جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها

جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها

جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها

شرکت گوریلا گیمز یک شرکت انگلیسی در زمینه ساخت و توسعه بازیهای ویدیویی است. این شرکت در سال ۲۰۰۰ بر اثر ادغام سه شرکت کوچک دیگر در هلند تشکیل شد. شرکت گوریلا گیمز از سال ۲۰۰۵ زیر نظر شرکت sony interactive entertainment قرار گرفته است و کار می کند. شرکت گوریلا گیمز بیشتر با ساخت سری بازیهای تیراندازی اول شخص قتلگاه درخشید و همه این شرکت را با نام این بازی PS4 می شناسند.
از مهمترین بازیهای شناخته شده این شرکت می توان به شل شاک: نام ۶۷، سری بازیهای قتلگاه، قتلگاه ۲ و ۳ و همچنین هورایزن زیرو داون و دیگر بازیهای ساخت این شرکت اشاره کرد. شرکت گوریلا گیمز با کادر خلاق و مجربی که دارد به سرعت رشد کرده است و در میان شرکتهای پرآوازه و بزرگ دنیا جایی برای خود باز کرده است. اگر به بازیهایی که این شرکت خالق آنها است علاقه دارید و از دنبال کننده های بازیهای شرکت گوریلا گیمز هستید این نوید را به شما می دهم که شرکت گوریلا گیمز قصد دارد که بازیهای در دست ساخت خود را زودتر بسازد و عرضه کند.

جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها
جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها

این استودیو اعلام کرده است که قصد دارد به مکانی بزرگتر برود و استودیوی بزرگتری را در نظر بگیرد تا بتواند افراد بیشتری را استخدام کنند و این به این معنی است که استودیوی گوریلا گیمز قصد دارد تا با سرعت بیشتری بازیهای در حال ساخت خود را تمام و عرضه کند. تا قبل از این خبر تعداد کارکنان استودیوی گوریلا گیمز ۲۵۰ نفر بود. ولی بعد از انتشار این خبر این تعداد کارکنان با رشد دو برابری روبرو شدند و در حال حاضر این استودیو بیش از ۴۰۰ نفر کارمند دارد و به دلیل همین تعداد زیاد کارکنان، شرکت گوریلا گیمز با کمبود فضا مواجه شده است و تصمیم گرفته است که به مکانی دیگر جابجا شود.
این استودیو به مکان سابق یک دفتر روزنامه که این ساختمان دارای پنج طبقه است و فضای آن برای گسترش دادن این شرکت بسیار مناسب است نقل مکان کرده است، و همچنین در این فضای بزرگتر شرکت گوریلا گیمز قصد دارد که بخش صداگذاری و ضبط حرکات شخصیتهای بازیها را گسترش دهد و از این فضای اضافی استفاده کند همچنین این شرکت اعلام کرده است که طبقه پنجم این ساختمان را برای فعالیتهای تجاری شرکت خالی گذاشته است.
علاوه بر این رئیس این استودیو بیان کرده است که با گسترش یافتن فضای استودیو قصد دارند که مدت زمان ساخت پروژه بازیهایی مثل horizon: zero dawn که مدت زیادی است که طول کشیده را کاهش بدهد، پروسه ساخت این بازی پی اس ۴ در حال حاضر شش سال به درازا کشیده شده است و رئیس این استودیو گفته است که از این به بعد قرار است که بازیهای خود را در عرض دو یا سه سال ساخته و منتشر کنیم و زمان ساخت بازیهای خود را به نصف برسانیم.
او همچنین گفته است که افراد نابغه و خلاق زیادی در حال پیوستن به جمع ما هستند و امیدوار هستیم که با وجود این افراد و استعدادهای تازه ای که به تازگی به جمع ما پیوسته اند بتوانیم به قول خود عمل کنیم و در زمینه سرعت ساخت بازی رکورد خوبی را بزنیم. در حقیقت استودیوی گوریلا گیمز در پی موفقیتهایی که از بازی horizon: zero dawn کسب کرد برای توسعه بازیهای خود انگیزه ای تازه پیدا کرده است و قصد دارد که تحولی عظیم در صنعت بازی سازی ایجاد کند.

جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها
جزئیات و بررسی تصمیم استودیو گوریلا گیمز برای عرضه سریع تر بازی ها

شرکت گوریلا گیمز تصمیم گرفته است که اول از همه فضای خودش را گسترش دهد و به بیانی دیگر برای عرضه زودتر بازیها، خودش را توسعه می دهد. طبیعتا برای یک شرکت بزرگ مانند گوریلا گیمز سرعت زیاد در ساخت بازیهایش یکی از مهمترین گزینه هایی است که باید به آن فکر می شد و برای آن برنامه ای ریخته می شد تا این شرکت از همه جهات یکی از بهترینها در صنعت بازیهای ویدیویی و موتورهای بازی باشد.
اگر روند ساخت بازی زیاد از حد طول بکشد قاعدتا هواداران بازی از این موضوع ناراضی و خسته می شوند و این برای یک شرکت بزرگ بسیار خطرناک است. این را هم بگویم که طبق آماری که از کارکنان این شرکت منتشر شده است از دو سال گذشته تا به الان تعداد کارکنان زن در این مجموعه دو برابر شده است و این شاید بخاطر این موضوع است که نزدیک به پنجاه درصد از گیمرها را زنان تشکیل می دهند و طبیعتا در این گروه باید طراحان زن وجود داشته باشد تا به خواسته ها و سلایق گیمرهای زن توجه شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + یازده =