تایید کمپانی سازنده بازی Dark Souls Remastered

جزئیات و بررسی تایید کمپانی سازنده بازی Dark Souls Remastered PS4

یکی از نویسندگان برجسته سایت کوتاکو، “لورا کیت دیل”، که در مورد بازی پلی استیشن ۴ Dark Souls، خبر خوشی را برای کاربران آن مطرح کرده بود و آن ها را از انتشار نمونه بازسازی شده آن در آینده مطلع کرده بود، در نهایت، کمپانی سازنده این بازی را معرفی کرد تا شاید برخی سوالاتی که از این بازی برای هواداران آن بوجود آمده بود، پاسخ دهد.

با توزیع نسخه بازسازی شده بازی جذاب “دارک سولز” در اواسط سال میلادی ۲۰۱۸، کمپانی “باندای نامکو اینترتیمنت” فقط در مورد کلیات این بازی سخن به میان آورد و به جز معرفی آن هیچ توضیح دیگری در اختیار کاربران قرار نداد و به سوالات ذهنی هواداران پاسخی نداد.
این بازی که در حال حاضر برای انواع دستگاه های Sony، Microsoft، Nintendo و PC منتشر شده، در نهایت به لطف نویسنده کوتاکو، به صورت جزئی تر معرفی شد و در مورد تغییراتی که اعمال شده و حتی کمپانی سازنده آن سخن گفت.

بر اساس این بیانیه، استودیو به اختصار “کیو ال اُ سی”، وظیفه ساخت این بازی را برعهده گرفته است که البته در این مسیر پر مشقت که بیش از یک سال به طول انجامیده، استودیو “فرام سافت وار” هم در این پروژه، یعنی ساخت نسخه بازسازی شده بازی به نام Dark Souls Remastered، در کنار استودیو QLOC فعالیت داشته اما به گفته برخی، وظیفه اصلی آن، بر عهده استودیوی “کیو ال اُ سی” بوده است.

این موضوع نشان دهنده این است که اگرچه کمپانی سازنده آن تا مدت ها مشخص نبوده است، ولی در تمام این مدت این استودیو مشغول ساخت این بازی بوده است و این پروسه اتفاقی و لحظه ای رخ نداده است که QLOC اعتبار خود را به خاطر یک بازی کوچک آن هم یک شبه از دست بدهد.

جزئیات و بررسی تایید کمپانی سازنده بازی Dark Souls Remastered PS4
جزئیات و بررسی تایید کمپانی سازنده بازی Dark Souls Remastered PS4

شاید شما از استودیو موفق QLOC شناخت چندانی نداشته باشید، پس شاید بهتر باشد که کمی از سابقه این استودیو برایتان بازگو کنم.استودیو فوق الذکر حدود ده سال پیش یعنی سال ۲۰۰۹ میلادی در پایتخت کشور لهستان یعنی شهر زیبای Warsaw (ورشو) تأسیس شد و از جمله اهداف این مجموعه، بومی سازی و همچنین پورت کردن گیم های مختلف بوده است.

مجموعه کارهایی همانند بازی “سوپر استریت” که برای دستگاه های “پی سی” مبتنی بر سیستم عامل ویندوز، “دراگونز دوگما : دارک آریسن”، “ایس کمبت : آزولت هاریزون”، “دی اِم سی : دویل مای کری”، “فایتر IV : آرکید اِدیشن” و همچنین “هل بلید : سنوآس ساکریفایس” را در رزومه کاری خود دارد.

با همه این تفاسیر،هنوز نام شرکت سازنده و یا حتی استودیوی سازنده بازی “دارک سولز ریمسترد” برای کنسول Nintendo سوییچ فاش نشده است. اما می توان گفت که حداقل QLOC نمی تواند دربین گزینه های امکان پذیر برای ساخت این بازی باشد.

چراکه با بررسی پورت هایی که در حال حاضر در حال ساخت در این استودیو می باشد، نامی از این بازی دیده نشد. و این حکایت از آن دارد که وظیفه ساخت این بازی برای کنسول Nintendo بر عهده دیگر سازندگان و استودیوهای دیگر می باشد که احتمالا در حال حاضر مشغول به فعالیت وساخت این بازی نیز هست.

بر اساس بیانیه ای که به تازگی از طرف کمپانی نامکو منتشر شده است، این بازی با قیمت احتمالی ۴۰ دلار روانه بازار خواهد شد و همچنین این شرکت اظهار داشت که این محصول قابل دسترسی برای کنسول های ایکس باکس One، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ خواهد بود.
طبق این بیانیه، زمان در نظر گرفته شده برای انتشار این بازی در تاریخ ۲۵ام مه ۲۰۱۸ که در واقع مصادف با ۴ام خرداد ماه ۹۷ شمسی است، می باشد.داستان این بازی مربوط به عصر باستان می باشد که در آن زمان با کشف آتش، گمراهی و ظلمت برای همه نابود شد و ارباب های ارواحان با استفاده از روشنی آتش، به مرور قدرت بیشتری پیدا کردن و حال به مرتبه خدایی رسیده اند.

جزئیات و بررسی تایید کمپانی سازنده بازی Dark Souls Remastered PS4
جزئیات و بررسی تایید کمپانی سازنده بازی Dark Souls Remastered PS4

“گویین” نام خدایی بود که در بین دیگر اربابان، با کمک یارانش قیام کردند.در این بازی شما در قالب شخص زندانی هستید که توسط اسکار نجات پیدا می کنید و پس از دریافت اطلاعاتی در مورد نحوه شکستن طلسم این دنیای تاریک، جنگ خود را آغاز می کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =