جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4

پس از مدتها اخباری مبنی بر انتشار بازی نقش‌ آفرینی باندای نامکو که به آن Code Vein می گویند به دست آمده است در ابتدا آنها از گیم پلی این بازی اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دادند. سازندگان این بازی گفته اند که ساخت این بازی نقش آفرینی به آهستگی دنبال می شود و مشکلی در ساخت آن وجود ندارد این بازی که قرار بود در سپتامبر سال ۲۰۱۸ به بازار بیاید ولی به دلایلی نامشخص انتشار آن به عقب افتاد و حالا در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.
سازندگان بازی که همان سازندگان سری بازی های God Eater هستند تایید کردند که در سال ۲۰۱۹ حتما این بازی منتشر خواهد شد پس از آن سازندگان از یک بتای محدود اینترنتی که برای این بازی به کار می رود رونمایی کردند. این بتا اواخر ماه می یعنی اواخر خرداد شروع خواهد شد طرفدارن این بازی می‌توانند در این بتا ساخت شخصیت ها را شروع کرده و مرحله های ابتدایی این بازی پلی استیشن را انجام دهند. همچنین در این بتا می توانند با دیگر بازیکنان بازی به صورت کوآپ همکاری داشته باشند و مراحل را انجام دهند. هم اکنون امکان ثبت نام در این رابطه وجود دارد.

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4
جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4

باندای نامکو اخیرا رویدادی را برای بازی Code Vein ترتیب داده است و رسانه‌ های ژاپنی زیادی را به آن دعوت کرده است تا درباره این بازی اطلاعات بیشتری را منتشر کند. این امکان برای خبرنگاران وجود دارد که همان نسخه بتا را تست کرده و مشاهدات خود را برای مخاطبان شان منتشر کنند. هم اکنون برخی از خبرنگاران شناخته شده ژاپنی این بازی را انجام داده اند و تجربیات خود را برای مخاطبان خود نوشته اند. باندای نامکو حتی مصاحبه‌ ای هم با کارگردان بازی انجام داده همچنین با تهیه کننده بازی صحبت‌ هایی انجام داده و از آن ها در رابطه با تاخیر در انتشار بازی توضیح خواسته است.
کارگردان بازی تاکید کرده است که از لحاظ کیفیت نهایی بازی باید خیالشان راحت باشد البته از چنین تیم سازنده‌ ای قطعا انتظار یک بازی بسیار با کیفیت می رود.
در حالی که در ابتدا سپتامبر سال ۲۰۱۸ برای انتشار بازی انتخاب شده بود اما با پیشرفت در کار و گرفتن فیدبک هایی از بازیکنان و مخاطب های این بازی تیم سازنده به این فکر افتاد که کارهای خیلی بیشتر می توان در این بازی انجام داد به همین خاطر تصمیم بر آن شد که انتشار بازی با تاخیر همراه باشد.
از وقتی انتشار بازی با تاخیر مواجه شده است تغییرات بسیار زیادی در این بازی رخ داده است.
سیستم بلاد کد که در حقیقت همان سیستم کلاس های بازی است به طور کامل عوض شده است. طرفداران بازی حالا این امکان را دارند که در طول بازی هر موقع که خواستند بتوانند بلاد کد خود را عوض کنند. با تغییر دادن این قسمت از بازی نیاز پیدا شده تا قسمت های دیگر بازی نیز تغییر پیدا کند تا تعادل و توازن بازی بر هم نخورد.
با تغییر این سیستم قرارگیری دشمنان در هر مرحله هم باید تغییر پیدا می کرد.
ارتقا دادن بلاد کدها اکنون باعث می شود مهارت های فعال و ثابت باز شوند و در دسترس قرار بگیرند هر یک از شخصیت های بازی حالا این امکان را دارند تا هشت مهارت فعال و چهار عدد مهارت ثابت را استفاده کنند. در این بازی این که چگونه بلاد کد خود را انتخاب کنید و مهارت های اختصاصی خود را استفاده کنید شاید یکی از مهم ترین ویژگی های بازی محسوب شود و در به سرانجام رساندن بازی بسیار موثر خواهد بود و شکل و سیستم بازی شما را تعیین خواهد کرد. در ابتدای بازی شما سه نوع بلاد کد در اختیار خواهید داشت بلاد کد جنگجو که بیشترین تمرکز آن روی مبارزات نزدیک خواهد بود.

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4
جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی Code Vein PS4

در ادامه شما می توانید رنجر را داشته باشید، که حملات از راه دور در تخصص این حالت خواهد بود و در نهایت caster نوع سوم می باشد. استفاده از اسپل و جادو در این حالت بیشترین تمرکز را به خود اختصاص داده است. گفته می شود این سه بلاد کد در حالت بتا هم وجود دارند و طرفداران می تواند همه آنها را امتحان کنند در ادامه بازی شما می توانید بلاد کدهای جدیدی را هم به خود اضافه کنید و در لیست خود داشته باشید هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و قدرت های مخصوص خود هستند و این که می توان آنها را در طول بازی تغییر داد که از ویژگی های بسیار جالب برای ساخت استراتژی و استفاده بهینه از گیم پلی بازی می باشد.
در پایان باید گفت که کمپانی سازنده هنوز تصمیمی مبنی بر اینکه این بتا تا کی میتواند ادامه داشته باشد نگرفته است و ممکن است با توجه به نتایج و نظر های کاربران مدت استفاده از آن تمدید یا اضافه شود هر چند این بازی هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای خود ندارد اما تولیدکنندگان اصرار دارند که سال ۲۰۱۹ قطعاً این بازی منتشر خواهد شد. گفتنی است این بازی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و pc منتشر خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سه =