جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون

جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون

جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون

این روزها حواشی زیادی در مورد عرضه نسخه جدید بازی Splinter Cell در سایت های مختلف دیده می شود. کاربران به دنبال کوچکترین خبر در ارتباط با ارائه سری جدید از مجموعه بازی های Splinter Cell هستند. شرکت یوبی سافت هنوز هیچ خبری در مورد این بازی در سایت ها منتشر نکرده است. به تازگی اسم این بازی Playstation در سایت آمازون دیده می شود. خبر گزاری های مختلف از این فرصت استفاده کرده و مجددا به اخبار و حواشی پیرامون سری جدید بازی پرداختند.
تصویری که در این سایت دیده می شود تنها نام بازی را ذکر کرده و هیچ اطلاعات خاصی در اختیار نگذاشته است. همان طور که در جریان هستید کاربران مدت زیادی است که منتظر سری جدید از مجموعه بازی های Splinter Cell هستند و به گفته یک منبع آگاه صداپیشه سم فیشر در بازی Splinter Cell اعلام کرده است که به زودی سری جدید این بازی عرضه خواهد شد. اظهارات مایکل آیرونسایت، طرفداران این بازی را بسیار امیدوار کرد. از زمان عرضه آخرین نسخه Splinter Cell به نام Splinter Cell Blacklist حدود چهار سال می گذرد و در آن زمان این نسخه با استقبال خوبی روبه رو شد.

جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون
جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون

طرفداران بازی انتظار داشتند که در مراسم E3 2017، از سری جدید Tom Clancy’s Splinter Cell 2018 رونمایی شود. در این مراسم شرکت یوبی سافت حرفی از این بازی به میان نیاورد و در پایان مراسم در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران گفت که این نسخه را به دست فراموشی نسپرده ایم. در واقع آخرین صحبتی بود که یوبیسافت در مورد این بازی به طور رسمی انجام داد. حال باید دید این شرکت چه تصمیمی دارد. آیا طرفداران بازی همچنان باید در انتظار سری جدید بازی باشند؟
با توجه به سابقه درخشان یوبیسافت در زمینه بازی های ویدئویی می توان امیدوار بود که به وعده خود در مورد زنده نگه داشتن سری بازی های Splinter Cell عمل خواهد کرد.
در این مقاله به بررسی اجمالی آخرین نسخه از مجموعه بازی های Splinter Cell به نام Splinter Cell Blacklist می پردازیم که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. داستان بازی جاسوس قرن ۲۱ در ادامه سری قبل این بازی یعنی Conviction است. سازندگان در این نسخه توانستند اطلاعات نسخه قبل را به خوبی جمع آوری و در کنار یکدیگر قرار دهند و به بازی انسجام بیشتری ببخشند.
یکی از حالت های این بازی مخفی کاری بوده و بازیکن در هر زمان و مکانی می تواند دشمنان خود را از بین ببرد. هیجان این بازی در همان ابتدا شروع شده و بازیکن را در جریان یک مبارزه سخت قرار می دهد. این اثر با کیفیت بیشتری نسبت به نسخه قبلی تهیه شد و تأخیر در عرضه آن نیز شاید به همین دلیل باشد. هدف از بازی در همان ابتدا مشخص است و بازیکن با سه گزینه Ghost، Panther و Assault روبه رو می شود. هر کدام از این بخش ها دارای مراحل مختلفی می باشند. البته یک سری موارد عجیب و غیر قابل باور نیز در این بازی دیده می شود.
به عنوان مثال با سم فیشری روبرو می شویم که سن و سال کمتری نسبت به بازی های قبل دارد. همچنین حرکات و تاکتیک های او نسبت به قبل بسیار سریع تر شده و صدای او نیز تغییر کرده است. این تغییر صدا نارضایتی کاربران را در پی داشت. گفتنی است این بازی پلی استیشن به قدری هیجانی و جذاب است که نقاط منفی آن به چشم نمی آید و بازیکن تمایل زیادی به تجربه این اثر محبوب دارد. لیست سیاه داستانی بسیار متمایز دارد. در Conviction شاهد ماجرای سم فیشر و زندگی شخصی او بودیم که در نهایت به یک توطئه ملی پیوند می خورد.

جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون
جزئیات و بررسی ثبت بازی Splinter Cell PS4 در لیست سایت آمازون

اما در این نسخه علاوه بر سم فیشر افراد دیگری نیز حضور دارند که در قالب گروهی به نام مهندسین فعالیت می کنند. هدف این گروه تروریست تهدید آمریکا به حمله مسلحانه است و از نقاط مختلف جهان گرد هم آمده اند. این گروه در واقع از دخالت و توطئه های آمریکا در کشورشان خسته شده و تصمیم به مقابله با ابر قدرت جهان گرفتند. در این میان رئیس جمهور وقت آمریکا به چالش افتاده و به دنبال فردی است که بتواند این گروه تروریست را نابود کند. در نهایت او به سراغ سم فیشر می رود و از او درخواست کمک می کند.
سم فیشر که در آن زمان بازنشسته است و قدرت زیادی ندارد از رئیس جمهور می خواهد که به او اختیار تام دهد. پس از انجام مذاکرات و قبول درخواست، فیشر اولین ماموریت خود را آغاز می کند و در عملیات سازمان یافته، Third Echelon که در منجلاب فساد فرو رفته است را منحل می کند و یک ارگان جدید به نام Fourth Echelon را تأسیس می کند. فیشر در رابطه با هدف خود که نابودی گروه تروریستی است یک گروه از نخبگان آمریکا را گرد هم می آورد تا با همکاری آن ها در این مأموریت پیروز شود. در این مسیر او و گروهش با چالش های زیادی مواجه می شوند که با تجربه کامل بازی به آن دست خواهید یافت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفت =