جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4

جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4

جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4

کمپانی بالک هد به دنبال انتشار بازی Battalion آپدیت های متنوعی برای آن در بازار تولید و عرضه کرد این بازی داستان مبارزات جنگ جهانی دوم را بازگو می کند و می گوید که چگونه در جنگ جهانی دوم مبارزات شکل گرفته همچنین فضا و محتوای بازی تا حدودی شبیه به جنگ جهانی دوم می باشد این بازی به طور قطع یقین توانست روی دست تمام بازی هایی که در نسل جنگ جهانی دوم ساخته شده بودند از قبیل کال اف دیوتی و مدال آف هونور بلند شود که این دسته بازی ها ابتدایی ترین بازی ها با موضاعت جنگ جهانی بودند.
تا به حال هیچ یک از کمپانی های بازی ساز نتوانسته اند آن طور که بازی های ابتدائی جنگ جهانی دوم در مخاطبان حس لذت را القا کرده اند آن ها هم این کار را کنند تا اینکه بالک هد که یک کمپانی انگلیسی بود این اقدام را انجام داد و توانست در مخاطبان به حدی نفوذ کند که به نظر ما هیچ بازی دیگری حداقل تا چندین سال نتواند جایگزین او در مجموعه ها شود این نشان دهنده تلاش بی پایان کمپانی بالک هد در راستای انتشار محصولات خود می باشد.

جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4
جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4

این سازه یک بازی با قابلیت چند نفره بودن است که دلیل اصلی پر مخاطب بودن این بازی همین ویژگی منحصر به فرد است . طبق جست و جو و بررسی خبرنگاران ما اکنون به این قضیه دست یافتیم که کمپانی بالک هد دست به اقدام بزرگی زده است تا آپدیت های جدیدی برای مجموعه بازی Battalion۱۹۹۴ تولید کند و ذهن مخاطبان خود را بیش از پیش درگیر لذت این بازی کند.
این بازی تا به حال باز خورد عجیبی در بین کاربران داشته با اینکه یک بازی از جنگ‌ جهانی دوم است و گاهی صحنه های غم انگیز هم دارد ما نیز برای بررسی بهتر بازی یک بار آن را امتحان کردیم اما لذتی شگفت انگیز را به همراه خود داشت و جزء بازی های بی نظیری بود که بی شک به دل می نشست. این بازی دارای سبک تیر اندازی هم هست به طوری که حین مبارزه شما قادر هستید اسلحه تعویض کنید و روش مبارزات را عوض کنید و بهتر به مبارزه بپردازید تا بتوانید دشمنان بیشتری را از بین ببرید.
طبق اطلاعات به دست آمده کمپانی بالک هد وظیفه توسعه و ترویج بازی Battalion را به عهده داشته است در حالی که یک کمپانی دیگر وظیفه پرداخت هزینه و سرمایه گذاری برای این بازی را به عهده داشته است که نام این کمپانی کیک استارتر می باشد. این بازی منحصر به فرد دارای یک پروژه با مدت زمان بسیار کمی حدودا یک ساله به بازار عرضه شد و حدودا در سال ۲۰۱۸ قابل خرید بود که کمپانی سرمایه گذار یعنی کیک استارتر توانست با فروش این بازی تقریبا سود متناسبی به دست آورد گرچه در این سود کمپانی بالک هد نیز شریک بود.
در ابتدای عرضه این بازی PS4 فقط برای رایانه های شخصی قابل اجرا بود. به این نکته توجه داشته باشیم که هر بازی در ابتدای ساخت و انتشار دارای نقص می باشد و چه بهتر که این نقص ها کم باشند و کاستی این برنامه ها و محتواهای درون بازی خیلی مشخص نباشد و باعث زده شدن کاربر از این بازی نشود که بالک هد تصمیم گرفته این مشکلات کوچک را از میان بردارد و آن ها را بهبود بخشد تا آینده درخشان تری برای این بازی رقم بزند.

جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4
جزئیات و بررسی به روزرسانی بازی Battalion 1944 PS4

این کمپانی در اولین نسخه آپدیت شده خود در راستای ترویج و بهتر ساختن کاستی های ریز و غیر چشم گیر تلاش کرده است و قرار است طی چندین نسخه بازی با بهترین کیفیت روز دنیا را به مشتریان خود تقدیم کند این نسخه ها با وجود کاستی ها اما آن قدر چشم خراش نبودند که کاربران را مجبور به خریداری نسخه جدید کنند.
بالک هد برای توسعه و کیفیت بهتر درنقشه ها، گرافیک ، صدا گذاری ، کاراکتر ها، سلاح ها و لول های بازی این اقدامات را انجام داده است این استودیو یک فیلم کوتاه جهت نمایش اپشن های جدید بازی به اشتراک گذاشته است این به روز رسانی ها جهت تقویت موتور این بازی انجام شده است . این بازی در حال حاضر برای پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن نیز در دسترس است همچنین نسخه به روز شده بازی اکنون در استیم قابل دانلود می باشد آن هم به روش ارلی اکسس که یک راه فرعی در دانلود بازی ها می باشد .

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 17 =