جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4  

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4 

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4 

طرفداران بازی The Fallخیلی وقت است که منتظر قسمت دوم این بازی می باشند. حال در تازه ترین اخبار به دست رسیده از دنیای بازی و سرگرمی، مطلع شده ایم که قرار است انتشار این بازی تاخیر بخورد که خبر خوبی برای طرفداران این بازی نمی باشد. دلیل تاخیر در انتشار این بازی هم در نوع خود جالب می باشد. معمولا بازی ها به دلیل آماده نبودن یا دارا بودن مشکلات فنی زیاد تاخیر می خورند ولی تاخیر این بازی دلیل دیگری دارد.

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4 
جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4

معمولا استودیوهای بازیساز، بازی های محبوب و پرطرفدار خود را در اواخر سال میلادی منتشر می کنند و استودیو Over The Moon Games هم قرار بود بازی خود را در این برهه از زمان منتشر کند اما آن ها تاریخ انتشار این بازی را به اوایل سال ۲۰۱۸ موکول کردند و تاریخ قبلی را ضرر اقتصادی به حساب می آوردند. البته سازندگان این بازی در این تایم بیکار نمی نشینند و به بهتر کردن کیفیت بازی و برطرف کردن نواقص احتمالی آن می پردازند.
بازی The Fall Part 2: Unbound محصول استودیو Over The Moon می باشد و مسئولیت انتشار این بازی هم برعهده ی همین استودیو می باشد. این بازی قسمت دوم از سری The Fall می باشد که نسخه اول آن در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و استقبال خوبی از آن از طرف بازی بازان به عمل در آمد و به تبعات همین موضوع این استودیو در صدد ساخت قسمت دوم این بازی برآمد.این بازی در سبک اکشن ماجراجویانه می باشد و به صورت تک نفره اجرا می شود.
این بازی قرار است در ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ برای پلتفرم هایی چون رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شود همچنین سازندگان این بازی طرفداران کنسول دستی نینتندو سوییچ را فراموش نکرده اند و قرار نسخه ای هم برای این کنسول عرضه شود.
بازی از این قرار است که بازیکنان باید سعی کنند به وان (One)، یک هواپیمای بدون سرنشین، کمک کنند تا بتواند خودش را از محیط اطرافش جدا سازد چون وان هویت خودرا فراموش کرده است.
داستان بازی از چندین بخش اصلی تشکیل شده اند که هرکدام جدا از یکدیگر می باشند ولی همه آن ها با هم یک داستان را روایت می کنند بدون آنکه مشکلی برای انسجام داستان به وجود آید.
اگر نسخه ی اول بازی را به یاد داشته باشید در هنگام شروع بازی یک شخص ناشناس در یک سیاره نامعلوم سقوط می کند. همراه این شخص یک لباس مخصوص به نام Mark-7 Combat Suit می باشد.
در این سقوط صدمات جدی ای به فرد مورد نظر وارد می شود. این لباس مخصوص دارای هوشی مصنوعی به نام Arid می باشد. Arid وقتی متوجه می شود پایلوت خود آسیب دیده است، خودش دست به کار شده و با فراهم آوردن کمک های اولیه به نجات این شخص می پردازد.
همانطور که می دانیم Arid یک هوش مصنوعی می باشد و بالاخره با محدودیت هایی رو به رو است اما Arid برای نجات پایلوت خود از این محدودیت ها گذر می کند.
پایان این بازی، بازیکنان را در جای خود میخکوب می کند چون در پایان این هوش مصنوعی متوجه می شود که کسی در این لباس مخصوص وجود ندارد. حال داستان قسمت دوم ادامه نسخه ی اول می باشد و داستان از جایی می شود که Arid در یک گوشه ای در یک اتاق تحقیقات افتاده و بی استفاده مانده است.
در همین حین فردی به نام User در صدد است که با ورود به سیستم Arid، آن را نابود کند اما این هوش مصنوعی قانونی جدید برای سیستم خود می نویسد:Save Myself.

جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4 
جزئیات و بررسی تاخیر در عرضه بازی The Fall Part 2 Unbound PS4

اگر بخواهیم نکاتی کلی درباره ی بازی بگوییم می توانیم از نکات مثبت آن شروع کنیم نکاتی مانند داستانی جذاب و درگیر کننده که باعث می شود بازیکنان برای فهمیدن پایان داستان ساعت ها به تجربه ی این بازی بپردازند، قابلیت استفاده از شخصیت های مختلف، طراحی زیبای محیط بازی و همینطور دیالوگ هایی که بین شخصیت ها رد و بدل می شود باعث جذاب شدن این بازی می گردند.
از نکات منفی این بازی می توان به معماهای غیر منطقی و بعضی مواقع اعصاب خرد کن اشاره کرد. از ویژگی های یک معمای خوب این است که به کسی که قرار است این معما را حل کند اجازه یک راه حل خلاقانه به او بدهیم و نه اینکه برای به جواب رسیدن تمام راه های ممکن را امتحان کند. از دیگر نکات منفی مبارزات تکراری و گیم پلی ضعیف این بازی می باشد. با تمام این تفاسیر این مورد قبول منتقدها قرار گرفته است و اگر طرفدار این سبک از بازی هستید امتحان کردن آن ضرری ندارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =