جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4

جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4

جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4

با توجه به اینکه در شبکه های اجتماعی اخیر استفاده بازی PS4 COD: Black OPS 4از سیستم The Pick 10خبر داده شده است احتمال می رود این بازی از این سیستم استفاده کند.

استفاده از سیستم The Pick 10در بازی COD: Black OPS 4
همان طور که گیمران انتظارش را می کشیدند از بازی COD : Black OPS 4 هم رونمایی شد. در این بازی تغییرات زیادی داده شده است که نداشتن بخش داستانی تنها یکی از این تغییرات می باشد. در خبرهایی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد استودیو سازنده بازی COD : Black OPS 4در این نسخه اش از The Pick 10 استفاده نموده است. سیستم The Pick 10 سیستمی بود که نخستین بار در مجموعه بازی های Black OPS 2 شناخته شد که شما فقط با داشتن ۱۰ پوینت از آن در ساخت تسلیحات و بالا بردن سطح تان استفاده می نمایید. این بازی قرار است در مراسمات آینده اطلاعات بیشتری را از خود منتشر کند و با این حال بهتر است منتظر نسخه جدید این بازی باشید. به هر حال بازی Black OPS قرار است در ماه های آینده عرضه شود و شاهد تغییرات ویژه آن نسبت به سری های گذشته اش باشیم.

جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4
جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4

بازگشت پرک ها در بازی COD: Black OPS 4
استودیو Treyarchبا انتشار اخبار گوناگونی در سطح مجازی از بازگشت پرک ها برای بازی کال آف دیوتی بلک اوپس ۴ خبر داده اند و می خواهند گیمران جو بازی را بشناسند. گفتیم که این نسخه از بازی های سبک اوپس فاقد بخش داستانی هستند و از این رو با انتقادات شدیدی از سوی گیمران و رسانه ها روبرو بوده اند که در ادامه کمپانی سازنده با انتشار اخبار مربوط به سیستم امتیاز ۱۰ تایی به منظور شخصی کردن بازی سعی در جواب انتقادها را داشته اند. حالا شاهد بازگشت پرک ها و Score streak می باشیم که وجود این سیستم باعث شده که جو قدیمی بازی های Black OPS 4 زنده شود. با همه اینها باید بدانید این بازی توسط کمپانی Activision نشر داده می شود و در E3 2018 که مربوط به ماه های بعدی می باشد اطلاعات زیادی از این بازی وجود دارد که در نهایت بازی تا اواسط پاییز عرضه می شود.

عرضه بازی Black OPS 4 برای کنسول های نینتندو سوییچ
از خبرهای دیگر مربوط به این بازی می توان عرضه بازی برای پلتفرم های نینتندوسوییچ را گفت. همچنین قرار بود این بازی از حالت بتل رویال استفاده کند که اتفاق نیفتاد که احتمال می رود فقط برای کنسول های نینتندو سوییچ پشتیبانی شود. از کنسول های که بازی هایش از فروش بالایی برخوردار شده اند کنسول های نینتندو سوییچ می باشد که به افزایش فروش بازی های کال آف دیوتی بیشتر کمک کرده است. از سوی دیگر چون بازی های بتل رویال روی نینتندو سوییچ عرضه نگردیده به همین دلیل حتما این بازی از بازی های پرطرفدار و دوست داشتنی خواهد بود.

بازی Black Ops 4 و پلی استیشن ۴
از پرفروش ترین بازی برای پلتفرم PS4 می توان بازی COD: Black OPS 4 را نام برد که شرکت سونی آن را رسما اعلام کرده است. آمار فروش بالای بازی بلک اوپس نشان می دهد که تا چه حد این بازی پرطرفدار می باشد. این بازی برای بخش های گوناگونی انتشار یافته که با استقبال خوبی روبرو بوده است. از بازی های پرطرفداری که در سال های گذشته برای کنسول های پلی استیشن ۴ عرضه شده بازی COD: Black OPS 4 می باشد. این بازی پرطرفدارترین بازی برای کنسول های PS4 در سال ۲۰۱۸ بوده است.

جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4
جزئیات و بررسی بکارگیری احتمالی سیستم The Pick 10 در بازی COD Black Ops 4 PS4

حذف داستان Black OPS 4
شاید در ابتدا با حذف بخش داستانی بازی Black OPS 4احساس ناخوشایندی را داشته باشید اما به نظر می رسد، حقیقت این است که وجود بخش داستانی در این بازی بی راهه بوده و به همین دلیل سازندگان این بازی موضوع اصلی آن را در وجود بازی های چند نفره آنلاین در بازی می بینند. با حذف شدن داستان بازی استودیو سازنده بیشتر روی بازی های چند نفره تمرکز کرده و لذت این بخش چندین برابر می شود.

گیم پلی بازی Black OPS 4
گیم پلی بازی روان بوده و شما می توانید انواع تسلیحات را داشته باشید از داشتن اسلحه و مهمات عالی چون اسنایپز تا به هدف گرفتن دشمنان باعث شده که لذت بالایی را از این بازی تجربه کنید و کمتر بازی سبک شوتری را می بینید که گیم پلی این چنینی را داشته باشد و به خوبی شما را سرگرم نماید. گیم پلی بازی سریع بوده و می توانید به راحتی بر دشمنانتان پیروز شوید. نقطه عطف گیم پلی بازی COD : Black OPS 4 سرعت عمل آن بوده که باعث راحتی در استفاده از شخصیت های بازی می شود. یکی دیگر از ویژگی های مربوط به گیم پلی بازی Black OPS 4، وجود بخش Black Out بوده که به خوبی شبیه سازی شده است. وجود این ویژگی در بازی بلک اوپس ۴ باعث شده که گیمر بیشتر در حس و حال بازی قرار بگیرد.

تجربه لذت بخش بازی Black OPS 4
وجود تغییرات ویژه در بازی بلک اوپس ۴ باعث شده که تجربه لذت بخشی را داشته باشید. گیم پلی جذاب بازی و سایر تغییرات گسترده بازی باعث شده از بخش چند نفره بلک اوت و زامبی به خوبی لذت ببرید. این بازی یک تجربه بی نظیر از سبک شوتر را به شما نشان می دهد.

سیستم امتیاز ده تایی در بازی COD : Black Ops 4
در این بازی شما خانه های ۱۰ در ۱۰ مکعبی شکل را می بینید که همان سیستم ده تایی یا The Pick 10می باشد. از این سیستم برای شخصی سازی کلاس های بازی استفاده شده است. احتمال استفاده از سیستم The Pick 10 در بازی پرفروش کنسول PS4، COD: Black OPS 4 به دلیل حذف بخش داستانی اش می باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =