جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره

جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره

جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره

انتشار تریلری از سوی کمپانی Mode7 در مورد بازی Tokyo 42،خبر از به تصویر کشیده شدن بخش چند نفره آن دارد.به تازگی، شاهد آن بودیم که کمپانی مود۷، تریلری از بازی شوتر Tokyo 42 ارائه کرد و از این طریق، جزئیاتی در مورد بخش چند نفره این بازی را نمایش داد. کمپانی مود۷،مسئولیت انتشار این بازی را بر عهده دارد و به تازگی با انتشار یک پست الکترونیکی این مطلب را بیان کرده است که:”شروع بازی این گونه خواهد بود که هر یک از بازیکنان، ظاهری جدید داشته و اندکی مهمات هم در اختیار خواهند داشت.
هر کاربر باید بتواند وارد شلوغی ها شده و بدون اینکه کسی متوجه او شود، اقدام به تاسیس کمپ خود کرده و هم چنین مهمات خود را نیز گسترش دهد.مشخص شدن هویت بازیکن، مساوی با شروع هرج و مرج خواهد بود.در این زمان، با اسلحه هایی مانند کاتانا، موشک‌انداز‌ و … با هم به مبارزه خواهند پرداخت و منجر به ایجاد آشوب در این محیط های پر از جمعیت خواهند شد.”شما شاهد ۵ نقشه در بازی خواهید بود که در برگیرنده Tears،Autoshow ،Looks Like A quadcopter و Market (جمعیت متراکم، مکان‌هایی برای پنهان شدن و دسترسی به مهمات) خواهد بود.

جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره
جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره

عنوان نقشه پنجم، HRBRT می باشد که با داشتن فضای باز، محیط مناسبی برای استفاده از وسایلی مانند نارنجک ها، اسنایپر و هم چنین مسلسل خواهد بود. با مشاهده تصاویر ارائه شده، می توانید جزئیات بیشتری را شاهد باشید.شاید کاربران در ابتدا تصور کنند که مخفی ماندن و دیده نشدن، می تواند کاری آسان باشد اما سازندگان اعلام کرده اند که این کار از آن چیزی که به نظر می رسد، سخت تر خواهد بود و با کوچک ترین اشتباهی، تمام نقشه هایتان از بین خواهد رفت.
ساخت این بازی بر عهده استودیو Smac Games می باشد و این بازی،اولین تجربه این استودیو می باشد و در ساخت این بازی از سری GTA و بازی‌های قدیمی سری Syndicate، الهام گرفته است.در مورد سبک بازی Tokyo 42 می توان گفت که آن جزو بازی های شوتر جهان باز با زاویه دید ایزومتریک می باشد و کاربر در آن در یک دنیای جهان باز سایبرپانکی و رنگارنگ قرار می گیرد که با دوربین از بالا به پایین (ایزومتریک) روایت می شود.
این بازی یک بازی اکشن است و طراحی بازی به گونه ای است که کاربر باید در جریان مبارزات هر لحظه در حال حرکت و جاخالی دادن باشد و این کار به این دلیل است که سیستم فیزیکی بازی، تمامی گلوله ها را رندر کرده است. سلاح های شما بسیار متنوع است و شامل مواردی مانند انواع مسلسل دستی، سلاح های کمری، کاتانا و تعدادی تجهیزات دیگر خواهید بود که هر کدام از آن ها، شما را در مسیرتان، یاری خواهد کرد.
قبل از انتشار بخش چند نفره بازی، تنها بخش تک نفره آن در اختیار کاربر بود که شامل یک داستان اصلی و البته ماموریت های مهم فرعی بود. شما در قالب کاراکتری به بازی خواهید پرداخت که وارد جهانی شده است پر از قاتلان بی رحم و در توکیو (البته در توکیوی آینده) جریان دارد.سبک طراحی شهر توکیو بسیار خاص بوده و نظر همه را به خود جلب کرده است و مهم ترین نکته، قابل توجه بازی می باشد.
محیط باز بازی،با داشتن مکان های مخفی زیاد این امکان را برای کاربر فراهم می کند که به کاوش آن ها پرداخته و در تلاش برای پیدا کردن این مکان های مخفی با استفاده از چرخش دوربین بازی باشد. در بازی به طورمداوم، از پایانه ها و گردانندگان، ماموریت های جدیدی دریافت خواهید کرد و شما همزمان باید در تلاش برای گسترش منابع مالی خود باشید و شهرت زیرزمینی پیدا کنید.همان طور که از توضیحات بالا متوجه شدید، مهم ترین عنصر بازی، مخفی کاری می باشد که بستگی زیادی به سبک بازی کاربر دارد.
از مهم ترین عناصر مخفی کاری در طول بازی، بالا رفتن از موانع موجود و حرکت در پشت بام ها در راستای فرار،نفوذ به پایگاه گروه خلافکاران و مهم تر از همه،جلوگیری از دیده شدن و لو رفتن و هم چنین از بین بردن دشمنان از فاصله های بسیار دور می باشد.نکته مهمی که در این بازی بسیار جلب توجه می کند این است که شما برای فرار کردن و مخفی شدن در میان جمعیت، قادر به تغییر رنگ پوست خود هم خواهید بود.

جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره
جزئیات و بررسی تیزر بازی Tokyo 42 PS4 با محوریت بخش چند نفره

این امکان به شما در فرار از دست قاتلی که برای کشتن شما ماموریت دارد، بسیار کاربردی می باشد و موجب فرار شما خواهد شد.همان طور که گفته شد تاکنون شاهد بخش چند نفره بازی نبودیم و اطلاعات خاصی در مورد آن منتشر نشده بود. اما سازندگان بازی اعلام کرده بودند که به زودی از این بخش رونمایی خواهند کرد و کاربران متوجه خواهند شد که این بخش چقدر می تواند جذاب باشد.
آن ها در طی چند روز اخیر، این وعده خود را عملی کرده و با ارائه یک تریلر،بخش چند نفره بازی را به تصویر کشیدند. این اطلاعات ارائه شده و این تریلر جدید، این نوید را به کاربر می دهد که با یک بازی جذاب رو به رو خواهند شد و باید تلاش زیادی برای پیروزی در این نبرد داشته باشند.موسیقی بازی توسط ویسنته اِسپی ساخته شده است و بر اساس تریلرهایی که از بازی ارائه شده است، به نظر می رسد موسیقی بازی کمک فراوانی در ارائه یک حس بهتر و هیجان بیشتر به کاربر خواهد کرد.
سازندگان بازی Tokyo 42 در مورد زمان انتشار این بازی هنوز به طور دقیق مطلبی را اظهار نکرده اند و به همین دلیل، نمی دانیم که در چه تاریخی منتشر خواهد شد اما پلتفرم هایی که قادر به پشتیبانی از این بازی خواهند بود، مشخص شده است. بنابر اظهارات سازندگان بازی، کامپیوترهای شخصی، کنسول ایکس باکس وان شرکت مایکروسافت و پلی استیشن ۴ کمپانی سونی، این بازی پشتیبانی خواهند کرد و کاربران این کنسول ها به زودی خواهند توانست یک بازی اکشن جذاب را تجربه کنند. البته نسخه کامپیوتری و نسخه مخصوص ایکس باکس وان، زودتر از نسخه PlayStation 4 ارائه خواهد شد و به همین دلیل، کاربران پلی استیشن ۴ کمی بیشتر باید منتظر ارائه این محصول باشند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شش =