تاریخ ارائه آپدیت Automatron در بازی Fallout 4

جزئیات و بررسی تاریخ ارائه آپدیت Automatron در بازی Fallout 4 PS4

زمانی که بازی های ویدئویی پا به دنیای انسان ها گذاشتند، باور اینکه این عناصر بی جان می توانند قدرت زیادی در درآمد زایی داشته باشند، واقعا سخت بود. اما حالا پذیرفتن این موضوع راحت تر از قبل شده است. به همین دلیل در چند سال گذشته بازی های زیادی در ژانرهای مختلف به این صنعت پا گذاشتند که برخی با موفقیت رو به رو شدند و برخی دیگر طعم تلخ شکست را چشیدند. اگر چه عرضه بازی های ویدئویی می تواند میزان درآمد کمپانی های سازنده را افزایش دهد، اما باید این را به خاطر داشته باشید که این موضوع یک روی سکه است.

روی دیگر سکه شکست بزرگ برای تیم سازنده است. در صورتی که در ساخت یک بازی ویدئویی استانداردهای لازم اعمال نشود و سلیقه و خواسته مخاطب امروزی مورد توجه قرار نگیرد، چیزی به غیر از شکست و نافرجامی به ارمغان نخواهد آمد. البته باید اعتراف کرد که هوش و ذکاوت تیم سازنده هم در رسیدن به موفقیت اثرگذار خواهد بود. تا کنون بازی های زیادی روانه بازار شده اند که از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبوده اند. اما هیچ وقت هم با شکست مواجه نشدند.
می دانید علت چیست؟ چون این دست از بازی ها مورد توجه تیم سازنده قرار گرفته اند و مجموعه به دنبال راهی بوده است تا بتواند کمبود ها را جبران کند. در همین موقع است که پای بسته های الحاقی به میان کشیده می شود. تا کنون بسته های الحاقی وضعیت بازی های ناموفق زیادی را سر و سامان داده اند. البته تصور نکنید که این بسته ها فقط برای بازی های بی کیفیت مناسب هستند. این باور اصلا درست نیست.

جزئیات و بررسی تاریخ ارائه آپدیت Automatron در بازی Fallout 4 PS4
جزئیات و بررسی تاریخ ارائه آپدیت Automatron در بازی Fallout 4 PS4

اتفاقا بسته های الحاقی بیشترین تاثیر را بر روی بازی های موفق دارند و می توانند کمپانی سازنده را به سودهای کلان برسانند. تصور کنید که با یک بازی پی اس ۴ با کیفیت طرف هستید که هیچ کم و کاستی در آن به چشم نمی خورد. همه چیز خوب و در روال عادی است که خبر می رسد تیم سازنده بسته الحاقی تازه ای را برای بازی در نظر گرفته است که البته پولی هم هست. مطمئن باشید در این زمان طرفداران و کاربران زیادی با میل و رغبت به سراغ بسته الحاقی تازه می روند و مبلغ مورد نظر را هم پرداخت می کنند.

می دانید چرا؟ چون می دانند که وجود بسته الحاقی تازه و به دست آوردن محتوایی جدید می تواند دنیای بازی مورد نظرشان را زیباتر از قبل بکند. از همین رو بدون چون و چرا و بدون نارضایتی مبلغی را پرداخت می کنند و بدین ترتیب تیم سازنده را به درآمد بالایی می رسانند. به همین دلیل است که در چند سال اخیر تب عرضه بسته های الحاقی تند شده است. زیرا کمپانی های بازی ساز دریافته اند که با کمک این بسته ها می توانند درآمدشان را بسیار بیشتر از حد تصور بالا ببرند. Fallout 4 جز آن بازی هایی است که بسته های الحاقی را در برگرفته است. ما تصمیم داریم در ادامه مقاله به تازه ترین بسته الحاقی این بازی که Automatron نام دارد، بپردازیم.

بسته الحاقی Automatron

کمپانی بتسدا به تازگی اخبار تازه ای را حول محور انتشار بسته الحاقی تازه اعلام کرده است. این کمپانی در قالب یک تریلر تازه این خبر را با طرفداران بازی Fallout 4 به اشتراک گذاشته است. به نظر می رسد که کمپانی بتسدا هم به طور جدی به افزایش درآمد مجموعه خود فکر می کنند. زیرا چندی پیش اعلام کرده بود که Fallout 4 دارای سه بسته الحاقی مهم خواهد بود که این بسته ها به ازای پرداخت پول در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

اگر چه این خبر بتسدا تا حدودی برخی از گیمرها را ناراحت کرد اما بسیاری از کاربران هم مشتاقانه منتظر زمان عرضه اولین بسته الحاقی مهم بازی بودند. در ابتدا قرار بود که این بسته الحاقی در مارس سال ۲۰۱۶ میلادی به دست مخاطبان برسد. گویا حالا زمان عرضه این بسته به طور دقیق اعلام شده است و مخاطبان می توانند از تاریخ ۲۲ مارس به آن دسترسی داشته باشند. این بسته الحاقی برای تمامی گیمرها و پلتفرم های مختلف مناسب است. از همین رو تمامی دارندگان پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی می توانند آن را تهیه کنند.

صحبت های تیم سازنده در خصوص بسته الحاقی Automatron

پس از اینکه این بسته الحاقی منتشر شد، کمپانی بتسدا اطلاعاتی را در موردش به اشتراک گذاشت که در ادامه صحبت های این کمپانی را می خوانیم:

“به نظر خودمان دنیایی که در بسته الحاقی Automatron گسترده شده است، دنیای جذابی است. شما می توانید در این فضا با مکانیکی دیوانه آشنا شوید که تصمیم می گیرد مردم را به دردسر بیاندازد. او ربات های مختلفی را در شهر رها می کند تا به مردم بومی آسیب وارد کنند. در این میان کار شما آغاز می شود و باید به دنبال راهی باشید تا این ربات ها را از میان بردارید و جان همشهریانتان را نجات دهید. البته باید پس از نابود کردن ربات ها از وسایل و تجهیزاتی که به همراه دارند، برای تجهیز کردن ربات همراه خودتان استفاده کنید.

جزئیات و بررسی تاریخ ارائه آپدیت Automatron در بازی Fallout 4 PS4
جزئیات و بررسی تاریخ ارائه آپدیت Automatron در بازی Fallout 4 PS4

در واقع ربات های دشمن می توانند تاثیر به سزایی در شخصی سازی ربات شما داشته باشند. یادتان باشد که ربات های دشمن می توانند دنیای ربات همراه شما را از این رو به آن رو کنند. به طور کلی ربات های دشمن بیش از ۱۰۰ المان مختلف را با خود به همراه دارند که می توانید در شخصی سازی از آنها استفاده کنید. مثلا می توانید به زره های پیشرفته تری دسترسی پیدا کنید و یا توانایی ها و مهارت های مختلفی به دست آورید. البته این را هم بگویم که تمامی المان ها بر روی توانمندی رباتتان اثر نخواهد داشت. شما می توانید با استفاده از این المان ها، ظاهر رباتتان را هم شخصی سازی کنید و حتی رنگش را تغییر دهید.

در انتها باید بگوییم که بازی Fallout 4، بسته های الحاقی زیادی را در برگرفته است که همان طور که قبلا هم گفتیم، سه بسته آن به صورت پولی خواهند بود. قرار بر این است تا بسته های الحاقی بعدی هم در ماه آوریل به دست مخاطبان برسد. خبر مهم اینکه بسته دیگری هم به نام Far Harbor به زودی برای این بازی PS4 عرضه خواهد شد. این بسته الحاقی با توجه به یک محیط واقعی ساخته شده است و از همین رو توجه بازی بازان را به خود جلب کرده است. اما تا کنون تیم سازنده زمان دقیقی را برای انتشار این بسته اعلام نکرده است. اگر تمایل دارید بسته الحاقی Automatron را تهیه کنید، می توانید با پرداخت ۹/۹ دلار به ان دسترسی پیدا کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =