جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه

جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه

جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه

در جدیدترین تریلری که از سوی استودیو Parabole انتشار یافته است بازی Kona را برای پلی استیشن ۴ معرفی کرده است. در تازه ترین خبرها که از سوی استودیو Parabole و کمپانی Ravescourt که در مورد بازی Kona اعلام شده، این بازی با قیمت ۲۰ دلار برای پلتفرم های مختلف از جمله پلی استیشن ۴ انتشار یافته است و این تریلر مربوط به زمان عرضه این بازی می باشد.
بازی Kona در سالی که گذشت به وسیله استیم انتشار یافت و امتیازات خوبی را کسب کرد که جزء موفقیت این بازی به حساب می آید. در بازی شما به عنوان کاراکتر اصلی نقش بازی می کنید و در مسافرت کاری که پیش رو دارید در دام یک طوفان ناگهانی می یافتید که حالا با جهانی سرد از بازی روبرو می شوید. شما می بایست به جستجوی مکانی برای زنده ماندن و حفظ خود در مقابل خطرات بپردازید که داستان این بازی کشف شود.

جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه
جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه

ویژگی های بازی Kona
• شما می بایست در این بازی به کشف جهان مرموز بازی بپردازید و سر درون روستاهای مخروبه را فاش کنید یا در یخ بندان بازی آن را پیدا کنید که با مبارزه با عوامل محیطی همراه می باشد.
• کل بازی دارای ۴ قسمت داستانی می باشد که ۴ تا ۵ ساعت از گیم پلی را به خود اختصاص می دهد.
• موسیقی بازی کاری از گروه کوری لیبل می باشد که شنیدنش لذت بخش است.
• این بازی از بازی های سوم شخص می باشد که شما را به دوران کهن یعنی دهه ۷۰ خواهد برد.

سبک تریلر منتشر یافته بازی Kona
بازی Kona که تریلرش دقیقا در زمان عرضه اش منتشر گردید از بازی های سال ۲۰۱۶ می باشد. شما در این بازی سبک های مختلفی چون ایندی، ذهنی، حیات و شخص اول همراه با ماجراجویی را خواهید دید که تماما در تریلرش گنجانده شده است. شما در این بازی به عنوان کار آگاهی به ماجراجویی حوادث مربوط به سال ۱۹۷۰ کانادا می پردازید. تریلر پخش شده از این بازی بسیار برای گیمران جالب بوده به طوری که در سایت های ارائه شده توسط تعداد زیادی از کاربران دانلود شده است.

تاریخ منتشر شدن بازی Kona برای پلی استیشن ۴
همان طور که گفتیم استودیو Parabole سازنده این بازی بوده و نشر بازی توسط Ravens Court صورت گرفته است. بازی سبک رمزآلود و زندگی را برای پلتفرم های مختلف از جمله Ps4 ارائه داده است. این بازی در سال ۲۰۱۷ فقط با قیمت ۲۰ دلار عرضه شد.این بازی خیلی زود در دسترس بازیکنان ( به وسیله Early Acces ) قرار داده شد. بهتر است کمی داستان این بازی را مرور کنیم.
داستان بازی که در شمال کانادا اتفاق افتاده است گیمر را با روستای دریاچه Atamipek روبرو می کند که به وسیله کولاک خراب و نابود گردیده است. شما که اتفاقا کارآگاه خصوصی بازی هستید به وسیله یکی از صنعتگران ثروتمند آنجا خوانده شدید. زمانی که به آنجا می رسید در دام طوفان ناگهانی آنجا می یافتید و اینجاست که مقصد خود را گم می کنید. حالا باید به جستجو بپردازید تا زنده بمانید و در کنار آن از رازهای این منطقه سر درآورید. بازی Kona از بازی های خوبی است که دقیقا در ۱۷ مارس سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴ منتشر گردیده است.

ماجراهای بازی Kona
وقتی که گرفتار سرمایید و تا عمق جانتان از سرما می لرزید کارآگاه بودن کار آسانی نیست و Carl Faubert به کشف دریاچه آتامپیک مشغول می شوید و وقایع را بررسی می کنید تا بتوانید زنده بمانید. داستان این بازی یک داستان تعاملی بوده که به خوبی در یادها باقی می ماند. در سال ۱۹۷۰ که صنعتگر هامیلتون خانه ای در شمال کانادا در کنار دریاچه Atamipek دارد مواردی علیه اموالش را به این کارآگاه می گوید که باعث احضار شدن کارآگاه Carl Faubert می شود.

نکات کلی این بازی در موارد زیر خلاصه می شود.
• تجربه یک دنیای برفی
• جستجو در محیط های گوناگون
• استفاده از وسایل نقلیه برای جا به جا شدن
• نقش پردازی به وسیله کارآگاه
• جنگیدن با حوادث طبیعی برای ادامه حیات
• صدا و موسیقی مناسب
• گرافیک منحصر به فرد

تریلر بازی Kona برای پلی استیشن ۴
بازی Kona در ماه مارس سالی که گذشت به وسیله سیستم Early Access در اختیار گیمران قرار داده شد که در همان روزها برای کنسول های مختلف عرضه گردید. استودیو سازنده این بازی با همکاری دیگر کمپانی ها ( Ravenscourt ) تصمیم گرفته بودند که این بازی را به صورت دیجیتالی برای رایانه های شخصی، مک، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه کنند که در ماه مارس سال ۲۰۱۷ وارد بازار شد. فضای بازی مربوط به سال ۱۹۷۰ کانادای شمالی بوده که نسخه سیستم Early Access آن تنها با ۱۸ دلار فروخته شد. همزمان با عرضه این بازی برای پلی استیشن ۴ یعنی در سال ۲۰۱۷ تریلر این بازی هم برای گیمران در فضای اینترنتی پخش شد که می توانید آن را رو سایت دانلود و مشاهده نمایید. کل بازی Kona که سرشار از اسرار پنهان می باشد در نتیجه تلاش برای زنده ماندن در شرایط سخت خلاصه می شود.

درباره بازی Kona
از بازی های ماجراجویی که برای کنسول های نسل ۸ و کامپیوترهای شخصی به وسیله استودیو Parabold ساخته شد بازی Kona بوده است. این بازی در فروشگاه استیم با مبلغ ۱۵ دلار فروخته شد و توانست نمره بسیار خوبی را از بازیکنان دریافت کند. بالا بودن نمره بازی Kona نشان از یک بازی استاندارد و عالی است که باب میل علاقمندان ژانر ادونچر می باشد.
انتقادهای زیادی بر این بازی وارد بوده است که همگی از دید خوبی به بازی شده است. متوسط امتیازات این بازی در میان بازی های ژانر ماجراجویی ۷۳ درصد که البته مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد. کارل به عنوان نقش اصلی این بازی می باشد با درد سری بزرگ روبرو می شود که گیمران می بایست او را در این بازی دنبال کنند. همچنین صدا و موسیقی بازی بسیار لذت بخش بوده و در کل بازی هیجان انگیز است.

جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه
جزئیات و بررسی نمایش ویدیوی بازی Kona PS4 در روز عرضه

پلتفرم های موجود برای بازی Kona
بازی Kona که ساخته شده استودیو Parabole بوده داستان مربوط به اتفاقات سال ۱۹۷۰ و دریاچه یخ زده Atamipele را به تصویر می کشد که مربوط به شمال کانادا می باشد و کار آگاهی که باید برای کشف اتفاقات عجیب بازی آماده شود. داستان این بازی که از دید سوم شخص بیان می شود با دنبال کردن شما ادامه دارد بهتر است از مناطق این بازی دیدن کنید و لذت جستجو و کشف را بچشید. این بازی تا کنون برای پلتفرم های مختلف از جمله پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوتر و مک انتشار یافته است که تاریخ آن مربوط به سال ۱۳۹۵ می باشد.

تریلرزمان پخش بازی Kona
خبرعرضه این بازی به وسیله یک تریلر منتشر شد. این بازی از سال ۲۰۱۵ انتشار یافته با این حال بعد از انتشارش مورد استقبال مردم قرار گرفت. حدود یک سال قبل استودیو توسعه دهند با انتشار تریلری گیمران را از زمان عرضه بازی باخبر نمود. در حال حاضر علاوه بر پلتفرم های گفته شده این بازی نیز برای پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. تریلر روز انتشار بازی Kona، تاریخ و پلتفرم های در دسترس این بازی را به نمایش گذاشته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 14 =