جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin’s Creed Origins PS4

جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin's Creed Origins PS4

جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin’s Creed Origins PS4

کمپانی یوبی سافت درباره تاخیر بسته الحاقی the cuese of the phoraohs اعلام کرد که در تاریخ ۲۲ اسفند ماه انتشار پیدا میکند. کمپانی یوبی سافت سازنده بازی assassina creed origins است. سازندگانی اعلام کردند که دلیل این تاخیر ارائه ی بهتر مطالبی به هواداران است. آن دسته از طرفدارانی که سیزن پس این بازی Playstation 4 را از قبل خریداری کرده باشند می توانند به صورت رایگان dlc جدید را دریافت کنند و کسانی هم که خریداری نکرده اند باید به صورت جداگانه این بازی را برای کنسول خود خریداری کنند.
قبل از منتشر شدن بسته الحاقی برای بازی، یک آپدیت رایگان در اختیار طرفداران قرار گرفت که در این آپدیت بازیکنان به مرحله ای می رسیدند که این مرحله پیش زمینه ای برای همان بسته الحاقی است. این بازی محیط های کاملا جذاب و متفاوت نسبت به دیگر بازی ها دارد و کاربران زیادی فقط برای دیدن این مناظرزیبا و چشم اندازهای فوق العاده جذب این بازی شده اند. این محیط های جدید نظیر آرو هستند که در بین سازندگان به یک بهشت تشبیه شده است.

جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin's Creed Origins PS4
جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin’s Creed Origins PS4

در این بسته الحاقی عقرب های خیلی بزرگی دیده می شود که هیجان مسابقه و بازی را زیاد می کنند. در این آپدیت داستان بازی برای بازیکن تازه است. در این بازی دشمنان و محیط جدیدی دیده می شود و حداکثر سطح بازیکن به ۵۵ افزایش پیدا می کنند. البته که در بازی تجهیزات جدیدی هم دیده می شود. قابل ذکر است که در بازی بخشی به صورت رایگان اضافه شده بود که برای مدتی بازیکن می توانست به صورت آزادانه در محیط مصر بگردد و مثل یک توریست اطلاعات تاریخی از مناطق مختلف مصر کسب کند.
در بازی شایعاتی شنیده می شود که بایک بعنوان یکی از کاراکترهای بازی شخصیت مکمل حضور دارد. شایعه دیگر این است که قرار است بازیassassins creed odyssey هم منتشر شود که توانسته است جزء موفق ترین ها در بین بازی ها باشد و کاربران و هواداران نظرات مثبتی به این بازی داشته اند. این شایعه فقط در حد یک پست عنوان شده است که هنوز چیزی در دسترس نیست.
اخبار لو رفته اعلام شده است که این بازی در سال ۲۰۲۰ انتشار خواهد یافت و اینکه بایک هم در نسخه origins و هم در نسخه odyssey دیده می شود احتمالا بازی به شکل مشترک توسط شعبه مونترال و کبک ساخته شده است. بعد از مدتی این شایعات به حقیقت پیوست و یک ویدئو۱۲ دقیقه ای در این بازی قسمت های مکانیک آن را نشان داد و در آن یکی از ماموریت های بازیکنان را به نمایش گذاشت. در این بازی به یونان باستان می رویم.
در بازی بازیکنان برای اولین بار توانستند مرد یا زن بودن کاراکتر بازی را خود انتخاب کنند. در نسخه origins یک قسمت وجود دارد که زمین های زیبای تزئین شده ای دارد و در بازی با زامبی ها هم روبه رو می شوید که باید آنها را ازبین ببرید. این بازی در بین بازی های اخیر جزء پر فروش ترین بازی ها شناخته شده است و بر روی کنسول پی اس ۴ و ایکس باکس وان عرضه شده است.
شخصیت بایو در بازی به شهری می رود که در آن نیروهای فرعون به شکل ارواح ظاهر شده و مردم آن شهر را می کشند که بایک تصمیم می گیرد مردم شهر را نجات دهد. بایک یک شخصیت جنگجو در بازی است. بازی یک بازی بسیار بزرگ است که در آن آیتم های مختلف زیادی وجود دارد و مکانیزم های جدیدی که در بازی ایجاد شده است بازیکن را درگیر خود می کند که باید آنها را امتحان و بعد از هر کدام استفاده کند.
اوریجینز یک بازی پلی استیشن ساده نیست که به راحتی بتوانید به جنگ با دشمن بروید و آنها را شکست دهید. باید سطح عملکرد های مختلف بازی را انتخاب کنید و قدرت و توانایی های دشمنان را مشخص کنید. اگر در بازی محاصره شوید و سلاح مناسب و قدرت کافی و زره های مناسب و سطح کافی برای جنگیدن نداشته باشید قطعا به راحتی کشته خواهید شد. در بازی انتخاب رویکرد و حمله و رفتار شما بسیار حائز اهمیت است و باید با برنامه ریزی و کنترل شده پیش بروید.

جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin's Creed Origins PS4
جزئیات و بررسی تاخیر در آپدیت The Curse of the Pharaohs بازی Assassin’s Creed Origins PS4

زمانی که در محیط بازی در حال گشتن هستید باید بدانید که می خواهید تک به تک سراغ دشمنان رفته یا آنها را طی یک مرحله نابود کنید که همه اینها باید کنترل شده و با برنامه ریزی باشد تا موفق شوید. در بازی کمپ هایی طراحی شده که دشمنان در آنها در حال اقامت هستند. اگر در بازی برای نابود کردن این کمپ ها مشکل دارید می توانید در شب به این کمپ ها حمله کنید.
شب ها نگهبانان خواب هستند و تعداد افراد موجود کمتر است پس در نتیجه کار برای شما راحت تر است. هر مرحله در بازی میزان آدرنالین شما را پر می کند که این مسئله باعث می شود شما بتوانید با آدرنالین پر، سلاح های موجود نیاز خود را به صورت مستقل انتخاب کرده تا در مرحله ی خود قدرتمند پیش بروید یا قدرت شخصیت بایک را در بازی زیاد کنید که این مسئله در مبارزه های سخت بسیار جواب دهی دارد.
زمان حمله با کمان به دشمنان سر آنها را در نظر گرفته و وقتی که نوار قرمز دور سر آنها پر شد می توانید شلیک کنید زیرا با پر شدن آن نوار میزان آسیب دیدن به دشمن بیشتر خواهد شد. اگر این نوار پر نشود احتمال دارد که دشمن شما نمیرد و دوباره به شما حمله کند. وقتی که در بازی به منطقه جدیدی می رسید هرچه سریع تر به آزاد کردن تمامی نقاط سفر بپردازید و این یکی از اهدافتان باشد این مسئله کمک می کند که مسیر های طولانی را راحت تر بگذرانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =