جزئیات و بررسی تایید رسمی عرضه بازی Death Mark PS4 در غرب

جزئیات و بررسی تایید رسمی عرضه بازی Death Mark PS4 در غرب

جزئیات و بررسی تایید رسمی عرضه بازی Death Mark PS4 در غرب

Death Mark یک بازی ترسناک و مهیج است. این بازی در کشور ژاپن ساخته شده است و نام استودیو سازنده ی آن Experience، می باشد. این بازی برای PS Vita،‌ Playstation 4 و Nintendo Switch عرضه و منتشر شد. بازی Death Mark به گونه ای شروع می شود که دراطراف و بخش هایی از شهر توکیو یک شایعه ی عجیب و غریب پخش شده است. شما در این مکان ها قرار دارید و برای بررسی این شایعه در این مکان ها انتخاب شده اید.
این مکان شلوغ و پر رفت و آمد، اچ نام دارد. شایعه مربوط به ناپدید شدن افراد و سپس مرگشان می باشد به این صورت که در بدن این افراد، علامتی درست مثل یک خال مادر زادی یا ماه گرفتگی ظاهر می شود و بعد به طرز اسرار آمیزی می میرند. بعد از مرگ،این علامت روی بدن این افراد باقی می ماند. چنین چیزی قطعا ترسناک است شما باید دلیل این اتفاق مشکوک را پیدا کنید. در واقع شروع مرگ این افراد به گونه شروع می شود که ؛ یک شخص به طور مشکوک و عجیبی که در بالا به آن اشاره شد، جان خود را از دست می دهد و پس از آن، این رویداد به عنوان یک داستان محلی در بین مردم نقل می شود.

جزئیات و بررسی تایید رسمی عرضه بازی Death Mark PS4 در غرب

بعضی از مردم دلیل مرگ این فرد را مواجه شدن آن با ارواح سرگردان و اعصبانی می گویند. در این بازی، شما، حافظه ی خود را از دست داده اید و همچنین در مقابل خانه ای قرار می گیرید که از افرادی که علامت بر بدن خود دارند، محافظت می شود. آن خانه شما را به خود جذب می کند. به طوری که به سمت آن خانه قدم بر می دارید. یک عروسک زیبا در آن خانه وجود دارد، وقتی به آن خانه رسیدید در آن خانه باز می شود و آن عروسک به شما خوش آمد می گوید. و با شما حرف می زند. اگر در این وضعیت بمانید، شما هم مانند بقیه ی افراد خانه، جان خود را از دست می دهید.
شمارش معکوس شما هم، هم مانند بقیه برای مرگتان، آغاز شده است. شما باید برای نجات خود و بقیه، به دنبال سرنخ هایی باشید و جستجو خود را ادامه دهید. در این جریان ها، شما باید سعی کنید از دست ارواح عصبانی و سرگردان به دور باشید و در حین کارها زنده بمانید. کلمات، مهم ترین عامل در حل این ماجرا می باشند که به شما کمک می کند به یاد اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است بیفتید. هنگامی که کلمات ناپدید می شوند، شما باید زمین خود را حفظ کنید.
در بازی Death Mark،مرگ ها، ناگهانی و اتفاقی روی می دهند و برای مرگ افراد، علت های ناشناخته و ناامید کننده ای وجود دارد. دراین بازی، شما باید بر روی واقعیات متکی شوید و باید، سعی کنید ناشناخته ها را کشف کنید. این بازی به گونه ای طراحی شده است که همان طور که بازیکان خود عمارت مرموز را کشف می کند، در گفت و گو ها و انتخاب ها دخالت می کند که باعث می شود بر نتیجه ی انجام بازی تاثیر بگذارد.
به طوری که برخی انتخابات به خشونت می انجامد که برای مبارزه با این ارواح عصبانی و سرگردان و دفاع از خود،باید از موارد مختلفی در بازی استفاده کنند. بازی Death Mark از رمانی قدیمی برگرفته شده است که از بازی های ترسناک و مهیج به شمار می آید. همان طور که گفته شد، این بازی، ابتدا بر روی پلی‌استیشن ویتا عرضه شد. بعد از آن به دلیل استقبال زیادی که از این بازی شد، انتشار آن بر روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در آمریکای شمالی و اروپا نیز صورت گرفت.

جزئیات و بررسی تایید رسمی عرضه بازی Death Mark PS4 در غرب

همچنین پس از مدت‌ها انتظار، که بازیکنان و طرفداران این بازی داشتند استودیوی سازنده ی آن، اعلام کرد که بازی Death Mark، بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر می شود. شرکت Aksys Games، در سال ۲۰۰۶، توسط Akibo Shieh تاسیس شد. تخصص این شرکت، ترجمه و محلی سازی بازی های ویدئویی ژاپنی به زبان انگلیسی می باشد. مرکز فرماندهی این شرکت، تورنس می باشد و محصولات آن کنسول بازی ویدیویی و بازی های آنلاین می باشد. www.aksysgames.com سایت این شرکت می باشد Aksys Games، برای شرکت Arc System Works بازی های زیادی را منتشر کرده است. همچنین این شرکت در امریکای شمالی، برای برای ناشر اروپایی Rising Star Games، توزیع کننده نیز می باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 5 =