جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا

جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا

جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا

برای نخستین بار تروفی های واقعی به صورت فیزیکی در اختیار کاربران کنسول های پلی استیشن قرار گرفت. طبق گزارشات بدست آمده، یکی از شعبه های کمپانی PlayStation در استرالیا قرار است ۴ نوع از تروفی های واقعی این شرکت را در اختیار دارندگان کنسول ها قرار دهد. با توجه به مصاحبه یکی از کارمندان این کمپانی در استرالیا، اهدای تروفی های واقعی برای اولین بار است که صورت میگیرد و تا به حال هیچ کدام از شرکت های سازنده بازی این کار را انجام نداده اند. بدون شک کاربران و هواداران Sony و PlayStation برای گرفتن تروفی ها تمام سعی خود را خواهند کرد.

جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا
جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا

برای به دست آوردن این تروفی ها ابتدا کاربران باید یکسری شرایط را داشته باشند. اولین شرط این است که باید اهل استرالیا بود. شرط دوم این بوده که بازیکنان باید در بعضی از بازی هایی که قرار است در آینده برای PlayStation عرضه شود، تروفی پلاتینیوم به دست آورند. تا به حال بعضی از بازی هایی که باید در آن ها تروفی پلاتینیوم به دست آورد، معرفی شده اند. این بازی ها شامل FIFA 18، بازی کالاف دیوتی و Gran Turismo Sport می باشد.
به زودی چهارمین بازی نیز اعلام خواهد شد.برای تعریف معنای واژه تروفی میتوان گفت تروفی به جایزهای گفته شده که برای بازیکنان در نظر گرفته میشود. در واقع با دادن جایزه یا هدیه به بازیکنان می توان انگیزه آن ها را برای ادامه مسابقه، رسیدن به مراحل بالاتر، دست یافتن به رمز و رازهای بازی، انجام ماموریت های مختلف و حرکات متفاوت افزایش داد. بازی ها در Play Station Network شامل تروفی هستند که بازیکنان باید با توجه به عملیات هایی که در طول مراحل مختلف بازی طی کرده اند، تعدادی تروفی به دست آورند. به عبارتی دیگر تروفی برای ترغیب کاربران و بازیکنان برای ادامه بازی در نظر گرفته شده است.

از دو طریق می توان تروفی را بدست آورد:

 1.  سعی و کوشش مداوم و انجام عملیات های دشوار
 2.  به دست آوردن تروفی ها بدون هیچ گونه سعی و تلاش

به دلیل آن که کاربران بازی های ویدیویی زمان زیادی را صرف این بازی ها کرده و بیشتر وقتشان را به این سرگرمی ها اختصاص می دهند، کمپانی Sony تصمیم میگیرد که جوایزی را به این افراد اهدا کند. این جوایز به شکل تروفی به بازیکنان داده میشود و با توجه به تعداد مراحل طی شده، نوع تروفی و میزان امتیاز تعیین خواهد شد. در تمام بازی های PlayStation، نوع تروفی مشخص شده است و جهت دستیابی به کل تروفی های یک بازی بایستی به بخش PSN رجوع کرده تا بتوان به لیست آن دسترسی پیدا کرد.

جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا
جزئیات و بررسی تروفی های واقعی پلی استیشن در استرالیا

بعد از به دست آوردن هر کدام از تروفی ها، در کنار صفحه یک گزینه نمایش داده می شود و این گزینه، you have earned a trophy است. بازیکن در هر مرحلهای که بتواند تروفی بدست آورد، به مرحله بعدی می رسد. در واقع تعداد تروفی و مرحلهای که بازیکن در آن قرار دارد، بیانگر مهارت و میزان تلاش او می باشد. تروفی ها ویژگی های مختلفی دارند و امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهند؛ به عنوان مثال از طریق گرفتن تروفی پلاتینیوم بیشتر در بعضی از بازی های PlayStation، می توان نشان داد که آن بازی تا آخرین مرحله با موفقیت طی شده است؛ همچنین دریافت تروفی باعث شده تا بازی از زیبایی و جلوهای خاص بهرهمند گردد.

ویژگی انواع تروفی ها:

 •  تروفی طلایی:
  با استفاده از این تروفی میتوان راه درست را تشخیص داد و بدون هیچ گونه اشتباه، مسیر بازی را طی کرد. همچنین تعداد تلفات در بازی کاهش خواهد یافت.
 • تروفی نقرهای:
  با کمک این تروفی مسیرهای جدید بازی را پیدا کرده و سرعت حرکت بازیکن افزایش خواهد یافت. همچنین مراحل مختلف را می توان به سرعت طی کرد.
 •  تروفی برنزی
  با کمک این تروفی می توان اقدامات هوشمندانهای انجام داد و مراحل را به سرعت طی کرد. در تروفی برنزی تمام مسیرها و نقاط مختلف به یکدیگر متصل میشوند.

تروفی باعث کشف استعدادهای بازیکنان شده و آن ها را به چالش دعوت میکند. در واقع هدف اصلی و مهم سازندگان آن، پیدا کردن بازیکنان ماهر و با استعداد بوده که مراحل دشوار بازی را با تلاش و کوشش به پایان میرسانند. برای دست یابی به تروفی باید بدون وقفه تلاش کرد و به همین دلیل احتمال دارد به دست آوردن هر کدام از آن ها مدت زیادی طول بکشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =