جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن

جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن

جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن

کمپانی های‌ بزرگ بازیسازی وقتی یک بازی تولید میکنند که موفق ظاهر میشود سعی میکنند آن را ادامه دهند و داستان های مختلف را با آن روایت کنند .تقریبا همه گیمر ها بازی های شوتر را دوست دارند و هر ساله منتظر بازی شوتر جدیدی هستند تا آن را بازی کنند . اما بعضی از شوتر ها واقعا شگفت انگیزند و گیمر را ساعت های میخکوب خود میکنند .امروزه مجموعه های شوتر بسیار خوبی داریم . مجموعه هایی که شاید گاهی اوقات نسخه هایشان از نظر گیمر ها بالا و‌ پایین شده است اما همیشه نسخه هایی از آنها در ذهن گیمر ها ماندگار شده است .
کمپانی یوبیسافت یکی از ان دسته از کمپانی ها است که وقتی یک بازی PS4 را عرضه میکند و موفق میشود هر چند سال یکبار یک نسخه از آنرا عرضه میکند و سعی میکند داستان جدید و گرافیک جدیدتر را در نسخه های تازه قرار دهد. یکی از مجموعه های موفق این کمپانی Farcry است. مجموعه ای که در زمانی جزو بهترین بازی ها شد و زمانی هم به قدری بد شد که گیمر ها نا امید شدند.

جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن
جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن

نسخه اول و دوم این بازی تقریبا توانست خوب ظاهر شود و استارت یک مجموعه قوی را بزند. چند سال پس از عرضه نسخه دوم کمپانی یوبیسافت نسخه سوم فارکرای را منتشر کرد. بازی ای که هر چقدر از آن خوب بگوییم کم گفته ایم. این بازی توانست جزو برترین باری های دنیای گیم از نظر گیمر ها قرار بگیرد و واقعا یک شاهکار در این مجموعه بود. کاراکتر های خوب، داستان پردازی عالی و نقشه بسیار بزرگ و زیبا ویژگی هایی بودند که این بازی را به یک بازی عالی تبدیل کردند.
این مجموعه همیشه به صورت جهان باز عرضه شده است و در طراحی مپ بازی نیز موفق بوده است. اما بعد از موفقیت در نسخه سوم همه گیمر ها انتظار داشتند که نسخه چهارم یک بازی قوی تر باشد . اما اینطور نبود و این بازی شکست خورد و تبدیل به یک پروژه نا موفق شد. پس از آن کمپانی یوبیسافت اعلام به ساخت نسخه جدیدی از بازی کرد. نسخه ای که به کل با همه نسخه ها فرق داشت و این بار در زمان ما قبل تاریخ روایت میشد.
فارکرای پریمال نام این نسخه بود ؛ هر چند این نسخه نیز موفق نشد اما ایده اش جالب بود و توانست دوباره مجموعه را سر پا کند .
بالاخره چند سال که از عرضه فارکرای پریمال میگذشت یوبیسافت نسخه پنجم این بازی را با یک پوستر که کاراکتر های بازی شبیه تابلوی شام آخر داوینچی دور هم جمع شده بودند منتشر کرد. تیزر قوی ای بود و انتظار هارا به سمت یک نسخه قوی برد.
پس از معرفی این نسخه معلوم شد که بازی درباره یک شخص است که در یک شهر کوچک ادعای پیامبری میکند و نامش پدر است. این بازی از طرف عده ای محکوم شد و اعلام کردند که مسیحیان و آمریکایی هارا این بازی افراطی نشان میدهد. اما این مشکلات باعث نشدند که کمپانی یوبیسافت عقب بکشد و با قدرت تمام این نسخه را عرضه کرد. پس از عرضه توانست نظر منتقدان را جلب کند و گیمر ها از آن راضی بودند و برای گیمر ها این نسخه جذاب بود.

جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن
جزئیات و بررسی بهبود باگ های بازی Far Cry 5 PS4 در آپدیت آن

حتی عده ای بز این باور بودند که این نسخه دوباره این مجموعه را احیا میکند و آنقدر خوب است که بتواند جای نسخه سوم را بگیرد و مشکلات نسخه های پیشینش را بپوشاند .ویژگی های خوبی این بازی داشت و نقشه و محیط کاملا پویا بودند و هوش مصنوعی خوب طراحی شده بود و داستان بسیار خوبی در این بازی گنجانده شده است .حال که چند روز از عرضه بازی میگذرد کمپانی یوبیسافت آپدیتی را جهت رفع مشکلات گزارش شده این بازی پلی استیشن ۴ عرضه کرده است.
طبق روال همیشه بازی های یوبیسافت پس از عرضه دچاررباگ ها و مشکلاتی میشوند که این اپدیت جهت رفع باگ ها و مشکلات گزارش شده است. همچنین سرور های آنلاین بعد از اپدیت بهتر خواهند شد و راحت تر کانکت خواهید شد. علاوه بر آن حالت Co-op یا همان بخش داستانی به کمک دوستانتان بهبود یافته است و بهتر شده است .نظرات خود را پیرامون این نسخه از مجموعه فارکرای با ما در میان بگذارید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =