جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن

کمپانی سازنده بازی Get Even تریلرهنگام عرضه این بازی پلی استیشن را در دسترس کاربران قرار داده است این کمپانی که با نام Bandau Namco شناخته می شود با همکاری استودیو فارم ۵۱ دست به انتشار این ویدیو زده اند. مدت زمان این تریلر دو دقیقه می باشد و محیط هایی که در بازی وجود دارند را به تصویر می کشد و همچنین صحنه‌هایی در آن وجود دارد که می توانیم اتمسفر تاریک بازی را ببینیم و همچنین نقاشی های مرموز را در آن مشاهده کنیم.
این بازی یک بازی شوتراول شخص می باشد و در ژانر ترسناک دنبال می شود سازنده های این بازی معتقدند که داستان آنها مانند فیلم ها می باشد و شما بازی را به عنوان شخصیتی به نام کول بلک آغازخواهید کرد کسی که چیز زیادی در ذهنش باقی نمانده و فقط می داند باید به دنبال یک دختری بگردد که به او یک بمب وصل شده می باشد. وقتی در بازی پیش می روید کم کم بیشتر با این شخصیت آشنا می شوید و چیزهایی درباره او مشخص می شود و در نهایت کم کم خواهید فهمید که آن دختر چه کسی است.

جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن
جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن

این بازی PS4 قرار بود در تاریخ ۵ خرداد ماه مصادف با ۲۶ مه در دسترس کاربران قرار بگیرد ولی به دلیل اتفاقاتی که در شهر منچستر رخ داد و حمله های تروریستی که در این شهر انجام شد کمپانی سازنده بازی اعلام کرد که قصد دارد بازی را با کمی تاخیر در دو تیر ماه مصادف با ۲۲ ژوئن در دسترس کاربران قرار بدهد.اما بیایید این بازی را دقیق تر بررسی کنیم، این بازی سال ها پیش معرفی شد و قرار بود در دسترس کاربران قرار بگیرد ولی در پیچ و تاب هایی گیر کرد و مدت زمان ساخت آن به قدری زیاد شد که استانداردهای بازی سازی به اندازه یک نسل تغییر کرد، ولی هنوز این بازی در دسترس کاربران قرار نگرفته بود بالاخره بعد از انتشار تریلر مشخص شد که با یک بازی داستان محور روبه رو خواهیم بود.
قرار بود این بازی دارای داستانی باشد که بسیار اتمسفر تاریکی و سیاهی دارد و برای گیمرها به تجربه دلپذیری تبدیل شود برخی علت تاخیر در انتشار این بازی پس از اتفاقات منچستر را این می‌دانند که محتوای این بازی کمی با اتفاقات تروریستی همخوانی دارد می‌توان گفت اقدام کمپانی منتشر کننده این بازی درباره تاخیر در انتشار بازی اقدام صحیحی بوده است.
می توان گفت بهترین موضوع ها درباره این بازی، موسیقی و روایت داستان می باشد حتی داستانی که به آن نقدهایی وارد است توانسته یکی از بهترین قسمت‌های این بازی باشد اولین قسمت از داستان بازی مربوط به گره افکنی در بازی می باشد در شروع بازی بازیکن ها جوری تحت تاثیر قرار می گیرند که ممکن است دیگر نتوانند تا پایان بازی را رها کنند.
می توان گفت سازندگان این بازی به خوبی توانستند تله های جذابی برای بازیکن ها تعبیه کنند یک دختر که به او یک بمب بسته شده است در کنار تیمارستانی که پر از مریض های روانی می باشد و همچنین یک مرد که اطلاعاتی درباره گذشته خود ندارد و به دنبال حقیقت است در کنار هم یک پکیج بسیار جذاب برای یک داستان می باشد به همه اینها یک شخصیت مرموز و عجیب به نام RED را اضافه کنید که دارای صدا و گویش خاصی می باشد. حالا می‌توان گفت که بازیکن ها به تله بازی ساز افتادند ولی سازندگان بازی بدون اشتباه پیش نمی روند.

جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن
جزئیات و بررسی تبلیغ بازی Get Even PS4 در ویدیوی آن

اول اشتباه که در این بازی شاهد آن هستیم این است که روایت بازی گنگ خواهد بود که وقتی در بازی پیشرفت بکنید با اسم ها و جاهایی روبرو خواهید شد که درباره آنها نظری ندارید و شخصیت هایی را می بینید که آنها را نمی شناسید این که بازیکن ها با همچین شرایطی روبرو شوند حرکت حرفه ایی می باشد ولی در عین حال ریسک زیادی را به همراه دارد چرا که بازیکن ها دارای هوش و حوصله متفاوتی هستند.
باید متریال بازی جوری طراحی شود که بازیکن ها بتوانند به کند و کاو بپردازند و در یک فاصله معقول به اطلاعات لازم دست پیدا کنند در واقع می‌توان گفت اگر یک بازی ساز در این مورد زیاده روی کند قطعاً بازیکن های خود را از دست خواهد داد. به طور خلاصه می توان گفت این بازی دارای یک داستان بسیار خوب می باشد که با یک گیم پلی خیلی ضعیف همراه شده است این بازی را می توان نمونه بارز داشتن یک ایده بسیار خوب و جذاب و خراب کردن آن در هنگام اجرا دانست.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =