جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4

جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4

جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4

گفته می شود به زودی یک بسته جدید برای بازی Diablo 3 در دسترس قرار می گیرد این بسته که با نام Rise of the Necromancer معرفی شده بود در تاریخ ۲۷ ژوئن مصادف با ۶ تیر ماه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت کلاس نکرومنسر را به این بازی می افزاید. قیمتی که این محصول به خود اختصاص داده است ۱۵ دلار می باشد و پس از آپدیت نسخه ۲.۶ به بازی افزوده خواهد شد البته یک امکان برای کسانی که می خواهند بازی را روی کنسول اجرا کنند وجود دارد و آن این است که آنها می توانند با خرید نسخه Eternal Collection این نسخه جدید را نیز داشته باشند و در کنار آن یک نسخه Ultimate Evil اویل هم به بازی افزوده خواهد شد اما این امکان چرا به صرفه است؟
از آنجایی که قیمت اصلی آن ۶۰ دلار است ولی برای مدت محدودی می‌توان آن را با قیمت ۴۰ دلار نیز خرید البته اینکه این مدت محدود تاکی ادامه دارد مشخص است تا درباره آن اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. بسته Rise of the Necromancer که کلاس نکرومنسر را به این بازی می افزاید در واقع بر اساس همین کلاس در نسخه دوم بازی به وجود آمده است. شما می توانید در بخش های مختلف بازی از جمله کمپین و جاهای دیگر از این کلاس استفاده کنید.

جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4
جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4

در این آپدیت علاوه بر اینکه این کلاس به بازی اضافه می شود موارد دیگری هم اتفاق می افتد اگر بخواهیم از برخی از آنها نام ببریم می توان به دو اسلات بیشتر برای شخصیت و همچنین ذخیره سازی وسایل اشاره کنیم. البته شایان ذکر است که این ذخیره سازی وسایل فقط برای دارندگان نسخه کامپیوتر می باشد همه مواردی که درباره آنها صحبت شده پس از خرید و اضافه کردن این بسته به بازی در تاریخی که اشاره شد فعال می شوند.
درباره این بازی پلی استیشن اینگونه گفتند که شیاطین هیچ قدرتی در برابر خداوند ندارند به مخلوقات خدا حمله می کنند و سعی می کنند نصف آن ها را فریب دهند و به سمت جهنم بفرستند حالا شما تصور کنید که دروازه های جهنم به خاطر این شیاطین باز می شوند و آنها به سمت زمین می آیند چه اتفاقی رخ خواهد داد شرایط اینگونه است که توانایی بسیار بالایی برخوردارند و حتی می تواند با فرشتگان بجنگند و به سمت انسان‌های بی‌دفاع حمله برده و آنها را نابود کند.
شاید اینگونه به نظر برسد که هیچ سلاحی نمی تواند با آنها به مبارزه بپردازد حالا از دید دیگری به این داستان نگاه کنیم فرض کنید انسانی در این کره زمین وجود دارد که قدرت بسیار زیادی دارد و توانایی مبارزه با شیطان ها را دارد و حتی این توانایی را در خود دارد که بتواند تامین آنها را به جهنم برگرداند در دنیای بازی های کامپیوتری چنین ایده ایی بسیار کم و محدود ساخته شده اما شرکت بلیزارد از این موضوع داستانی بسیار استقبال کرده و چندین عنوان جذاب و جالب را درباره این موضوع ساخته است آنها در بازی دیابلو توانستند میلیون‌ها طرفدار را جذب خود کنند.

جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4
جزئیات و بررسی تاریخ عرضه کلاس نکرومنسر بازی Diablo III PS4

این بازی PlayStation با همه بازی هایی که در این سبک وجود دارد تفاوت فاحشی دارد. ماجرا به طور خلاصه از این قرار می باشد که یک خبر بسیار جنجالی در جهنم به گوش همه می رسد که گویا همه شیطان ها برای سفر کردن و رفتن روی کره زمین با هم می جنگند و در نهایت سه برادر به خاطر جرم های زیادی که مرتکب شدند و کشتن تعداد زیادی از شیطان ها و همچنین نافرمانی از فرمان ها از جهنم اخراج می شوند و حق ندارند هرگز روی کره زمین پا بگذارند در این میان یکی از این سه برادر به نام دیابلو نافرمانی کرده و دروازه جهنم را باز می کند و به همراه دو برادر خود به کره زمین حمله می کند.
در این میان یکی از فرشته ها به نام Tyael از موضوع مطلع می شود و با جمع کردن تعداد بسیار زیادی از جادوگرها برای اسیر کردن این سه برادر تلاش می‌کند و به موفقیت دست پیدا می کند. ولی دیابلو ازهوش بسیار زیادی بهره می برد در نهایت موفق می‌شود از دست آنها فرار کند و به حالتی نامرئی مانند برسد حالا او نمی تواند به همین شکل بماند و به سرنوشت برادرهایش نگاه کند برای همین او به مغز پادشاه وارد می‌شود و به جادوگرها دستورمی‌دهد تا برادرهایش را آزاد کند اینجاست که داستان این بازی شروع می شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 4 =