بررسی تنوع تزئینی سلاح و تجهیزات بازی Call of Duty WW2

جزئیات و بررسی تنوع تزئینی سلاح و تجهیزات بازی Call of Duty WW2 PS4

اسلج همر گیمز در یکی از اخبار های بازی که جدید ترین بود اعلام کرده است که اطلاعات هیجان انگیزی درباره ی بازی call of duty مطرح شده است. که احتمالا خبر از رفع مشکلات طولانی مدت این سری بازی ها شده است می باشد. که شنیدن این خبر ها حتما باعث خوشحالی هواداران این بازی ها خواهد شد. قرار است که این بازی پلی استیشن تغییرات زیادی داشته باشد. هم بازگشت به جنگ جهانی دوم و هم ویژگی های جدید زیادی که اسلج همر در بازی طراحی کرده است. که باعث بهتر دیده شدن این ورژن جدید شده است و در مقایسه با نسخه های قبل پیشرفت چشم گیری داشته است.

جزئیات و بررسی تنوع تزئینی سلاح و تجهیزات بازی Call of Duty WW2 PS4
جزئیات و بررسی تنوع تزئینی سلاح و تجهیزات بازی Call of Duty WW2 PS4

یکی از مواردی که در بازی بازیکنان را اذیت می کرد و همه از این بخش تنفر داشتند بخش loot drop ها می باشد که این تنفر کاملا مشخص بود که به قدرت های سلاح های در بازی مربوط می شود. در بازی به دست آوردن سلاح ها کاملا شانسی بود و بازیکن نمی توانست طبق امتیاز و قدرتی که به دست آورده بود سلاح خود را انتخاب کند‌. اسلج همر اعلام کرده است که در این ورژن بازی از این بخش خبری نیست. مدیر استودیو اسلج همر مایکل کندری نام دارد. بعضی از کاربران از وی سوال کردند که این سلاح های جدید که در بازی به همراه تجهیزات اضافه شده است چه کارایی دارند.

او در پاسخ به سوال کاربران اعلام کرده که این سلاح ها و تجهیزات هیچ کاری برای به دست آوردن قدرت در بازی نخواهند کرد. و همه ی این سلاح ها و تجهیزات در این بازی فقط جنبه ی تزئینی دارند. کندری اعلام کرد که در بازی مسیر مستقیم را برای بازیکن طراحی کرده این که طرفداران بتوانند در همه ی حالت های بخش چند نفره ی بازی آیتم ها را دریافت کنند.

Headquarters یک محیط و بخش اجتماعی جدید در بازی است که اولین بار است که این بخش را در بازی بازیکن تجربه میکند. هر کدام از این پایگاه ها ۴۸ بازیکن را میتوانند پشتیبانی کنند که در هر کدام از آن ها می توان به فعالیت های مختلفی مشغول شوند. از دیگر مشکلاتی که به مدت طولانی بازیکن را اذیت کرده سرور ها بوده است.

تیک ریت در سرور ها تعداد دفعاتی است که سرور اطلاعات را از کلانیت می گیرد و می فرستد. قبلا این تیک ریت ها معمولا ۲۰ هرتز بودند و زیر ۶۰ هرتز. که طبق گفته ی جدید کندری در این نسخه ی بازی هرتز ها به ۶۰ می رسد. کندری گفته است زمانی که پهنای باند شبکه ها اجازه دهد استودیو بسته ها را در هر ۶۰ بار در ۲ جهت به روز رسانی می کنیم. منظور این است که اگر بازیکن پهنای باند خوبی داشته باشد بازی بازیکن را به صورت خود به خود در سرور اختصاصی قرار می دهد که بازیکن یک تجربه ی بهتر نسبت به نسخه های قبل بازی خواهد داشت.

تا به حال بین بازی های رایانه ای و کنسولی بازی های با اتفاقات جنگ جهانی دوم زیاد منتشر شده است. که به عنوان مرگ بار ترین ها به حساب آمده اند به گفته ی بازیکنان بازی call of duty از بهترین های بازی های جنگی است که صحنه های زیادی را برای بازیکن به یادگار گذاشته است. در بازی ها سلاح ها و تجهیزات زیادی برای جنگیدن وجود دارد ولی شلیک کردن با اسلحه ی تک تیر m1 یا kar 98 بازی کال اف دیوتی چیز دیگری است که لذت عجیبی برای بازیکن دارد.

این بازی Playstation 4 برای ارائه دادن یک قسمت داستانی عالی ساخته شده است که خیلی از بازیکن ها ماموریت های داخل بازی را هیچ وقت فراموش نکرده و با هیچ چیزی تعویض نمی کنند. وقتی که وارد بازی می شویم اولین کاراکتر های بازی را می شناسیم. دنیلز. زوسمن. پیرسون و… که بعد از آن هم سریع به یکی از مهم ترین جنگ ها از جنگ جهانی دوم وارد می شویم.

این بازی صحنه های جالبی و هیجان انگیزی را برای بازیکن ظاهر می کند از انفجار قایق ها در بازی گرفته تا صحنه های سینمایی نمای بازی و تکه تکه شدن سربازان در زمان منفجر شدن و برخورد کردن تیر به آن ها که بازیکن را به عمق بازی می کشاند.

جزئیات و بررسی تنوع تزئینی سلاح و تجهیزات بازی Call of Duty WW2 PS4
جزئیات و بررسی تنوع تزئینی سلاح و تجهیزات بازی Call of Duty WW2 PS4

در قسمت داستانی بازی هم صحنه های اکشن و جذاب و با کیفیت بالای بازی را به بازیکن نشان می دهد. صحنه ها تنوع بسیار زیادی دارند و هیچ وقت تکراری نمی شوند. که در هر مرحله یک تجربه ی جدید را به دست می آورید. مثلا در یک مرحله با ماشین به دنبال قطار هستیم و در مرحله ای دیگر با لباس مبدل به پایگاه نازی وارد شده تا برای باز پس گرفتن پاریس از دست نازی ها راه را باز کنیم ‌در مرحله ای دیگر هم کنترل کردن تانک و هواپیما و… را بر عهده داریم.

با گفته شدن این صحبت ها خواستیم طرف دیگر بخش داستان بازی را مشخص کنیم که یک طرف جنگ و درگیری و خون و خون ریزی و نبرد است و طرف دیگر بازی هم یک سرباز است که در حال نبرد است و روایت زندگی سرباز در بازی به شکل بازی برای بازیکن نمایش داده می شود. در بازی گاهی در یک نبرد بزرگ بازیکن قرار میگیرد که بسیار نبرد خونین و خطرناکی است و باید با تمام وجود برای زنده نگهداشتن خود تلاش کند. گاهی هم در بازی به سمت مسایل شخصی و خانوادگی کاراکترها می رویم. در کل اسلج همر توانسته است به خوبی شخصیت پردازی ها را ظاهر کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =