ثبت عملیات بازی Far Cry 5

جزئیات و بررسی ثبت عملیات بازی Far Cry 5 PS4 و حالت همکاری بازی

در این بازی ۲ نفره تنها ۱ نفر از بازیکنان امکان ذخیزه کردن پیشرفت در بخش داستانی بازی را دارند. در زمان انتشار تریلی که از بازی ارائه شد یک بازی نا امید کننده دیده می شود. هدف سازندگان این بازی ساخت یک داستان سیاسی و تاریک بود. بعد از گذشت چند هفته در نمایشگاه e3 2017 هم هیچ اتفاق خاصی در رابطه بازی نیفتاد. چیزی که مشاهده شد فقط یک سری انفجار های اغراق آمیز و تمرکز روی آتش و سلاح های قدرتمند بود. که با تریلر رونمایی که قبلا پخش شده بود تفاوت زیادی داشت. تنها چیزی که بازیکنان را به سمت این بازی کشاند حالت ۲ نفره ی بازی بود که توسط یوبی سافت رونمایی شد. در ورژن ۴ این بازی هم بخش همکاری وجود داشت.

جزئیات و بررسی ثبت عملیات بازی Far Cry 5 PS4 و حالت همکاری بازی
جزئیات و بررسی ثبت عملیات بازی Far Cry 5 PS4 و حالت همکاری بازی

ولی قرار بود حالت ۲ نفره ی ورژن ۵ این بازی کاملا متفاوت از ۴ باشد. همکاری چند نفره یعنی که بازیکن می تواند همزمان با یکی دیگر از دوستان خود کل بازی را تجربه کند. و وقتی که اعلام شد که قرار است در بازی فقط ۱ نفر می تواند پیشرفت خود را ذخیره کند یک موج منفی به سمت هواداران منتقل شد که بسیار نا امید کننده بود. به گفته ی مسئولین اگر در این مسئله حقیقت داشته باشد که فقط ۱ نفر می تواند ذخیره کند آن ۱ نفر میزبان بازی خواهد بود. و مهمان بازی باید دوباره کلیه ی ماموریت هایی را که قبلا با میزبان گذرانده بود را بگذراند تا به سطح او برسد.

این مسئله اگر حقیقت داشته باشد بسیاری از بازیکنان را به ترک بازی مجبور می کنند زیرا آنها نا امید شده و بازی دیگر هیچ جذابیتی برای بازیکن ندارد. هم چنین در کنار این شایعات و خبر ها یوبی سافت اعلام کرد که بازی کنان می توانند در بخش تک نفره ی بازی به صورت coop بازی را تجربه کنند. این بازی در آمریکا انتشار پیدا کرده است. بخش تک نفره ی بازی به صورت آنلاین اجرا می شود. در ورژن جدید بازی بازیکن می تواند به صورت بی نهایت نقشه ی جدید انتخاب کند. و در آن ها بازی کند و بازی ابعاد جدیدی را برای نقشه های بازیکن فراهم می کند.

کسانی که بتوانند این نسخه از بازی را پیش خرید کنند بسته ی doomsday prepper را به دست می آورند که در آن یک لباس افتخاری به همراه یک اسلحه و پوشش های جدید برای وسایل نقلیه دیده میشود. این بازی در چند نسخه به فروش می رسد. نسخه یdeluxe edition در حال حاضر ۶۹. ۹۹ دلار قیمت دارد که به گفته ی یوبی سافت در آن امکان دسترسی سریع به سلاح ها و مواد منفجره و وسایل نقلیه و لباس های جدید برای بازیکنان مهیا است. و نسخه ی gold edetion برای نسخه ی دیجیتالی قیمت ۸۹. ۹۹ دلار باید پرداخت شود. و برای نسخه ی فیزیکی باید ۹۹. ۹۹ دلار پرداخت شود.

چیزی که سیزن پس بازی در دسترس اخبار داغ قرار دارد وجود داستان ها و محتوا و ابزارهای بیشتری است. این بازی بر روی کنسول های ps4 و ایکس باکس وان و pc عرضه می شود. بازی لوت باکس نیست ولی واحد پول مجازی را در بازی شاهد هستیم. که برای ارتقا دادن تجهیزات و سرعت دادن برای به دست آوردن تجربه در بازی لازم می شود. این بازی یک جریان هماهنگ در قسمت ماجراجویی دارد. در بازی گشت و گزار و کشف کردن و پیشرفت دادن سیستم ها بسیار جذاب و هوشمندانه است. این بازی به شکل خیلی زیادی به ایالت مونتانا شباهت دارد.

اتفاق جدیدی در بازی اتفاق نمی افتد و این یک تکرار خسته کننده برای بازیکنان ایجاد می کند. بازی فارکرای ۵ دنبال ۲ هدف است. هدف اول داستان تاریک و ترسناک برای یک عده آدم که قصد به سلطه گرفتن یک شهر کوچک را دارند و هدف دوم یک زمین بازی برای نابودی است. در بازی بازیکن می تواند پرواز کند و رانندگی کند و از طریق خرس و سگی که در بازی است همه چیز را خراب و منفجر کند. گان پلی بازی بسیار عالی است. یک دنیایی است غبر قابل پیش بینی که در آن اتفاقات شجاعانه ای رخ می دهد. مشکلی که این بازی دارد نوسان در لحن بازی است. پارادوکس واقعی بازی زمانی است که در بازی در مورد آمریکای مدرن چبزی دیده می شود.

جزئیات و بررسی ثبت عملیات بازی Far Cry 5 PS4 و حالت همکاری بازی
جزئیات و بررسی ثبت عملیات بازی Far Cry 5 PS4 و حالت همکاری بازی

در این نسخه پتانسیل ها و مشکلاتی که داشت از بین رفته است و وقت گذراندن بازیکن در دنیای هوپ کانتی بسیار لذت بخش است. این بازی هنوز هم چنان احتیاج به بازنگری دارد. جنگ جهانی دوم به دلیل خراب شدن ها و کشته شدن های میلیون ها نفر جایگاه خوبی در بین مردم نداشت. ولی اگر این وقایع و اتفاقات در رسانه ها به تصویر کشیده شوند مثلا از طریق سینما و بازی های ویدئویی احتمال جذب مردم وجود دارد. شخصیت مرموزی که در بازی فارکرای ۵ زیاد به چشم نمی خورد جوزف ملقب به پدر است. پدر غول آخر بازی است. و برادر و خواهر هایی که دارد نیم چه غول های بازی هستند.

در بازی هر چقدر بتوانید افرادی را از دست خانواده ی پدر نجات دهید در آخر و یا در مراحل بعد همان ها به کمک شما می آیند. ۹ کاراکتر در بازی برای بازیکن وجود دارد. سگ، یک شیر کوهی، یک خرس، گربه و چند کاراکتر دیگر که بازیکن می تواند خود آنها را انتخاب کند. که با این کاراکترها بازیکن می تواند به دل دشمن برود. و آنها را نابود کند. یکی دیگر از ۹ کاراکتر ها خلبان است و دیگری کسی است که علاقه ی زیادی به آتش افکن دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + شش =