جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4

جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4

جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4

استودیو مونولیث توسعه دهنده بازی Middle-earth: Shadow of War چندی پیش خبری از بسته الحاقی برای این بازی پلی استیشن ارائه داد که این بسته الحاقی Blade of Garadiel نام داشت و توسط یکی از لایو استریم ها ویدئویی از آغاز این بسته الحاقی عرضه کرد. می دانید که بسته های الحاقی همیشه جذابیت خاصی برای مخاطبان داشته اند و گیمرها پس از توزیع آن ها انتظار تغییرات و آپدیت های غیر قابل پیشبینی و گاها قابل پیش بینی را از این بسته ها دارند.
می دانید که این بازی PS4 یک بازی اکشن نقش آفرینی و اوپن ورد است وادامه ای برای نسخه Shadow of Mordor می باشد. داستان آن از این قرار می باشد که تالیون و کلبریمبور که به واسطه نسخه پیشین معرف حضورتان هستند تصمیم به ایجاد حلقه جدیدی در کوه دوم می گیرند و در صدد پیشرفت روز افرون ارتش تشکیلی خود بر می آیند. می دانید که کلبریمبور در واقع روح ارباب الف ها است که همراه تالیون، یعنی در بدن او وجود دارد.
پس از این که آن ها حلقه را ساختند، شیلوب کلبریمبور را به گروگان می گیرد و نقشه یک معامله را می کشد تا در مقابل تحویل دادن او به تالیون آن حلقه را از او بگیرد. پس ناچاراً تالیون این معامله را می پذیرد و حلقه را به او تحویل می دهد. وی معتقد است که هر جفتشان در واقع یک هدف مشترک دارند و آن هم از پای در آوردن سائورون است.

جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4
جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4

پس هر دو با شخصی مشترک یک دشمنی بسیار زیادی دارند. او از طریق این حلقه می تواند آینده را پیش بینی کند، پس تالیون را مجاب می کند که به سمت قلعه آخر گاندور، میناس مورگول، بشتابد. این قلعه تحت محاصره ارتش سائورون بود. در واقع بالانتیر، وسیله ای که هرکس به آن دسترسی پیدا می کند می تواند توسط آن هر چیزی را که می خواهد ببیند، در این منطقه قرار دارد.
پس این وسیله برای هر دو گروه بسیار ارزشمند است و هر کس که آن را تحت سلطه در می آورد می تواند از آن به عنوان یک سلاح استفاده کند. پس تالیون به میناس ایتیل سفر می کند ولی در این بین با کلبریمبور به مشکلات زیادی بر می خورد. در واقع تالیون می خواهد به گاندوریان کمک کند اما کلبریمبور معتقد است که آن ها باید دست یابی به پالانتیر را مهم تر بشمارند. اما او که بر سر حرف خود است و معتقد است که میناس اتیل هم به اندازه شهر مهم است و حفاظت از آن پایه و اساسی برای حفاظت از شهر است.
پس او به دیدن ژنرال کستمیر و ادریل و بارونور می رود. پس ‌از اینکه این چند نفر با هم تشکیل یه گروه می دهند به مبارزه با اورک ها می پردازند اما ناگهان در می یابند که در واقع کستمیر به عهد خود وفا نکرده است و به اورک ها پیوسته است. وی همه دروازه ها را به روی آنان بست تا نتوانند وارد حریم اورک ها شوند و پالانتیر را به ویچ کینگ می دهد تا در ازایش دخترش را پس بگیرد.
در این اثنا کستمیر به دست ویچ کینگ کشته می شود اما تالیون و التراییل بالاخره فرار می کنند. سپس طی جریاناتی تالیون موفق به باز پس گرفتن حلقه می شود پس یا دریافت آن درواقع سرنوشت سرزمین به دست او می افتد. این امر یک پله ترقی برای او محسوب می شود و تالیون با در دست گرفتن قدرت آن بر اورک ها سلطه می یابد و نهایتا دوباره ارتش خود را تشکیل می دهد.

جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4
جزئیات و بررسی تیزر آپدیت بازی Middle-earth Shadow of War PS4

اتفاقات و جریاناتی در این بین رخ می دهد که باعث می شود تالیون موفقیت های زیادی را برای خود به ثبت برساند پس متقابلا او و ارتشش قدرت بسیار زیادی به دست می آورند. پس اقدام به حمله بر قلعه سائورون می کنند و در طول مبارزاتشان ایسیلدور را شکست می دهد. و…..اما درباره بسته الحاقی Blade of Garadiel باید گفت که بازیکنان با این بسته در جایگاه التریل قرار می گیرند. و باید کارهای نا تمام او را به اتمام‌ برسانند اما گالادریل با او به هیچ وجه موافق نیست. با این بسته شیوه ها و راه های جدیدی به بازی اضافه می شود که قطعا قابل پیشبینی نیست و پایان پر چالشی را برای بازی رقم میزند. بازی Middle earth-shadow of war از نظر منتقدان نمره خوبی دریافت کرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =