جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4

سیستم کیک نمودن گیمرها هم از این به بعد به Custom Match های بازی Overwatch افزوده خواهد شد و افراد متقلب بن می شوند. در صورتی که تا این لحظه از شیوه های گوناگون به منظور کسب XP در بازی Overwatch بهره می گرفتید، بهتر است که از این پس اقدام به تغییر شیوه خود نمایید. از جمله این شیوه ها این بود که گیمرها در آثار شخصی سازی شده، گیمر خود را به وضعیت Afk رها می نمودند و در نهایت امتیاز بازی برای این افراد نیز حساب می شد. اکنون در تازه ترین اخبار منتشر شده از بازی پلی استیشن، کارگردان بازی Overwatch یعنی جف کاپلن در انجمن مربوط به این بازی گفته است که شرکت بلیزارد، تولید کننده و ناشر این اثر، در آینده اقداماتی را برای این قسمت پیش بینی نموده که از مهم ترین آنها باید به کیک نمودن گیمرها اشاره داشت.جف کاپلن در این رابطه گفته:
این موضوع باعث تاسف است که برخی گیمرها از طریق غیر فعال شدن خود تلاش دارند تا XP به دست بیاورند. همان گونه که حتما تا حالا فهمیده اید، Skirmish وضعیتی است که در آثار شخصی سازی شده پاداش ویژه ای را برایتان ایجاد نخواهد کرد. اکنون از این به بعد مدت زمانی را برای افراد AFK هم در نظر گرفته می شود. او در ادامه صحبت ‌های خود اضافه می کند:به کارگیری روش های نادرست و ناپسند به منظور کسب XP در آثار شخصی سازی شده یا بقیه بخش ها کار بسیار اشتباهی می باشد.

جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4

دلیل اینکه در حال حاضر مشغول شفاف سازی و پیگیری این موضوع هستیم این است که قصد داریم تا به شکل کاملا محکم و جدی با چنین کاربرانی برخورد کنیم.در صورتی که یک بازی PS4 شخصی سازی شده ایجاد نمایید تا گیمرها قادر باشند با AFK شدن خود XP به دست بیاورند، ریسک بن شدن اکانت خودتان را خواهید پذیرفت. ضمن اینکه اسامی گوناگونی را برای بازی‌ های خودتان به کار نگیرید که گیمرها را جهت انجام چنین اقداماتی به سمت خود جلب نماید و در نهایت همه این صحبت ‌ها را کاملا جدی بگیرید چون این موضوع به بن شدن اکانت شما منجر خواهد گشت.
بر اساس اظهارات کاپلن، بن شدن اکانت کسانی که مرتکب چنین تخلفاتی می شوند، فقط قسمتی از جریمه ای می باشد که برای چنین گیمرهایی مد نظر قرار داده شده است و در آینده ای نزدیک موارد دیگری هم به لیست جرایم این دسته از گیمرها افزوده می گردد. ضمن اینکه وی در پایان بدین موضوع اشاره نموده که در صورت رعایت نشدن این موارد از سمت برخی گیمرها، امکان کسب XP را از آثار شخصی سازی شده برخواهد داشت و از کلیه گیمرها خواهش می کند که افراد متخلف را در جریان بازی ‌های خود گزارش نمایند تا بتوان سریع تر آنها را شناسایی نمود.
در ادامه این بازی را بررسی خواهیم کرد.اوورواچ از سویی یک بازی منحصر به فرد و خاص می باشد و از سوی دیگر سبک جدیدی در مقایسه با آثار دیگر کمپانی بلیزارد دارد. زمانی که از بازی اوورواچ، به عنوان تازه ترین محصول بلیزارد در سبک شوتر اول شخص رونمایی شد، درگیری ذهنی زیادی برای گیمرها ایجاد شد که این درگیری بین سابقه عالی بلیزارد در رابطه با تولید بازی های جذاب از سویی و فقدان تجربه این استودیو در زمینه تولید بازی در این سبک از سوی دیگر ایجاد شد و سرنوشت این بازی کاملا نامعلوم به نظر می رسید.
Overwatch یک اثر شوتر معمولی نبوده و عناصری را از بازی هایی در سبک موبا الهام گرفته و دارای شباهت زیادی نیز به Team Fortress می باشد. این بازی قسمت داستانی نداشته و به عنوان یک بازی تک نفره شناخته می شود. در قسمت رقابتی بازی ۲ تیم شش نفره با هم رقابت می کنند و اعضای هر یک از این تیم ها از لیستی ۲۱ نفره انتخاب می شوند که شامل کاراکترهای مختلفی هستند.
با وجود اینکه Overwatch دارای قسمت داستانی نیست ولی کلیه قهرمانان به اندازه ای دارای طراحی ویژه و انحصاری هستند که به سادگی بین گیمرها محبوب خواهند شد. آنها سربازهای معمولی نبوده و فقط به عنوان ابزاری جهت شرکت در مبارزه محسوب نمی شوند، بلکه جزئیات به کار رفته در طراحی هر یک از آنها در حدی است که هر کدامشان می توانند یک قهرمان مستقل در بازی باشند.
گیم پلی اوورواچ تنها محدود به شلیک و نشانه گیری نمی شود، بلکه هر یک از قهرمان ها دارای چند توانمندی خاص هستند که در خدمت سبک بازی آنها می باشد. تصمیم گیری در رابطه با زمان استفاده از توانمندی های مختلف و همچنین شلیک کردن از جمله موضوعات مهم می باشد که در طول بازی متوجه میزان اهمیت آن خواهید شد. در واقع هر کدام از تصمیمات شما در بازی باید بر اساس منطق و اصول خاصی باشد.

جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی بن شدن اکانت کاربران متقلب در بازی Overwatch PS4

از دیگر نکات مهم بازی Overwatch باید به افکت های صدا گذاری آن اشاره داشته باشیم. بعضی از قهرمان ها این توانایی را دارند که به کمک قابلیت های خود تیم مقابل را دور زده و خودشان را به پشت آنها برسانند. با این وجود اگر کمی دقت داشته باشید، می توانید صدای پای این نوع قهرمان ها را به سادگی در مپ بازی شنیده و مکان آنها را شناسایی نمایید.
صداگذاری مربوط به اسلحه های مختلف نیز دارای کیفیت بالایی می باشد و با توجه به اینکه صدای سلاح هر کدام از هیروها مخصوص همان هیرو می باشد می توان بعد از مدتی با استفاده از صدای سلاح نوع هیرو را حدس زد. می توان گفت که جذاب ترین لحظه های بازی اوورواچ، مربوط به لحظات آخر بازی می شود که در آن هر ۲ تیم به منظور پیروزی بیشترین تلاش خود را انجام می دهند.
در این شرایط باید هر ۱۲ گیمر بتوانند هیجان خود را کنترل نموده و بهترین تصمیمات ممکن را در لحظه بگیرند تا بتوانند در نهایت پیروز رقابت باشند. همانطور که گفته شد انتخاب قابلیت های هر هیرو جهت استفاده در یک زمان خاص جزو مهم ترین فاکتورهای پیروزی در این بازی محسوب می شود. اما جدای از برد و باخت باید گفت که هیجان این بازی شگفت انگیز است.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی Overwatch
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =