جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

کمپانی سونی اخیرا مینی گیم پلی از اثر god of war را در اختیار کاربران خود قرار داده است. هنگامی که این مینی گیم پلی به پایان میرسد تصاویر خیره کننده ای ظاهر خواهد شد. در این مینی گیم پلی نبردهای میان کریتوس و اترئوس با رقیب هایی که دارند به اتصویر کشیده خواهد شد. کاربران این اثر برای اینکه امکان بهره گیری از این مینی گیم پلی را داشته باشند باید از حسابی که در فیس بوک دارند استفاده نمایند. در مینی گیم پلی ارائه شد بازیکن در قالب کاراکتر آترئوس روند بازی را پیش خواهد برد.

جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

به تازگی همچنین سازنده این اثر یعنی کمپانی سونی عکس هایی با جلوه ای هنر از بازی Playstation را ارائه نموده است که در آن ها با فضاهایی مملو از برف برخورد خواهیم کرد. نکته قابل توجه در باب این موضوع به این صورت است که کاربرها برای دسترسی پیدا کردن به آن ها ابتدا باید به حل نمودن معمایی بپردازند.مدت زمانی بعد از اینکه خدایان یونان به واسطه کریتوس از پا درآمده اند، اکنون او به بازنشستگی رسیده است تا با مسافرت به کشورهای شمالی که ملقب به اساطیر اسکاندیناوی هستند زندگی تازه ای را آغاز نماید. اما زندگی جدید او تنها مدت زمان کوتاهی پایدار می باشد و سپس هنگامی که او همسر خود را از دست می دهد به پایان میرسد.
اکنون کریتوس باید به همراه پسرش در برابر مشکل ها و مبارزهایی که خدایان تازه برای آن ها رقم میزنند ایستادگی نماید. البته موضوع مهم در این میان تربیت و محافظت کردن پسر کریتوس نیز می باشد.
هنگامی که good of war شروع می شود شگفت زده خواهید شد و این آغاز را می توان از برترین صحنه های ساخته در اثر های کامپیوتری خواند. این شروع همراه با ریتمی سریع و مهارت بدون عیب می باشد و بی شک این موارد باعث خواهند شد که بی اختیار به تشویق این اثر بپردازید.
در پیش بردن روند بازی ما متوجه تغییرات شگرف شخصیت کریتوس خواهیم شد.
و به طور مداوم شخصیت به کار رفته در این نسخه را با سری های گذشته مقایسه میکنیم و آنچه که برای ما خیلی جذاب و دوست داشتنی خواهد بود از خودگذشتگی و فداکاری های کریتوس به خاطر فرزندش می باشد. کاراکتر کریتوس بسیار تغییر کرده است و نگاه به جنبه دیگر کاراکتر که با او از گذشته آشنایی داشته ایم قطعا میتواند تجربه خوبی برای ما باشد. کریتوس در ابتدا یک آدم معمولی بود اما پس از مدتی به خدا مبدل گردید و یک به یک خداهایی که در بازی وجود داشتند و حتی تایتان های غول پیکر را از پا درآورد.
این مرد تا همیشه همراه خودش خاطره دردآور نابودی همسر و دخترش را داشت. او، برادر و مادرش را نیز به ورطه نابودی کشاند. او در مقابل خیانت کردن مادر زمین یعنی گایا دست او را از او میگیرد و او را از بلندی های آلپ به سمت مرگ دعوت میکند و او حتی خدای مرگ را نیز از بین میبرد. اما اکنون او بسیار عوض شده است و یک به یک تصمیم هایی که اتخاذ میکند بر پایه چگونگی تاثیر آن بر پسرش می باشد. ارتباطی که میان کریتوس و پسرش بر پا میشود را می توان از بهترین روابطی خواند که تا کنون در اثرهای کامپیوتری با آن مواجه شده ایم.
در زمانی که شما مشغول پیش بردن بازی هستید با دیالوگ هایی از جانب آریتوس و پدرش برخورد خواهید کرد که آرام آرام شخصیت آن ها را برای شما آشکار خواهد نمود. البته کاراکترهای دیگری نیز در بازی حضور خواهند داشت که با طی کردن روند داستان تعداد آن ها افزایش پیدا خواهد کرد‌ و تعدادی از آن ها حتی تاثیر به سزایی را در داستان بازی از خود برجای خواهند گذاشت. آن ها همچنین در رابطه ای که میان آریتوس و پدرش برقرار است موثر واقع خواهند شد.

گرافیک به کار رفته در بازی نیز از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار می باشد و به خوبی مشخص است که سازندگان این اثر در مدت زمان پنج ساله ساخت این اثر تمام توان خود را در این زمینه به کار گرفته اند. گرافیک به کار برده شده در این اثر بسیارحقیقی تر به نظر خواهد رسید. مشکلات گرافیک فنی نیز به هیچ عنوان در این بازی به چشم نمیخورد و هرگز با مواردی مث افت فریم و مواردی از این دسته برخورد نخواهید کرد.
این اثر از نظر نمای هنری و کارگردانی بسیار عالی کار شده است و در باب بخش هنری طراحی کاراکترها، مرحله ها و موجودهای به کار رفته در بازی، این اثر را واقعا می توان یک شاهکار خواند. زاویه های دوربین هنگام فیلم برداری از صحنه های مختلف بسیار عالی برگزیده شده اند و به عاملی تبدیل خواهند تا هیجان بازی را افزایش دهند. فضاها و مرحله های این اثر نیزبسیار خیره کننده می باشند.
دنیای به کار رفته در این اثر مبتنی بر منطقه های اسکاندیناوی و افسانه های شمالی طراحی پیدا کرده اند و به جرات می توان گفت که سازنده ها در این بخش عملکرد بسیار خوبی را از خود برجای گذاشته اند. همچنین محیط های به کار رفته در این بازی پلی استیشن ۴ از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند و فضا های جنگلی، پستی و بلندی های نواحی کوهستانی، فضاهای سرد و مملو از برف به بهترین نحو ممکن پیاده سازی شده اند و این موضوع باعث شده است تا شما از پرسه زدن در فضاهای به کار رفته در بازی هرگز خسته نشوید.

جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی تصاویر صحنه های مبارزه بازی God of War PS4

از نظر گیم پلی و المان هایی که در بازی وجود دارند باید عنوان کنیم که این بخش ها نسبت به بخش های دیگر تغییرهای بیشتری را متحمل شده اند. به عبارتی دیگر می شود گفت که کلیه مبارز های پیشین این اثر، اسلحه شخصیت کریتوس و همچنین المان های گیم پلی بازی تغییرات شگرفی را به خود دیده اند، اما این موضوع بدین معنی نخواهد بود که این اثر هویت اصلی خودرا فراموش کرده باشد.
نخستین تغییری که باعث جلب شدن توجه بازیکن به طرف خودش می شود تغییر پیدا کردن ظاهر کریتوس می باشد. ظاهر او کاملا مشخص است که سنش افزایش پیدا کرده است.
زمانی که برای به اتمام رساندن این بازی نیاز دارید متناسب با شیوه مبارزه و روش های انجام بازیتان چیزی حدود نوزده تا سی ساعت خواهد بود و اما شما اصلا در این بازی گذشتن زمان را حس نخواهید کرد.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of