جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

اگر به دنبال یک بازی پی اس ۴ پر طرفدار و پر از چالش هستید به شما Far cry 5 معرفی می کنم. یوبیسافت ناشر عنوان far cry 5 می باشد او همچنین تریلر های تازه ای را منتشر کرده که شامل مبارزان و متحدان متفاوتی هستند که شما در حین بازی کردن با آنها آشنا می شوید اکنون به معرفی تریلر های این بازی می پردازیم طبق این بازی ۵ تریلر وجود دارد:
طولانی ترین آن که اولین تریلر می باشد ” mayhem in the mountains ” نام دارد ما در این تریلر باید با ماموریت های پی در پی اعتماد افرادی که در بازی هستند را جلب کنیم. به طور مثال : گروه نظامی whitetail militia : این گروه نام برده با گروه cult قصد مبارزه کردن دارد همچنین شما افرادی دارید که می توانند در مبارزه ها کمکتان کنند به عنوان مثال jess black که یکی از همراهان شما در مبارزه هایتان می باشد او می تواند بعد از ماموریت های خاص به یاری شما بشتابد.

جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

یا از صحنه های جالب این بازی کمک گرفتن از یک خرس در صحنه های مبارزه و نبرد است.کمک کردن خرس در صحنه های نبرد به این روش است که چنانچه شما به هر دلیلی کشته شوید با لیس زدن خرس دوباره زنده می شوید و برمی خیزید! برعکس این موضوع ؛ چنانچه خرس جراحت زیادی دیده باشد و نتواند از جایش بلند شود شما تنها کاری که لازم است انجام دهید ناز کردن اوست !بعد از اینک او را ناز کنید دوباره برمی خیزد و فقط هدفش تکه و پاره کردن دشمنان شماست.
این ماجرا در مورد بقیه حیواناتی که به شما متحد می شوند هم صدق می کند. در ادامه بحث در مورد متحد شدن حیوانات می پردازیم. همچنین Hurk که در نسخه پنجم ظاهر می شود دارای نارنجک و سلاح جدید است. اکنون می رسیم به تریلر دوم این بازی که افراد منفی بازی را معرفی می کند که عهده دار اداره کردن گروه cult می باشد. ناگفته نماند که سه تریلر بعدی هم مثل تریلر دوم است و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.
گروه cult یک مدیر و رهبر معروف دارد که joseph seed نام دارد این سرپرست که شخصیتی ” خطرناک، بی طاقت و روانی ” دارد گیمر ها را در چالش های گوناگون و فراوانی قرار می دهد. در پایان به یک شخصیت عرفانی می رسید که faith seed نام دارد او بعد از ملحق شدن به گروه cult آرامش گرفته است. اول بازی مطمئنا مشغول چالش هایی که در بازی اتفاق می افتد می شوید مثلا آزاد کردن زندانی ها در حالی که آن ها سوار ماشین ون هستند! یا آتش زدن ماشین هایی که بار آن ها سوخت است!و حتی اسیرانی که با سربازها در گیر شده اند را آزاد می کنید. اما این فقط ابتدای بازی است این ماجراها برای چند ساعت اول بازی به نظرتان بسیار جذابیت داشته.

جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

جزئیات و بررسی همراهان بازیکن بازی Far Cry 5 PS4 در ویدیوی آن

اما! شاید بعد از آن که وارد منطقه تازه ای می شوید اتفاقات تکراری بازی برایتان خسته کننده باشد. ولی خبر خوب برای گیمر های این بازی “نجات دادن ۹ متحد در هر ناحیه از دست سربازها است ” این عمل خیلی به شما یاری می رساند. حال این که ۳ تا از این متحدها حیوان هستند!هر کدام از این متحدها قابلیت های مخصوص به خودشان را دارا هستند. یکی از شخصیت های بسیار محبوب این متحدها سگی به اسم “بومر” است بومر برای پیدا کردن جای دشمن ها به شما کمک های بسیار زیادی می تواند بکند.
بازی far cry 5 قابلیت ۲ نفره بازی کردن را برای شما ایجاد کرده اما متاسفانه فقط در دو زمان (شصت دقیقه اول و سی دقیقه آخر بازی) شما باید تک نفره بازی کنید و امکان دونفره بازی کردن وجود ندارد! در ضمن فردی که همراه شما بازی می کند باید بداند که امکانات شما را ندارد و نمی تواند سلاح و ماشینی داشته باشد و برای او هیچکدام از این ها باز نمی شود به طور کلی فرد دوم که با شما بازی می کند نقشی شبیه به متحدان بازی دارد یعنی فقط باید در نبردها کمک شما باشد. تاریخ انتشار این بازی هیجان انگیز” ۲۷.مارس.۲۰۱۷″ می باشد که برای اغلب کنسول های بازی نظیر؛ ایکس باکس وان ،PS4، و حتی رایانه های شخصی قابل دسترسی می باشد.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of