جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4

طبق آخرین اخبار بازی PS4، متوجه کلیپ های کوتاهی که شبکه مجازی توییتر در مورد بازی Overwatch منتشر کرده است، شده ایم با توجه به این ویدیو ها باید منتظر سه تا نقشه جدید باشیم. در سالگرد بازی overwatch که در تاریخ { ۲ خرداد } شروع می شود، نظاره گر نسخه GOTY در این بازی هستیم. علاوه بر آن، آیتم ها و حالت های جدیدی به این بازی اضافه می شود به طور مثال؛ اسکین های متفاوتی که منحصر به فرد قهرمان های بازی است. نا گفته نماند که شاید، شاهد امکان اضافه شدن حالتی جدید هم به این بازی باشیم.
با ما باشید تا با مپ های جدیدی که برای منطقه های جدید در نظر گرفته شده، بیشتر آشنا شویم؛مپ های جدید شامل :Temple of Anubis و Eichenwalde و نیز Darado می باشند. که در طول بازی با آن ها آشنا خواهید شد. این حالت ها در گذشته فقط دارای یک عدد نقشه بودند که، ECOPOINT : ANTARCTIA نام دارد. همچنین وبلاگی که درباره این بازی است و خبر ها و موضوعاتی که در مورد این بازی است را منتشر می کند، نام این نقشه را آرنا گذاشته اند و این نقشه را با این نام می شناسند.

جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4

و اما به نسخه جدید بازی اگر توجه کنید حتما شاهد کلمه Arena maps شده اید. این کلمه که برای نقشه های جدید و اشاره کردن به آن ها مورد استفاده می باشد وصف کننده این است که نقشه های نام برده شده برای حالت آرکید سه در برابر سه و همچنین یک در برابر یک ، ممکن است که مورد استفاده قرار گیرد. در پی اتفاقات گفته شده، شایعه پراکنی هایی هم صورت گرفته است که صحت و درستی آن هنوز معلوم نیست و رسمی نشده است!
این شایعه ها از قبیل؛ اسم جدیدی که برای بازی در نظر گرفته شده arena می باشد و تمام نقشه های نام برده مخصوص این حالت است و متعلق به این حالت می باشد.یا این که گفته شده گیمرها، وظیفه نابودی وسایل خاصی در این بازی را دارا هستند. ولی همان طور که گفتیم ایم حرف ها فعلا در حد همان شایعه باقی ماندند.
اکنون می خواهیم با بازی OVERWATCH آشنایی بیشتری پیدا کنیم؛سازنده این بازی کمپانی بلیزارد نام دارد ؛ این کمپانی، بازی” OVERWATCH ” را به عنوان یکی از جدید ترین بازی هایش معرفی و منتشر نموده است ؛ این بازی در مورد تیر اندازی اول شخص می باشد .
کمپانی بیلزارد به عنوان اولین تجربه اش در مورد این سبک بازی ابراز نگرانی کرده بود؛اما خوشبختانه، به دلیل اطلاعات کاملی که در مورد این بازی داشت باعث شد این بازی به خوبی این سبک را اجرا کند. دو موضوعی که در این بازی بسیار مهم است ، موضوعاتی از قبیل؛ بالانس داشتن و توانایی محور بودن می باشد. حتی اگر به بازی هایی که در این نوع سبک موفق بودند توجه کنیم، خواهیم دید که این دو مورد اساسی را به خوبی رعایت کرده اند.
از جمله بازی های موفق می توان به بازی های QUAKE , و همچنین بازی COUNTER STRIKE اشاره کرد. تعداد قهرمانانی که در بازی overwatch حضور دارند ۲۱ عدد می باشند و نیز هر یک از این قهرمانان در این بازی دارای توانایی ها و قابلیت ها و کاربردهای متفاوتی هستند که هر یک با دیگری تفاوت دارند.
همچنین دسته بندی های قهرمانان به این طریق است؛در کلاس هایی به تعداد ۴ تا و با نام های ۱.تانک ۲. مهاجم ۳. مدافع و ۴. پشتیبان.
هر کدام از این ۲۱ قهرمان دارای ۲ توانایی منحصر به فرد می باشد!همچنین یک توانایی آلتیمت را هم دارا است. این توانایی بعد از مدتی قابلیت شارژ کردن دارد و نیز خیلی هم قدرت مند می باشد. و در نهایت چیزی که باعث برنده شدن و پیروزی شما می شود، شخصیت قهرمانان نیست! بلکه توانایی شما در بازی کردن است. از نقاط قوت این بازی می توان به مفرح بودن این بازی اشاره کرد.
در این بازی هیچ گونه مبارزه یا خون و خون ریزی وجود ندارد بلکه همه اتفاقات در یک محیط بسیار فانتزی و سرگرم کننده رخ می دهد. از دیگر اتفاقات بسیار خوبی که در این بازی اتفاق افتاده، داشتن سرور های عالی است. برای ما ایرانی ها که در بیشتر نقاط کشورمان اینترنت با سرعت بالا وجود ندارد، این اتفاق بسیار خوشحال کننده است! با این قابلیت ما حتی با یک اینترنت معمولی هم می توانیم به این بازی دسترسی پیدا کنیم و به راحتی به بازی کردن بپردازیم.

جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی تایید سه نقشه حالت آرکید بازی Overwatch PS4

پس اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود می گردید بازی overwatch” ” را حتما به شما پیشنهاد میکنم. کنسول های بازی که به این بازی دسترسی دارند شامل؛ کنسول بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی می باشند. یکی از مواردی که این بازی را ضعیف جلوه داده است؛ نداشتن المان قوی است. این موضوع که بسیار برای کاربران بازی مهم است باعث کم شدن طرفدارانش شده است.
کاربران به حالت گرافیکی بازی توجه زیادی می کنند و یکی از بازی هایی که در مورد حالت گرافیکی اش حرف اول را می زند، با گذشت سال های زیاد بازی WORLD OF WARCRAFT می باشد. سال ها پیش یک سری از این بازی منتشر و عرضه شد اما هنوز هم این بازی معروف، طرفداران خودش را دارا است و آن هم فقط به دلیل گیم پلی قوی است، که این بازی در خود جای داده است.
به عنوان کلام آخر؛ بازی overwatch یک بازی سرگرم کننده است که فضایی فانتزی دارد به همین دلیل ما این بازی را برای رده سنی ۱۲ سال یا بالای ۱۲ سال پیشنهاد می کنیم. کمپانی بلیزاد نام شرکت سازنده بازی overwatch می باشد. این کمپانی در دسته بندی کمپانی های معروف قرار می گیرد. همچنین این کمپانی جزئی از ۳ سازنده برتر دنیا است!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 4 =