جزئیات و بررسی تایید ساخت بازی Titanfall 3 PS4 از سوی EA با خرید استودیو ریسپاون

جزئیات و بررسی تایید ساخت بازی Titanfall 3 PS4 از سوی EA با خرید استودیو ریسپاون

خوب معلومه که باید این استودیوی قدرتمند رو می خرید، چون در کل با هم همکاری های خوبی هم داشته اند و اینکه استودیو ریسپاون در اصل مدیر اجرایی این بازی پلی استیشن یعنی تیتان فال ۳ هم هست. خوب حالا بهتر هم شده دیگه به جای این که این کمپانی بزرگ و این استودیو با هم همکاری کنند در واقع دیگه کلا یکی شده اند و احتمالا بسیار قدرتمند تر هم خواهند شد. مدیر عامل این کمپانی هم گفته که این استودیو از نظرشون بسیار قدرتمند هست و اینکه توانایی ساخت بازی های فوق العاده ای را هم دارد پس حالا با یکدیگر می توانند آینده ی قدرتمند تری هم داشته باشند.
مدیر عامل این استودیو هم نیز گفته ما مجبور نبودیم به مجموعه ی کمپانی الکترونیک آرتز بپیوندیم و اما وقتی فکر کردیم احساس کردیم که به نفع ما هم هست که این طور بشه و با هم به جای همکاری کردن یکی بشیم. فقط می دانم که این کمپانی پول زیادی برای خرید این استودیو خرج کرده و این که استودیو ی ریسپاون همیشه مثل گذشته پر قدرت ادامه می ده و مطمئنا بسیار قدرتمند تر به همراه الکترونیک آرتز به کار خودش ادامه می ده. این ها حرف ها ی مدیر عامل این استودیو هست و من هم بهش اعتقاد دارم. آن ها توانایی این که بسیار بیشتر از این موفق بشوند را دارند.

خوب کمی راجع به این بازی قوی و جذاب برای شما توضیح می دهم تا متوجه بشوید که منظور از استودیو ی قوی چیست.
Titanfall یک بازی تیراندازی و همین طور این بازی نیز اول شخص است. بازیکنان به عنوان “خلبانان” سرباز ناپدید می شوند که می توانند با استفاده از تاتیک های تکاملی، تکتون، چالش برانگیز و مکانیزه، به اهداف مبتنی بر خواسته ی خودشان برسند. این بازی بر روی مستعمره های خالی و جنگی پراکنده شده در ناحیه فرسایشی اکتشافات فضایی یا شرکت تولیدی بین ستارگان (IMC) یا ماموریت مرزی است. اما آنلاین می توانید فقط آن را به صورت چند نفره بازی کنید، اما شامل عناصر تک نفره ای مانند طرح، گفتگوی شخصیت و شخصیت هایی بدون بازیکن (NPCs) است.
Titanfall هیچ حالت آفلاین، تک نفره و یا محلی splitscreen ندارد و لینک سیستم را از طریق یک شبکه محلی (LAN) پشتیبانی نمی کند. وینس زامپلا، بنیانگذار Respawn، این بازی را به عنوان “مقیاس، عمودی و داستانی ” به سبک تیرانداز اول شخص از بازی چند نفره را توصیف کرده است. تا دوازده بازیکن انسانی انواع خلبان خود را انتخاب می کنند و بر روی نقشه از ابتدای بازی خارج می شوند. تیتان ها می توانند به صورت دوره ای مستقر شوند، بر اساس تایمر روی صفحه، شما باید شمارش معکوس خود را قبل از اینکه تایتان ها احضار شوند، به صفر برسانید.
کشتن بازیکنان دیگر، میزان زمان باقیمانده را کاهش می دهد. هنگامی که احضار شوند، به بازیکنان “انتظار برای Titanfall” گفته می شوند، و پس از آن یک تیتان از آسمان می افتد و توسط یک نیروی محافظ احاطه می شود. بر خلاف شخصیت های بازی در بازی هایی مانند Call of Duty و Battlefield، خلبانان چابک هستند و بازیکنان حرکت روی دیوارها، پرش دوگانه با یک بسته جت، سرازیری بیش از موانع، حرکت در سراسر ziplines، و زنجیره ای با هم دارند. combos کنترل های خلبان و تیتان به جز جایی که پرش دو لبه خلبان به خط تیتان می رسد.
همانطور که تیتان نمی تواند پرش کند، دقیقا به همین حالت است. تیتان ها، در جایی میان تانک های نبرد و یک دسته کمتر از خلبانان چابک هستند. جنگ ها عبارتند از سربازان هوش مصنوعی (چشمه های انسانی و طیف های روباتیک) که به عنوان رقابت، پشتیبانی و مناظر انسانی طراحی شده اند. بازی ها با مسابقه ای که به تیم dropship تخلیه تیم از دست رفته پایان می یابد. توانایی های تاکتیکی خلبان شامل چشم انداز اشعه ایکس، پنهان سازی نامرئی و افزایش سرعت بازسازی است. خلبانان از سلاح های قابل تنظیم سنتی استفاده می کنند، از جمله یک تفنگ ساچمه ای نیمه اتوماتیک، مسلسل، تفنگ ساچمه ای، تفنگ تک تیرانداز و نرم افزار Smart Pistol Mk5. دومی قفل بر روی اهداف متعدد قبل از شلیک عکس های متعدد در پشت سر هم قرار می گیرد.
بازیکنان به طور کلی نیاز به سه عکس هوشمند تپانچه دارند. تپانچه همچنین می تواند در اطراف گوشه ها شلیک کند. تمام خلبانان سلاح ضد تایتان را مجهز می کنند. خلبانان می توانند روی تیتان به “rodeo” شلیک کنند و نقاط ضعف خود را ساقه بزنند یا از چهار سلاح ضد تایتان استفاده کنند تا آنها را از بین ببرد. خلبانان پخش می توانند از تیتان هایی که آسیب زیادی دارند را حذف کنند و تایمر جایگزینی تیتان بر روی مرگ تیتان بازنشانی می شود. سه کلاس منحصر به فرد تیتان، انواع سبک، متوسط و سنگین، با سرعت و زره معکوس مرتبط است : کل اطلس، Ogre بزرگ و ناوگان Stryder footed. دو کمپانی دو شاسی بعد از اتمام هر دو کمپین جبهه باز شده و بعد از آن نیز با باز کردن قفل باز شدنی می شوند.
هر شاسی دارای یک هسته مربوطه است که بر روی یک تایمر خنک کننده کار می کند : به ترتیب، افزایش آسیب، افزایش سپر، و خطوط نامحدود. گزینه ها ی توانایی تاکتیکی شامل متوقف کردن مهمات دشمن در محدوده زمانی می شود که بتواند در جهت حرکت آنها، انتشار سیگنال الکتریکی برای صدمه زدن و خلع سلاح کردن خلبانان از بالا رفتن تیتان و راه اندازی یک دیوار دفاعی علاوه بر این، بازیکنان می توانند دو کیت پرنی را برای استراتژی مورد نظر خود سفارشی کنند. اسلحه اصلی آنها شامل راکت ها ی پرتاب کننده، توپ ها ی رعد و برق و چینگ ها است. تیتان ها می توانند به صورت خودمختار در گارد محافظ و پیروی کنند، که به ترتیب تیتان را به منظور محافظت از مجاورت آن ها با خلبان خود به ترتیب هدایت می کنند.

۱۵ بازی چند نفره و پنج حالت چند نفره در بازی پایه وجود دارد. در Deathmatch تیم Deathmatch سنتی رقابت برای بزرگترین تعداد کشتن را با هم می کند و ربات ها را می کشد و کشتن تیتان شمارش می شود. خلبان شکارچی شبیه به یک مخرب است، اما فقط تعدادی خلبان را می کشد. در Hardpoint Domination، هدف ضبط و دفاع از مناطق نقشه است. آخرین تیتان ایستاده، بازیکنان بازی در تیتان یک زندگی واحد دارند. همچنین یک حالت پرچم وجود دارد. تمام حالت ها مبتنی بر تیم هستند و هیچ آزادی برای همه وجود ندارد.
تکمیل چالش ها توانایی ها ی جدید، سلاح ها، فرصت ها ی سفارشی سازی، و کارت های سوخت را باز می کند : قدرت تک نفره ی تک زندگی که باعث افزایش موقت می شود، مانند کاهش انتظار تیتان، سلاح های نارنجک نامحدود و یا به عنوان یک Spectre کنترل شده توسط کامپیوتر پنهان. بازیکنان می توانند تا سه کارت به یک مسابقه برسند. بازیکنان چند نفره از طریق مسابقات چند نفره امتیاز کسب می کنند که تجهیزات جدید و مزایا را باز می کند. بازیکنان که به سطح ۵۰ می رسند می توانند به سطح ۱ بازگردند و رتبه خود را برای کسب امتیاز سریع تر و یک آیکون معتبر در کنار نام خود باز کنند.

“چند نفره” مبارزات انتخابی از بازی چند نفره منظم بازی (به نام کلاسیک داخلی ) جدا می شود و به عنوان یک آموزش پیشرفته عمل می کند. این بازی پلی استیشن ۴ به عنوان چند نفره با عناصر تک نفره، مانند توالی سینمایی اسکریپت، گفتگو شخصیت غیر قابل پخش، یک موسیقی متن بازی در بازی و جلسات صوتی است. کمپین های جداگانه ای برای جناح های مهاجمان و IMC وجود دارد و این بازی به طور تصادفی بازیکن را برای یک سری از ۹ نقشه اختصاص می دهد. هر ماموریت با نوع خاصی از بازی و نقشه، با حداقل روایت صدای بلند، که بعدا حذف شد، مرتبط می شود.
ما
مور پلیس ارتش غیر نظامی مرزی و مقاومت در برابر استفاده از منابع مستعمراتی IMC است. مهمترین اعضای این گروه عبارتند از جانبازان تیتان جنگ و رهبر پیشین سوسیال مک آلن، متخصص و مهندس هوش مصنوعی Bish و سرآمد سرود Marauder Corps سارا شرکت بین المللی IMC متخصص در استخراج منابع طبیعی است و به مرز ثروتمند مرزی برای کسب و کار آمده است. بازیکنان اصلی آن ها معاون دریای مربی گریوس فرمانده عملیات مرزی، متخصص بلیس و متخصص هوش مصنوعی Spyglass است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 19 =