جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4

جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4

جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4

موضوع Rocket league یک گیم ورزشی می باشد که در این گیم شما توانایی این را دارید که یک وسیله نقلیه را به حرکت دربیاورید و آن را کنترل کنید و باید از این وسیله را برای گیم فوتبالی مصرف کنید. شما با این وسیله به موفقیت بیشتر و پرش در ترقی دست پیدا می کنید و برای توانایی اینکه پیروز و برنده شوید کوشش فراوانی را انجام می دهید. این اثر احتیاج دارد به اینکه شما بسیار با مهارت و به صورت گروهی رای تلاش این کار می باشد.

جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4

پس برای دستیابی به این پیروزی باید تمام سعی خود را کنیم که از این غافله عقب نمانیم. اکنون یکی از سازنده های psyonix بیان کرد که گیم Rocket league در حال حمایت از کراس پلی است. به این دلیل است که سونی این اثر را زیر نظر بتا بر روی پلی استیشن گذاشته است و شما در گذشته فقط توانایی این را داشته اید که فقط از کنسول های نینتندو سوییچ و xbox ۱ و بقیه پلتفرم ها به غیر از پلی استیشن ۴ استفاده کنید.
این گروه گفتمانی درباره این ماجرا در سایت خود انتشار کرده است. تمامی کاربران باید به این موضوع توجه کنند که این گیم هم اکنون برای تمامی گیمرها با دستگاه های گوناگون به شکل کلمل و بی نقص در دسترس می باشد. با سپاس خاص از کارکنان ویاران ما در پلی استیشن ما شگفت زده شده ایم که بیان کنیم که بعد از این دیگر گیم راکت لیگ به درون برنامه های بتای کراس پلی گیم های پلی استیشن رفته است.
کاربران در نینتندو سوییچ و xbax وsteam اکنون توانایی این را دارند که به شکل تصادفی و یا به شکلی که دلشان میخواهد با هم یا در مقابله هم تمام مرحله های این گیم را بگذرانند و با هم رابطه داشته باشند. و این موضوع برای این است که خیالشان بابت این که کراس پلی فعال شده باشد راحت شود. به لیست اصلی مراجعه کنید. باید در مورد انلاین ارتباط داشتن با دوستان خود باید عرض کنیم که در پلتفرم های گوناگون باید ذکر شود که در اپدیت ابتدایی در امسال ما نسخه ای را که با ان ارتباط می گیرد را در کراس پلتفرم خویش عرضه می کنیم.
این موضوع به شما اجازه این را می دهد که با دوستان خویش در هر پلت فرم با زدن بر روی تعدادی از دکمه ها با آنها شراکت کنید. با وجود این جریانات شما توانایی این را دارید که تا عرضه شدن پارتی کراس پلی این گیم با همکاران خود در سایر دیگر همکاری کنید. شما فقط باید به لیست اصلی بروید و و بعد از ورود مسابقه اصلی را کلیک کنید و یک پوشه درست کنید ویا شما هم به یکی از پوشه هایی که دوستانتان تشکیل داده اند اضافه شوید.
ما اطلاع داشتیم که کاربران و مشتاقان این گیم به طور تقریبی در کل زمان حمایت از کانال پلت فرمی ای گیم را بر گردن دارد. و این پیشرفت به دلیل حمایت کاربران و با سعی شرکای قدرتمند ما در کل پلتفرم ها می باشد و قصدشان این است که شما تجربه های خوبی را از این اثر کسب کنید. در این روزها گیم Rocket league به بازی بعد از xbox افزوده شده است.

جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی تاخیر در راه اندازی کراس بازی Rocket League PS4

اگر کاربران در ماه ۹.۹۹ دلار را برای این بازی بپردازند میتوانند از ان بهره ببرند و اطمینان حاصل کنند که این گیم را به گیم های دیگر خود افزوده اند. برعکس گیم های رقبا این گیم بدون هی سختی و نشیبی دانلود می شود و شما میتوانی از این بازی لذت ببرید. گیم Rocket league به دومین گیم کراس پلی استیشن ۴ تبدیل شد. از وقتی که xbox 1 نینتندو و سوییچ و ما بقی پلتفرم های گیمینگ روزهای زیادی است که توانایی بازی کردن از پاتفرم های خویش با بعضی پلتفرم های دیگر را می دهند.
ps4 وسونی یکی از حائز اهمیت ترین و عظیم ترین سد برای فراگیری کامل خواص کراس پاتفرم و کراس پلی هستند و این پیشرفت تا مدتی که بازی فورتنایت عرضه می شود زمان دارد. در این صورت است که از ان موقع تا الان پایه انتقادات به کمپانی سونی و تحت فشار گذاشتن این شرکت آنقدر زیاد شد که در اخر این شرکت به طرح انتخابی و فقط برای گیم فورتنایت اینگونه حمایت کرد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Rocket League PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =