جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One

جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One

جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One

طبق خبرها استودیو Industries 343 اعلام کرده که پشتیبانی از بازی های قدیمی به ویژه بازی Halo 6 تأثیری روی روند توسعه بازی های XBox One نخواهد داشت.

عدم تاثیر بازی Halo 6 روی XBox One
هر چند که هنوز بازی Halo 6رسما شناخته نشده است. اما یقین داشته باشید که عرضه و منتشر می گردد. استودیو ۳۴۳ اینداستریز که توسعه دهنده بازی هیلو ۶ است ضمن تأیید در حال ساخته شدن بازی توضیحات کوچکی هم در مورد آن داده است. طبق آنچه که این استودیو اعلام کرده است بازی Halo 6مانند سری گذشته بازی Halo 5 آسیبی به توسعه نسخه جدید نمی زند و این دو بازی از هم جدا می باشند.
هر چند که بازی Halo 6از بازی های شوتری می باشد که متفاوت با سری قبل اش است و گیمران مطمئن باشند که منابع لازم برای پشتیبانی این بازی وجود دارد. مجموعه بازی های Haloاز هنگامی که منتشر شدند دارای مشکلات فنی بودند که استودیو سازنده سعی در رفع این مشکلات داشت و حتی به این منظور با نیروهای خارجی هم شروع به همکاری کرد. هدف این استودیو بهبود Matchmaking و بازی های آنلاین است که به عبارت دیگر پشتیبانی از بازی Halo 6 را به دنبال دارد.

جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One
جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One

بازی Halo 6
هیلو یا Haloاز بازی های ویدئویی می باشد که در سبک شوتر داستان های علمی و تخیلی را در اختیارتان می گذارد. این بازی نخستین بار توسط استودیو بانجی ساخته می شد که بعدها استودیو ۳۴۳ اینداستریز ساخت آن را برعهده گرفت و نخستین بار در سال ۲۰۰۱ عرضه شد. از نسخه های مجموعه بازی Halo، بازی Halo 6 می باشد که با بهره گیری از منابع گوناگون این بازی ساخته شد. آخرین نسخه موجود این بازی در بازار Halo 5: Guadiansمی باشد که در سال ۲۰۱۵ عرضه گردید. سری بعد بازی ها Halo، Halo 6نام دارد که قرار است از حالت Split-Screenپشتیبانی کند و از نخستین روزها در دسترس کنسول های ایکس باکس قرار گرفت. این بازی قرار است به زودی رونمایی شود و احتمالا در مراسم E3سال ۲۰۱۸ Halo 6معرفی گردد. آنچه که لازم است در مورد این بازی بدانید بروزرسانی و پشتیبانی این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان می باشد.

کیفیت بازی Halo 6در بخش گرافیکی
استودیو سازنده بازی Halo 6به علت توسعه بازی اش و بالاتر بردن کیفیت گرافیک بازی نیروی جدیدی را برای این بخش استخدام کرده است.هرچند که هنوز هم اطلاعات زیادی از این بازی و توسعه اش وجود ندارد اما در اخبار مربوط به بازی استخدام نیروی جدید آمده است. این بازی قرار است با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم عرضه شود که فعلا کنسول های Xbox Oneاز آن پشتیبانی می کنند. این استودیو هدف اش از توسعه بازی نه تنها برای پلتفرم های گوناگون بلکه برای سایر نسخه ها است.
پشتیبانی کنسول های ایکس باکس وان از بازی هیلو ۶ بعید نبوده زیرا از بازی های مخصوص این کنسول Halo 6 می باشد. از این رو شرکت مایکروسافت قصد معرفی بازی را در مراسم E3 سال جاری دارد. بعد از معرفی شدن بازی گیمران می بایست منتظر زمان انتشارش باشند. احتمال دارد که بازی هیلو ۶ در سال ۲۰۱۸ عرضه نشود و در سال ۲۰۱۹ عرضه گردد زیرا شرکت مایکروسافت باید بتواند بازی را عرضه کند. یکی دیگر از موارد موجود در این بازی حالت های بتل رویال PUBGو Forttnite می باشد که بازی هیلو ۶ از آن بی بهره نمی باشد و محتوای آن تکنولوژی VR بهره گرفته است.

بازی Halo 6 یا Halo: Infinite
استودیو سازنده بازی Halo 6به صراحت اعلام نموده که این بازی Halo: Infinite می باشد و مطمئنا دارندگان کنسول های ایکس باکس منتظر این بازی هستند. احتمال می رود که Halo 6 ادامه داستان Halo 5 باشد. در این نسخه بازی روی مستر چیف تمرکز کرده است و اخبار و اطلاعات این بازی را باید از تیم سازنده اش بپرسید.

جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One
جزئیات و بررسی تاثیر پشتیبانی از بازی های کلاسیک روی بازی Halo 6 XBox One

تریلر انتشار یافته از بازی هیلو ۶
تریلری که از این بازی انتشار یافته در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ رونمایی شده و جالب است بدانید که اطلاعات زیادی در مورد این بازی وجود ندارد. این تریلر قدرت گرافیکی موتور Slipspaceرا نشان می دهد. اگر این بازی در دو بخش عرضه گردد، احتمال می رود که بخش تک نفره آن در اواخر سال ۲۰۱۹ و بخش چند نفره آن در سال ۲۰۲۰ پخش شود. استودیو ۳۴۳ با اعمال این تغییرات برای بازی Halo 6می خواهد تجربه جدیدی از بازی را برای گیمران به ارمغان بگذارد.

نسخه توسعه یافته بازی Halo 6
همان طور که گفتیم بازی Halo 6 از بازی های توسعه یافته ای است که پشتیبانی از بازی قدیمی روی آن تأثیری نداشته است. در این مطلب منظورمان را از توسعه این بازی بیان می کنیم. این بازی توسعه اش توسط استودیو Industries 343بود که به صراحت اعلام نموده که روند توسعه این بازی تأثیری روی کیفیت بازی Halo 6ندارد اما هر چند که با اعترافاتی همراه بود. پشتیبانی از حالت های جدید در این بازی به هیچ وجه خللی به سری های گذشته این بازی وارد نمی کند و این موضوع باعث شادی گیمران قدیمی بوده است. جدیدترین نسخه بازی هیلو،Halo 6 می باشد که توسعه اش خللی به بازی های قدیمی وارد نکرده و به خوبی از سری های قبلی پشتیبانی می کند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =