بررسی تمجید کارگردان بازی Spider-Man

جزئیات و بررسی تمجید کارگردان بازی Spider-Man از پلی استیشن

کارگردان بازی Spider man درباره این بازی گفته است که: اگر پلی استیشن نبود که از بازی اش حمایت کند هرگز بازی Spider man ساخته نمی شد. برایان اینتهار گفت که : در واقع پلی استیشن مشوق من بوده است ، من در هر زمان موقع ساخت بازی پیش آن ها می رفتم و درباره کار هایی که روی بازی می خواستم انجام بدهم به آن ها می گفتم، آن ها قبول می کردند و با نظر ها ی مثبت شان من را امید وار می کردند. آن ها هیچ وقت به من جواب منفی نداده و بر عکس همیشه به من می گفتند انجامش بده. واقعا بیشتر موفقیت من و Spider man را مدیون پلی استیشن هستم.

جزئیات و بررسی تمجید کارگردان بازی Spider-Man از پلی استیشن
جزئیات و بررسی تمجید کارگردان بازی Spider-Man از پلی استیشن

در مورد این بازی: این یک بازی اکشن ماجراجویی است به صورت تک نفره بازی می شود . این بازی مختص پلی استیشن ۴ است .کارگردان ها ی آن Ryan Smith و Bryan Intihar هستند. این بازی در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر شد. این بازی در شهر نیویورک است و از طرف سوم شخص بازی می شود. از ویژگی ها ی اسپایدر من می شود به مخفی کاری ،عبور از موانع ، پرتاب تار عنکبوت، از دیوار بالا رفتن و … اشاره کرد.

پیتر پارکر پسری دبیرستانی است که در حال فارق التحصیل شدن است. او یک پسر ترسو که همیشه از قلدرهای دبیرستان شان کتک می خورد. شخصیت اسپایدر من متولد ماه مرداد است. یک روز که او در حال راه رفتن بود ، عنکبوتی رادیو اکتیوی شده او را می گزد و باعث می شود تا او یک انسان فرا طبیعی شود ، یا به اصطلاح جهش ژنتیکی بزند. پیتر مثل یک عنکبوت می تواند از نزدیک شدن یک خطر آگاه شود.

او اول به فکر پول می افتد و می خواهد از قدرتش پول در بیاورد، اما زمانی که دو دزد عموی او را می کشند او تصمیم می گیرد از قدرتش در راه مبارزه با خلاف کار ها استفاده کند. دانشمندی به نام نورمن، آزمایشی بر روی خودش انجام می دهد که باعث می شود در وجودش شخصیتی قوی ولی روانی به نام گرین گابلین ایجاد شود. شرکت آن ها تصمیم گرفت که او را مجبور کنند تا استعفا بدهد، اما نورمن که تحت تاثیر گابلین قرار گرفته بود همه ی آن ها را کشت.

گابلین به پیتر پیشنهاد همکاری داد اما پیتر آن پیشنهاد را رد کرد و جالب اینجاست، او با پسر نورمن که نام او هری است بر سر به دست آوردن قلب مری جین رقابت دارند در حالی که هری و پیتر دوستانی صمیمی هستند. در روز جشن شکر گذاری نورمن می فهمد که پیتر همان مرد عنکبوتی است و چون فکر می کند که بهش خیانت شده تصمیم می گیرد که از او انتقام بگیرد.

جزئیات و بررسی تمجید کارگردان بازی Spider-Man از پلی استیشن
جزئیات و بررسی تمجید کارگردان بازی Spider-Man از پلی استیشن

چون نورمن زن عموی پیتر را خیلی می ترساند او فهمید که نورمن خبر دارد که پیتر پارکر همان مرد عنکبوتی است. بنابراین بعد از آن گابلین با گروگان گرفتن مری جین او را به مبارزه دعوت کرد. او مری جین را در تلکابین از ارتفاع رها می کند. مرد عنکبوتی به سختی هم مری جین و هم بقیه را نجات می دهد، آخر نبرد پیتر متوجه می شود که گابلین همان نورمن است. حالا که متوجه داستان اصلی شدید راجع به بازی باید بگم که بازی این هم دقیقا مثل فیلمش است.

شما ممکن است که از این بازی بسیار لذت ببرید چون مانند این است که شما واقعا اسپایدر من هستید، ولی خداییش خیلی جالب می شد اگر در زندگی واقعی این قدرت ها را داشتیم همیشه مشوق ها باعث موفقیت می شوند و همینطور داشتن اراده بسیار مهم است کارگردان این بازی هم به این قضیه پی برده و برای همین قدر دانی خودش را از پلی استیشن به همه نشان داده. بازیکنان این بازی موفق هم حتما مثل کلرگردان این بازی آدم ها ی با پشتکاری هستند و همیشه به این بازی وفا دارند.

کلیدواژه : بازی Spider Man
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =