کاراکتر Siegfried در ویدیوی بازی Soulcalibur VI

جزئیات و بررسی کاراکتر Siegfried در ویدیوی بازی Soulcalibur VI PS4

طی جدیدترین اخبار صنعت گیم، کمپانی باندای نامکو با انتشار یک تریلر شخصیت Siegfried را برای بازی Soulcalibur VI معرفی نمود. شخصیت مذکور، کاراکتری سلاح محور می باشد که هوداران قدیمی این مجموعه قطعا با این کاراکتر آشنا هستند و او را با شکل شیطانی Nightmare می شناسند؛ سازندگان در رابطه با این شخصیت اینطور بیان کردند: بعد از شکست در برابر Kilik و نیمه ی دیگر شیطانی خود (Nightmare)، زیگفرید در منطقه ای ناشناخته بیدار شد که دیگر نمی تواند خاطرات بد را از ذهن خود پاک کند و خود را از آن ها رها کند.

خاطراتی الخصوص قتل پدرش همیشه در ذهن اوست و او را عذاب می دهد. کابوس او نیز تازه شروع شده است و پشیمانی و ندامت همیشه در وجود اوست. هدف او این است که خود را از نفرین شمیشرش رها نماید. استودیو باندای نامکو علاوه بر معرفی این کاراکتر یک تریلرهم از او منتشر نموده است که نسبت موارد مشاهده شده در تریلر، این کاراکتر محبوب نسبت به قبل با عصبانیت بیشتری در این نسخه از بازی Playstation 4 وجود دارد اما مورد مهمی که رویت شده است این می باشد که مهارت این کاراکتر با شمشیرش افزایش پیدا کرده و شدت سرعت ضربات آن بسیار خطرناک و کشنده می باشد.

جزئیات و بررسی کاراکتر Siegfried در ویدیوی بازی Soulcalibur VI PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر Siegfried در ویدیوی بازی Soulcalibur VI PS4

حریفان این کاراکتر باید حواسشان به حملات ترکیبی بالا و پایین باشد و علاوه بر این مورد، طرف مقابل باید تمام تلاشش را کند که اجازه ی اولین ضربه را به او ندهد زیرا هنگام شروع ضربات آن، متوقف کردن و دفاع در برابر این ضربات بسیار سخت خواهد بود. در اسفند ماه، کمپانی باندای نامکو شخصیت گرالت از مجموعه ویچر را برای بازی مذکور معرفی نمود که بعد از انجام این مورد، مارسین موموت از کمپانی سی دی پراجکت (خالق و سازنده سری ویچر) اینطور بیان کرد:

برای این که طراحان استودیو باندای نامکو بتوانند کاراکتر گرالت را با جزییات کاملا دقیق در بازی قرار دهند. ما تمام مدل ها، انیمیشن ها و سلاح های گرالت از بازی ویچر ۳ را برای آنها ارسال نمودیم. به نظرم استودیو باندای نامکو خیلی خوب توانست کاراکتر گرالت را در بازی Soulcalibur VI طراحی کند و شخصیت گرالت را همان گونه نمایش دهد که هوادران این دو مجموعه انتظار داشتند. بعد از رونمایی گرالت در بازی سول کالیبر، سازندگان اعلام نمودند که تصویر این کاراکتر بر روی کاور این بازی قرار خواهد گرفت که البته در حال حاضر زمان دقیق انتشار آن مشخص نمی باشد.

بازی سول کالیبر وی آی در تاریخ غیر مشخصی از سال جاری میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه می شود. مجموعه بازی های Soulcalibur در سبک بازی های مبارزه ای می باشد که توسط کمپانی باندای نامکو خلق شده است. داستان بازی در رابطه با شمشیری است که بعد از مدت ها جنگ و خونریزی، کینه و نفرت، روح خود را یافته است؛ نام این شمشیر سول اج است و شمشیری که در مقابل او قرار دارد سول کالیبر نام دارد.

در این مجموعه هر کاراکتر به گونه ای طراحی شده است که دارای روش و سلاح مخصوص به خود می باشد. این مجموعه به گونه ای با مجموعه بازی های تیکن هم در رابطه است، به این صورت که یکی از کاراکترهای بازی تیکن به نام یوشیمتسو در مجموعه سول کالیبر می باشد. تمام نسخه های مجموعه سول کالیبر به جز نسخه سوم آن در ابتدا برای آرکید بودند که بعد ها برای کنسول های خانگی پورت شدند.

جزئیات و بررسی کاراکتر Siegfried در ویدیوی بازی Soulcalibur VI PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر Siegfried در ویدیوی بازی Soulcalibur VI PS4

اگر از طرفداران بازی های مبارزه ای می باشید و در رابطه بازی سول کالیبر اطلاع چندانی ندارید نیاز است که بدانید این بازی یکی از پیشگامان سبک بازی های مبارزه ای می باشد که با طراحی با جزئیات کاراکترها و ارائه شخصیت های جالب و متنوع توانسته جایگاه ویژه ای در بازی های ویدیویی به خصوص سبک مبارزه ای داشته باشد که از لحاظ بخش داستانی هم بسیار خوب عمل کرده است و توانسته با ارائه داستانی جالب مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند؛ همینطور این بازی از لحاظ گرافیکی و جلوه های بصری هم موفق بوده است و محیط های مبارزه ی متنوع و جالبی را دارا می باشد و موسیقی های آن هم به خوبی کار شده اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − هفت =