جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4

جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4

جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4

بازی Elder جزء اولین سرمایه گذاری های موفق شرکت بتسدا است بازی که با گذشت حدود بیست و پنج سال از نسخه ابتدایی آن هنوز توسط این شرکت توسعه داده می شود و شاهد نسخه های جدید وتعمیم یافته آن هستیم و دور از واقعیت نیست که این سری بازی را یک از عوامل موفقیت بتسدا در نظر بگیریم.در سری بازی ها Elder شما قابلیت طراحی شخصیت خود را دارید و می توانید جنسیت و یا ویژگی های خاصی برای او در نظر بگیرید مانند سبک مبارزه او که می تواند جادوگر باشد و یا جنگجو و یا کماندار که همه و همه بستگی به علایق و همچنین تیپ شخصیتی خودتان دارد.
این بازی در سبک نقش آفرینی و اکشن قرار می گیرد و یکی از بهترین ویژگی های open world بودن آن است همچنین شباهت هایی به بازی world of Warcraft دارد که برای علاقمندان به این سبک بازی بسیار دلپذیر است از ویژگی ها مثبت open world بودن این بازی پلی استیشن جهانی بسیار وسیع است که در اختیار شما قرار گرفته تا با کاوش ها و ماجراجویی ها خود هر روز چیزهای جدید کشف کنید این محیط ها دارای زیبای ها بصری بسیار زیادی هستند.
بطوریکه بارها و بارها شما را خیره میکند و در کنار ماجراجویی و کاوش های شما دشمنان زیادی برای مقابله با شما وجود دارد که هر کدام شگرد و مهارت خاصی دارند البته شما نیز با گذشت بازی به مهارتتان افزوده می شود و با شکست هر دشمن و یا انجام ماموریت های ریز و درشت به مهارت شما در مبارزه افزوده می شود ماموریت های اصلی بازی که برای شما تعبیه شده اند از جذابیت های بسیار بالایی برخوردار هستند.

جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4
جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4

البته در بسیاری از این ماموریت ها فاکتور هوش و فکر بسیار مهم هستند اما در ماموریت های فرعی تکرارهایی صورت می گیرد که گاه خسته کننده است ولی وجود این ماموریت ها برای پیشرفت شما در مبارزات و جمع آوری امتیاز برای شما لازم است قدرت هایی که در طی روند بازی بدست می آورید میتواند بسیار جذاب باشد تمام این دلایل باعث شده است سری Elder یکی از بهترین بازی ها در این سبک باشد.
اینطور که پیدا است بتسدا تصمیم ندارد به این زودی ها از سری بازی های Elder دست بکشد محبوبیت این بازی پا را به حدی گذاشته که می شود گفت سیستم عاملی نیست که این بازی را ساپورت نکند و بتسدا به فکر همه هست و از پلی استیشن و ایکس باکس گرفته تا اندروید و مک همه و همه نسخه ها مختلف این بازی را ساپورت می کنند و حال در این کمپانی با عرضه تریلری جدید از بسته الحاقی جدید Morrowind هیاهوی تازه ای بپا کرده است در تریلر بازی شاهد سرزمین دورف ها هستیم که پر از تله های جورواجور و نگهبانان تنومند است و قاتلی که پا به این شهر میگذارد.
برای آشوبی جدید بدون شک کاربران زیادی منتظر تهیه این بسته هستند. کمپانی بتسدا با ارائه این بسته محیطی جدید در قالب شهر دورف ها به بازی اضافه می کند که دارای طراحی ها جدید و ناشناخته است و قطعا تازگی زیادی به این بازی اضافه می کند البته موقع قدم زدن در این شهر مراقب باشید چون این تازگی برای همه جذاب است و شهر پر هست از قاتلین که به خون شما تشنه هستند.
البته اگر از آن دسته افرادی نیستید که پول زیاد خرج می کنند باید گفت بازی برای شما سخت می گذرد چرا که با خرید آیتم ها و آپدیت های تجهیزات خود خیلی وقت ها می توانید سرعت پیشرفت خود را چندین برابر کنید و با توجه به محیط رقابتی بازی اگر شما پیشرفت نکنید حتما خیلی زود با شکست های متوالی همراه خواهید شد.
اگر به سیر ساخت سری بازی های Elder توجه کنیم متوجه میشویم در خیلی از زمان ها با فراز و نشیب هایی همراه بوده است.
اما همیشه رو به جلو حرکت است نتیجه این حرکت رو به جلو نیز یک بازی با کیفیت گرافیکی بالا است بطوریکه هر بازی از بازی قبل خود از نظر گرافیکی پیشرفت کرده است و جزئیات بیشتری به محیط شما افزوده شده است تا برقراری ارتباط با آن ساده تر باشد همچنین تفاوت در ویژگی های منطقه ای این بازی درهر ناحیه باعث شده است که کاربری که شروع به بازی می کند ناخودآگاه مدت زمان زیادی را به بازی کردن بپردازد.
چرا که هر کدام از این مناطق ویژگی خاص خود را دارد و با توجه به گرافیک بالا و اثرهای زیبایی که در بازی طراحی شده است کاربر مجبور به بازی می کند تا همه ی محیط های بازی Playstation را حداقل یکبار ببیند که البته تعداد این محیط ها کم نیست و با وجود ویژگی های منحصر بفرد هر بخش شما ساعات زیادی را در هر بخش می گذرانید بطور مثال ناحیه ای بصورت کوهستانی و برفی طراحی شده است با صخره های بلند و سر به فلک کشیده و ناحیه ای بصورت بیابانی بی آب و علف و آفتابی سوزان و یا محیطی سر سبز و پراز جنگل و رودخانه و از نکات مثبت این محیط ها می توان به موجودات زنده در آن اشاره کرد.
در هر محیط موجودی خاص با ویژگی هایی سازگار با محیط زندگی خود که این مساله باعث جلوگیری از کلیشه ای شدن و تکراری شدن بازی شده است در کل می توان گفت جهانی که بتسدا برای شما طراحی کرده است جزء چند اشکال جزئی نقصی ندارد از گرافیک آن گرفته تا داستان بازی و خالی از لطف نیست اشاره ای کنیم به موسیقی متن سری بازی های Elder که در بیشتر قسمت های بازی مخصوصا محیط های مبارزه ای نبض بازی را در دست می گیرند.

جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4
جزئیات و بررسی تیزر جدید Morrowind بازی The Elder Scrolls Online PS4

و باعث هیجان دو چندان شما می شود در قسمت موسیقی این بازی هم می توان گفت بتسدا رو به جلو حرکت کرده است و این بازی را همچنان بصورت قوی تعمیم می دهند. با توجه به محیط عظیم طراحی شده و سرمایه گذاری عظیم بستدا بر روی این سری بازی ها دور از واقعیت نیست که بگوییم تا سال ها بعد نیز باید سری ها جدید این بازی و بسته های الحاقی جدید ساخته می شوند و بتسدا همچنان از این سرمایه گذازی خود پشتیبانی میکند که البته مثل همیشه با استقبال کاربران همراه خواهد بود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 20 =