نموده است که بدون اینکه روی پروژه ساخت بازی اش اثری بگذارد تعدادی از کارمندان خود را برکنار کرده است.

کمپانی سازنده بازی Dying Light 2
کمپانی تک لند برای اولین بار در کشور لهستان به وجود آمد. دفتر این کمپانی در شهر اوستروف ویلکو پولکسی می باشد و به جزء این بازی سازنده بازی Call of Dead Island Juarez هم بوده است.اخیرا خبری پخش شده که مربوط به برکناری کارمندان کمپانی Dying Light 2 می باشد. بر طبق این خبر این کمپانی می خواهد فعالیت های مربوط به پخش خود را در کشور لهستان تمام کند و ممکن است بخش مربوطه تا آخر امسال تعطیل شود. این کمپانی همچنین اعلام کرده که آن دسته از کارمندانی که برکنار می کند را بهره مند از مزایای پایان خدمت خواهد کرد که این به این معناست که فرهم آوردن این شرایط برای کارمندان برکنار شده چیزی فراتر از قوانین کار آن کشور می باشد.

جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده
جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده

بیانیه کمپانی تک لند در راستای فعالیت های اخیرش
این کمپانی با منتشر کردن بیانیه ای در مورد تعطیلی بخش نشر بازی های خود اینگونه سخن گفته که از سال های قبل تصمیم به تعطیلی این بخش داشته است زیرا معتقد بوده که جایی این بخش در این کمپانی نمی باشد و تعطیلی این بخش انتظار می رفته است.همچنین در مورد کارمندان برکنار شده که جزء سایر بخش ها بوده اند این چنین بیان کرده که روی بخش ساخت و تولید بازی به هیچ عنوان اثری نگذاشته است و در نهایت ساختار کلی این کمپانی تغییری نکرده است.

جزئیات برکناری کارمندان کمپانی سازنده بازی Dying Light 2
با وجود برکناری و تعطیلی بخش نشر کمپانی سازنده بازی Dying Light 2 اما شرایط فعلی فروش این کمپانی خوب می باشد و حتی درصد رشد بالایی را در زمینه بازی های اکشن خود داشته است.و اما جزئیات برکناری کارمندان کمپانی Dying Light 2 از این قرار است که برکناری افراد کمپانی تک لند تنها ۱۳ نفر بوده است که اکنون تعداد افراد مشغول در این کمپانی ۴۰۰ نفر می باشد که فقط ۵۰ نفر از آنها به استخدام درآمده است.

سرانجام کمپانی تک لند بعد از فعالیت های گفته شده
بعد از بررسی های انجام شده مربوط به بعد از برکناری و اتفاقات گفته شده در ابتدای این مطلب معلوم شد که این فعالیت فقط تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت. با وجود اینکه در سال های قبل تنها استراتژی این کمپانی توسعه دادن بازی های هیجانی خود بوده است اما فعالیت های انجام شده تأثیری روی روند ساخت بازی Dying Light 2 نداشته است و کمپانی سازنده همواره رشد و پیشرفت فروش بازی های خود را داشته است.
فروش بازی Dying Light 2 در حال حاضر هر ساله بیشتر می شود و گیمران جدیدی می توانند تجربه این بازی را داشته باشند. همچنین این روند باعث شده که کمپانی تک لند جدی تر از قبل روی بازی Dying Light 2 خود کار کند.مدیر عامل این کمپانی همچنین از آینده کاری و اطمینان کاری این کمپانی خبر داده است و از کارکنانی که برکنار کرده نهایت تشکر و قدرانی از زحمات را داشته و گفته که حتما مزایای پایان خدمت این اشخاص پرداخت می شود.

انتشار ویدیوکمپانی تک لند به عنوان تشکر از طرفداران
کمپانی تک لند خالق اثر Dying Light 2 اخیرا ویدیوی را منتشر کرده که در ان یک پیام برای تمامی طرفداران این بازی وجود دارد و آن هم تشکر و قدردانی از طرفداران و توسعه دهندگان بازی اش می باشد.در یکی از مراسمات که در سال اخیر برپا شد ( مراسم گیمز کام ) . سازنده این بازی ویدیویی نه چندان بلند، به منظور تشکر از طرفداران بازی Dying Light 2 انتشار داده است.

جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده
جزئیات و بررسی برکناری کارمندان بازی Dying Light 2 PS4 توسط کمپانی سازنده

بعد از انتشار این ویدیو چندی پیش مجددا در یک نشست خبری شرکت مایکروسافت این بازی را معرفی کرده است و در طول این مراسم علاوه بر رونمایی از این بازی ویدیو انتشار یافته بازی Dying Light 2 به منظور تقدیر و تشکر از هواداران بازی توسط سازنده آن را تأیید کرده است.همچنین اعلام نموده که نتیجه این بازی به حمایت علاقمندان مربوط بوده است و به برخی از نقشه های که در بازی می باشند اشاره داشته است.

بازی Dying Light 2 برای پلی استیشن ۴
بازی Dying Light 2 یا نور خاموش ۲ از بازی سبک هیجانی، ترس و زنده ماندن است که توسط استریو تک لند ساخته شد و آن را برای سه پلتفرم کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشار دادند.داستان بازی از نخستین قسمت های خود مربوط به یک شهر آخرالزمانی است که از وجود زامبی ها پر شده است می باشد.
شما می بایست با استفاده از پارکور تسلحات را به دست بیاورید و ارتقا دهید و به مبارزه با زامبی ها بپردازید. روند بازی بستگی به چگونگی عملکرد گیمر دارد. برای مثال چنانچه گیمر بخواهد آب را روی یک منطقه ببندد باید عواقب آن را هم انتظار بکشد.بازی Dying Light 2 از بازی های عرضه شده برای پلتفرم پلی استیشن ۴ بوده که کمپانی سازنده اش تا سال ۲۰۱۹ برخی از کارمندانش را به منظور تعدیل نیرو برکنار کرده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =