جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers کمپانی Boss Key Productions

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers PS4 کمپانی Boss Key Productions

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers کمپانی Boss Key Productions

قراره آخر همین هفته این بازی به رایگان برای علاقه مندان در دسترس باشه و این خیلی عالیه. البته لازم به ذکر است که این رایگان بودن فقط برای کاربران استیم است که خوب این هم عالیه اما فقط برای کاربران استیم. البته کسانی هم که به این بازی علاقه دارند و یا می خواهند آن را با قیمتی مناسب تر خریداری کنند الان موقعیت مناسبی برای خریدش است. چون این قیمت مناسب هم همین آخر هفته فقط در دسترس است تا ساعت ۱۰ صبح شما می توانید آن را با ۵۰ % تخفیف ویژه بخرید و از آن لذت ببرید فکر می کنم ارزش آن را دارد تا برایش صبر کنیم.
احتمالا این کار ها برای به شهرت رسیدن یک بازی کافی باشه چون خیلی ها منتظر همچین تخفیفی برای خیلی از بازی ها هستند. و حالا این که اگه این بازی را با این قیمت فوق العاده بخرید کلی سود می کنید آخه قراره به صد نفری که خریدشون رو تایید کنند یا همون ارسال کنند تاییدیه ی خرید خودشون رو، یک کد رایگان می دهد که این کار را استودیوی سازنده ی این بازی انجام می دهد. اگه هم که کلا آن را خریداری کنید یک نسخه رایگان هم می توانید دریافت کنید به بیست تای اولی هم که نسخه ی کالکتور رو هم هدیه می دهند. که باز هم مطمئنم این هم عالیه که یک نسخه هدیه بگیرید.

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers PS4 کمپانی Boss Key Productions

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers کمپانی Boss Key Productions

یه خبر دیگه هم این که احتمالا برای دو پلتفرم X box ۱ ، Nintendo Switch هم این بازی را عرضه کنند البته باز هم این خبر قطعی نیست. اما از گفت و گو هایی که شنیده شده معلومه که شاید این اتفاق بیوفته. خوب بگذارید کمی راجع به این بازی برای کسانی که نمی دانند بگویم. البته خودم هم تازه با این بازی آشنا شدم. LawBreakers یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Boss Key Productions ساخته شده و توسط Nexon منتشر شده است. در تاریخ ۸ اوت ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن ۴ منتشر شد.

نسخه ها ی فیزیکی توسط Games Run Limited منتشر شد. علی رغم پذیرش انتقادی مثبت، LawBreakers به بدی فروخته شد، که منجر به خاموش شدن سرورهای بازی در ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ شد. بگذارید کمی هم درباره ی گیم پلی این بازی بگویم. دو تیم از پنج بازیکن باید با هم کار کنند. تا هدف مسابقه را تکمیل کنند، با یک بازی به عنوان ” قانون ” و طرف دیگر بازی به عنوان ” قطع کننده ” سر و کار دارند. هرچند تیم ها ممکن است به عنوان شخصیت هایی از طرف مقابل بازی نکنند، نقش های انتخاب شده، بدون در نظر گرفتن تیم، از همان تجهیزات و بازی استفاده می کنند. حالت ها ی گیم پلی عبارتند از:

  • حالت اول آن بار اضافی است در واقع نام آن این است. یک حالت در کل پرچمدار با یک پرچم در وسط نقشه در قالب یک باتری کاشته شده است. تیم ها باید برای گرفتن باتری به رقابت بپردازند، و سپس آن را به پایه خود بازگردانند، جایی که باید از آن دفاع کرد تا ۱۰۰٪ برسد، و سپس ۲۰ ثانیه دیگر، برای کسب یک امتیاز به کار خود ادامه بدهند. با این حال، باتری شارژ خود را حتی اگر آن را به سرقت رفته نگه دارد، بنابراین یک تیم می تواند باتری را تا ۹۹٪ کامل کند، سپس دشمن می تواند آن را سرقت کند و پس از موفقیت در دفاع از باتری ۱۰۰٪ شارژ شود. اولین تیمی که سه امتیاز به دست آورد، برنده است. حالت جالبی بود.
  • حالت دوم آن صعود نام دارد. شبیه به Overcharge، به جز باتری با یک ظرف ماهواره جایگزین شده است. درصد آپلود با خود دستگاه ارتباط ندارد، اما به پیشرفت تیم در دفاع از لینک uplink ارتباط مستقیم دارد. حالت سوم آن جنگ چمن نام دارد. سه نقطه تسخیر بین طرف هر تیم و مرکز نقشه وجود دارد. هر تیم باید حداکثر امتیازات را تا حد ممکن مشخص کند و حداکثر امتیاز را به دست آورد. هنگامی که تمام سه امتیاز بر روی یک نقشه قفل شده است، تعداد امتیازات گرفته شده توسط هر تیم به مجموع آن ها اضافه می شود و نقاط ضبط پس از ۱۰ ثانیه تنظیم مجدد کنترل خنثی می شود. اولین تیم رسیدن به ۱۶ امتیاز، مسابقه را به دست آورد. اگر هر دو تیم به مرحله نهایی متصل شوند، یک دور ” اضافه کاری ” رخ می دهد، که در آن تیم اول برای گرفتن دو امتیاز از سه امتیاز برنده می شود. که این بار جالب تر است.
  • حالت سوم آن Blitzball نیز نام دارد. هر دو تیم باید برای رسیدن به ” توپ یورو ” در مرکز نقشه مسابقه دهند. هنگامی که شخصیت توپ را کنترل می کند، باید آن را با هدف ای که در پایگاه دشمن قرار دارد به دست بیاورید، در حالی که یک ” ساعت شات ” ۳۰ ثانیه ای درهم می کشد. اگر توپ حامل توپ را نگه داشته باشد وقتی که ساعت شات منقضی شود، توپ قبل از بازنشانی در مرکز صحنه منفجر می شود و حامل آن را می گیرد. اگر توپ حامل قبل از گلزنی نابود شود، توپ کاهش می یابد و می تواند توسط هر کسی برداشته شود. اگر تیم دشمن توپ اصلی را از بین برده و آن را بردارد، ساعت شات بازنشانی می شود. اگر توپ از صحنه سقوط کند یا زمانی که ساعت شات منقضی می شود کسی آن را بر نمی گرداند، توپ به مرکز صحنه تنظیم می شود. اولین تیمی که به ۵ امتیاز برسد یا بیشترین امتیاز را پس از ۱۵ دقیقه به دست آورد، برنده مسابقه می شود.
  • حالت چهارم آن هم اشغال نام دارد. یک نقطه ضبط دایره ای در مرکز نقشه قرار می گیرد. پس از فعال شدن، یک تیم باید مسابقه را برای نگه داشتن نقطه و کاملا حذف تیم دشمن را از نقطه به منظور کسب امتیاز برای تیم خود انجام دهد. هر ۴۵ ثانیه، نقطه ضبط به نقطه دیگری از نقشه چرخانده می شود و پس از یک وقفه ۱۰ ثانیه ای دوباره فعال می شود. هر تیم که ۲۰۰ امتیاز داشته باشد یا بیشترین امتیاز را در ۱۵ دقیقه به دست آورد، برنده مسابقه می شود.

حالا می رسیم به تیم Deathmatch
هر یک از تیم ها وظیفه دارند که به عنوان مخالفان بسیاری را به قتل برسانند. تیمی که به حداکثر مقدار کلاسیک کشته شده یا بیشتر، پس از زمان اختصاص داده شده، برنده شده است. خوب ژانر این بازی که تیر اندازی اول شخص است و طراح آن دن ناننی است و همچنین کارگردان این بازی کلیف بلیس زینسکی نام دارد احتمالا باید روس باشد. این بازی فعلا در پلتفرم های مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن چهار عرضه شده.

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers PS4 کمپانی Boss Key Productions

جزئیات و بررسی تجربه رایگان بازی Lawbreakers کمپانی Boss Key Productions

شخصیت اصلی آن از روی ترامل ایساک طراحی شده. دیگه بهتره اگه با این بازی آشنایی ندارید آن را به رایگان تجربه کنید و اگه خوشتون اومد اون رو حتما خریداری کنید. البته خوب باید حتما کاربر استیم باشید و این که جالب تر از همه هدیه های خاصی هست که قراره به همه ی خریدار ها، صد نفر اول و همچنین به بیست نفر اول تعلق بگیره. خوب با اطلاعاتی که راجع به این بازی در دسترس است مطمئنم انواع حالت هایی که درباره ی این بازی نوشتم جالب بوده مخصوصا این که بیشتر از همه تایم هر کس به باتری و حتی دفاع از اون مربوطه.
خوب باز کسانی که بازی را انجام داده باشند احتمالا خیلی اطلاعات بیشتری دارند. اما حتی خودم هم واقعا مشتاقم که این بازی را به رایگان تجربه کنم و احتمالا که خوشم میاد آن را با قیمتی خوب خریداری کنم. خوب دیگه بهتره سخن رو کوتاه کنم تا منتظر این اتفاق جالب در آخر هفته باشید. احتمالا اگه طرفداران این بازی بیشتر شود بر روی پلتفرم ها ی دیگر هم عرضه بشود. و بازیکن ها از این بازی در هر پلتفرمی که بخواهند لذت ببرند.

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of