جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4

جزئیات و بررسی آپدیت 1.11 و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4

جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4

شرکت یوبیسافت اطلاعاتی را در مورد جزئیات آپدیت ۱.۱۱ بازی For Honor انتشار داد.این به روز رسانی در کنار اضافه نمودن ۲ کاراکتر تازه، به مرتفع ساختن بعضی از ایرادات مورد توجه بازی هم پرداخته است. اخیرا به روز رسانی تازه ای برای بازی مبارزه ‌ای For Honor انتشار پیدا کرده است. این به روز رسانی که برای کلیه پلتفرم ‌ها در دسترس می باشد، علاوه بر اینکه محتوای تازه ای را به بازی اضافه می کند، از طرف دیگر به بهبود پیدا کردن اثر و برطرف شدن بعضی از ایرادات بازی هم پرداخته است.
ایراداتی که برخی افراد با سوء استفاده کردن از آنها در مسابقه های eSports نیز به رتبه خوبی رسیدند.
به روز رسانی ۱.۱۱ بازی For Honor 2 شخصیت جدید به اسم های Highlander و Gladiator به این بازی خواهد افزود. کاراکتر Highlander وایکینگی دورگه می باشد که دارای ضربه هایی مهلک بوده و همین ضربات نقطه‌ قوت او می باشند.اسلحه اصلی این کاراکتر پیچیده ۱ شمشیر دوسر می باشد و این کاراکتر دارای توانمندی های دفاعی و هجومی مختلفی است.در طرف دیگر کاراکتر Gladiator به عنوان شوالیه ا‌ی قاتل حضور دارد که سلاح او هم نیزه ا‌ی ۳ ‌سر می باشد.

جزئیات و بررسی آپدیت 1.11 و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4
جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4

این شخصیت دارای ضرباتی است که با سرعت بالا اجرا می شود و کار کردن با او در بازی به مراتب آسان تر می باشد. همچنین این آپدیت ۱ جفت نقشه تازه را نیز به بازی می افزاید. از جمله این نقشه ‌ها که با کاراکتر شوالیه مرتبط است، با مفهوم ۱ سرباز در برج نگهبانی ساخته شده است. این نقشه درهمه حالت های بازی قابل اجرا می باشد.دیگر نقشه ای که به بازی اضافه شده مرتبط با قبیله‌ ای از وایکینگ ‌ها می باشد.
این نقشه به غیر از یک حالت Dominion در کلیه حالت های موجود بازی قابلیت اجرا را دارد.از جمله موضوعاتی که به تازگی درد سرهای بسیاری را برای گیمرهای این بازی ایجاد نموده قابلیت Unlock Tech می باشد. یوبیسافت در این باره اعلام نمود: گاهی اوقات و در برخی موقعیت های ویژه، با ایجاد وضعیتی خاص در یک نبرد، اتفافاتی می افتد که موجب می گردد رقیب شما شکست ناپذیر شود. ما در حال حاضر سعی می کنیم تا این ایراد ناخواسته و آزاردهنده را برطرف نماییم.
این مورد اواخرهفته‌ قبل و در طی مسابقات eSports به وقوع پیوست؛ جایی که یکی از گیمرهای بازی به اسم Jakub SB.Alernakin با سوء استفاده نمودن از این باگ، بدون اینکه حتی یک راند از بازی را شکست بخورد جایزه‌ ۱۰ هزار دلاری را برد. در ادامه قصد داریم تا این بازی را بررسی کنیم. مهم ترین فاکتوری که موجب لذت بخش بودن بازی پلی استیشن For Honor شده است، گیم ‌پلی و همچنین سیستم مبارزه ‌های آن می باشد.
زمانی که نسخه بتا را نخستین مرتبه بازی کردم، به نظر می آمد که بازی دارای یک سیستم مبارزه کاملا ساده است که تنها لازم است جهت صحیح را به منظور دفاع نمودن یا زدن ضربه بگیریم تا در مبارزه به پیروزی برسیم. اما بعد از اینکه درگیر بازی شوید برای مدت طولانی آن را بازی کنید متوجه خواهید شد که اتفاقا سیستم مبارزه بازی کاملا هوشمندانه و فوق العاده طراحی شده و حتی شاید بتوان گفت که نظیر آن در هیچ بازی دیگری وجود نداشته است.

جزئیات و بررسی آپدیت 1.11 و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4
جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ و وجود دو کاراکتر جدید به بازی For Honor PS4

از جمله سایر مواردی که ممکن است در آغاز اندکی آزاردهنده باشد، مربوط به کُند بودن سیستم مبارزه بازی می شود. ولی در کل استفاده از کلمه واقع گرایانه در مورد سیستم مبارزات این بازی PS4 بهتر از واژه کند است. For Honor سیستم مبارزه‌ ای را در بازی خود ایجاد نموده که دارای سرعت زیادی نیست اما در آن بهره گیری از انواع تاکتیک و برنامه درست از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
زیرا فقط ثانیه ای عجله و گرفتن تصمیم عجولانه می تواند موجب این شود که چندین ضربه متوالی را از حریف خود دریافت کرده و کشته شوید! یکی دیگر از نقاط مثبت گیم پلی به راحت بودن یادگیری سیستم مبارزات آن مربوط می شود. برای اینکه اصول ابتدایی مبارزات این بازی را یاد بگیرید فقط باید در چند مبارزه شرکت کنید. البته دقت داشته باشید که برای پیروز شدن بر رقبای حرفه ای تر باید سیستم مبارزات آن را بهتر و بیشتر یاد بگیرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =